Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa ben senden çok umutluydum bi testi atsaydın keşke
Testi ataydın kuzum bakardık olsun morelini bozma bak ben hala 17. Gündeyim regli olmadım 🤣🤣 kırmızılar gelmeyene kadar umut vardır ins gelmezler
Ben çok inceledim kızlar yok yani eşim nöbette gelene kadar iyiydim şükür namazı falan kıldım ama eşime sarılınca dayanamadım 😞 Belli etmiyor ama onunda yüreğinin kavrulduğunu hissediyorum

Eklentiler

• 20220510_080737.jpg
    20220510_080737.jpg
    53,8 KB · Görüntüleme: 59
  • 20220510_075051.jpg
    20220510_075051.jpg
    24,9 KB · Görüntüleme: 51
  • 20220510_075030.jpg
    20220510_075030.jpg
    45,7 KB · Görüntüleme: 50
Venev Venev M MiuLego kızlar şimdi hastaneden geldim. Progesteron tahlili yapıldı öğleden sonra çıkacak. Smear testide 15 güne çıkıyormuş. Smear testi çıktıktan sonra tedaviye başlayacaklar yaş faktörü ve amh'tan dolayı. Başta direk tüp bebek dediler ama doğal yolla hamile kaldığım için önce tedaviyi denemek istediler. Bakalım hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.

Ben çok inceledim kızlar yok yani eşim nöbette gelene kadar iyiydim şükür namazı falan kıldım ama eşime sarılınca dayanamadım 😞 Belli etmiyor ama onunda yüreğinin kavrulduğunu hissediyorum
Aşlamanın ihtimali çok düşük ama insan ister istemez cok büyük umut bağlıyor... üzülmeyin ne olur, hayırlısıyla sağlıklıla gelsin yeterki 🌿

Bebeğim yarın predictor gelecek onda çıkarsa vardır çıkmazsa dağılabiliriz 😬 sen ne durumdasın?
Yarın muhtemel rehl günüm. En fazla 2 gün sarkar. Testler negatif. 2 gündür yapmıyorum. Regl beklemece bende durum🥲
Venev Venev M MiuLego kızlar şimdi hastaneden geldim. Progesteron tahlili yapıldı öğleden sonra çıkacak. Smear testide 15 güne çıkıyormuş. Smear testi çıktıktan sonra tedaviye başlayacaklar yaş faktörü ve amh'tan dolayı. Başta direk tüp bebek dediler ama doğal yolla hamile kaldığım için önce tedaviyi denemek istediler. Bakalım hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.
Tedavi dedikleri aşılama mı kuzum?

Yarın muhtemel rehl günüm. En fazla 2 gün sarkar. Testler negatif. 2 gündür yapmıyorum. Regl beklemece bende durum🥲

Tedavi dedikleri aşılama mı kuzum?
Canım valla orada telaşla onu sormak hiç aklıma gelmedi. Sanırım aşılama yada öncelikle yumurtlama takibi yaparak iğne ile çatlatma deneyebilirler. Smear testi sonucunu götürdüğümde detaylarda netleşir.

X