Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlarrr dün konuşmuştuk ya hamile olduğumuzu eşimize nasıl söyleriz falan diye size yeni bi fikir veriyim . Ben tw izliyodum eşim diğer odadaydı telefonla tw ye bağlanıp youtube den şarkı açtı yani tw izlediğim yerde birden youtubedan şarkı çaldı bizdee eşimiz tw izlerken baba oluyosun gibi bişey açabiliriz televizyon izlediği yerde neye uğradığını şaşırır
Walla cok iyi😁

😬😬😬 ya geçen ay benm bi gün geç olmuştu adetim kaydı bence biraz ovülasyon testi de yapmadım ama dur söylim 7 9 11 13 15 16 17 19 yani daha ne olsun günaşırı yapmışız işte 😁😁
Harika performans, tebrik ediyorum sizi 😅🤗 çok sevindim gerçekten. Sağlıkla kucağına alıp güle güle büyütürsün umarım 😘

Yok anam bu sefer bekleyeceğim...nisan grubumuzda ovu test almıştım, elimde patladı, mayısı da akışına bırakmıştım ve bingo 😍 ( en azından şu an için öyle gibi ) aralıkta hamile kaldığımda , ertesi gün gitmiştim doktora, çok erken ve gereksiz olmuştu..ki sonra ocakta kimyasal geçirdim, bu sefer beta hcg için bat 3 haziran iken , 4 haziranda ve 7 haziranda gidicem kan vermeye...7 hazirandaki değerime göre kimyasal olup olmadığı netleşir, yorumlaşırız 🤗🙏 senin bat ne zamandı canım ?
Aynen yani idrarda koyu olursa zaten deger yuksek demektir. Adeti gecince gidersen en azindan deger yuksekse kimyasal korkusu da olmaz. Tabi dayanabilirsen😁

Hayırlı olsun canım..🥰 benim bat’a 3 gün var , bugün öğlen test yaptım duramayıp, arkadaşlar pozitif bence dediler ama , 3 haziranda belli olacak kesin ve tabi kan verdikten sonra..🙃 sence , Elf gözlerin neler görüyor 🤣
Pozitif pozitif doktora da gittik bir takım oluşumlar var

Eklentiler

• 0A17648E-7141-4379-9F42-3A1ADC91D2AB.jpeg
    0A17648E-7141-4379-9F42-3A1ADC91D2AB.jpeg
    48,5 KB · Görüntüleme: 34
X