Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öncelikle herkese selam 🥰 kızlar benim bi kaç sorum var konu açmak istemedim buraya yazıyorum. Öncelikle ovülasyon vs. takip yapmıyorum strese sokar beni diye. Benim takvimde görünen bat 20 mayıs. Döngüm 30 gündü ama geçen ay 3 gün erken oldum. Bu ay takvimde gösterilen yumurtlamadan bi kaç gün önce benim şeffaf yumurta akı kıvamında akıntım geldi sanırım yumurtlama oluştu. Öncelikle ilk sorum bu çünkü bundan bile tam emin değilim yumurtlama oluştuğunda mı bu akıntı oluşur çatladığında mı ?
Bir de her ay saçma sapan belirtiler buldum kendimde herkes gibi ama bu ay bu bahsettiğim akıntı üzerinden 6 gün sonra kasık ağrım başladı ve inanılmaz bel ağrısı çekiyorum. Bunları belirtiye yorabilir miyim 🥲
Takvime göre bat 20 benim tahminime göre bat 17 mayıs. Hangi tarihi baz alarak beklemeliyim bilmiyorum. Biraz uzun oldu kusura bakmayın. Rabbim müjdeli haber bekleyen herkesi en kısa zamanda müjdesine kavuştursun diyor ve bitiriyorum 🥰🌸

Valla canım en geç 15 Mayıs'ta olmam lazım sanırım. Yani bu hafta içinde. Yumurtlamaya göre bugün 12 günüm
İnşallah vardır gebelik benim de adet 15 Mayıs yarın yapcam artık erken gebelik testini. Burada birinde okumuştum bu civarlar çıkmış sonradan artmış hamileydi oda inşallah sizinse öyle olur 🙏🙏✨

Venev Venev M MiuLego kızlar şimdi hastaneden geldim. Progesteron tahlili yapıldı öğleden sonra çıkacak. Smear testide 15 güne çıkıyormuş. Smear testi çıktıktan sonra tedaviye başlayacaklar yaş faktörü ve amh'tan dolayı. Başta direk tüp bebek dediler ama doğal yolla hamile kaldığım için önce tedaviyi denemek istediler. Bakalım hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.
Hadi gerek kalmasın inşallah tedaviye öğleden sonra önden sevinelim 🥰 senin için en sağlıklı süreç nasılsa öyle olsun canım

Alın size ovulasyon testi öncesi ve sonrası daha koyu sabah 8

Eklentiler

• 37B3444B-B89A-4011-9124-34EDF235F8D6.jpeg
    37B3444B-B89A-4011-9124-34EDF235F8D6.jpeg
    74,3 KB · Görüntüleme: 41
  • D6BEF920-FF6D-460A-B207-E985A54D8AFF.jpeg
    D6BEF920-FF6D-460A-B207-E985A54D8AFF.jpeg
    107,7 KB · Görüntüleme: 43
Yakın zamanda hiç baktıramadım ki doktoruma randevu bulamamıştım kaldı öyle sonra da gidemedim bu ay gidicem işte ama tamda adet günlerine denk geliyo randevum sorun olur mu acaba ertelesem mi
Adet gününde hormonlara bakılır daha net çıkar sonuçlar en geç adetin 3 günü ver bence bütün hormonlarina baktır

X