Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bugün test yaptım, bat 3 haziran...sizce benim gördüğüm şey bir 2.çizgi mi, yoksa bana mı öyle geliyor ?? 🙄😃 sabah ilk idrarlar yapmadım, 2 saat önce falan yaptım, şeytan test yap diye dürttü...aslında bekleyecektim 3 haziranı 😯 tarih attığım aynı testin 1 saat sonraki hali, diğeri 5 dakika sonrası.. Yusra-61 Yusra-61 (yetiş hemşoo 🤗 )
Kuzu valla var gibi duruyor. 😍
Beta-hCG (koriyonik gonadotropin) <2.0 ÇIKMIŞ dediğim gibi hamile değilim . :)
Aman kuzu olsun. Hayırlısı ile haziran umut ayımız unutma 😄
Yusra-61 Yusra-61 merhabaa bugün T çizgisi C çizgisinden çok daha koyu fotoğrafa yansıdı mi bilmiyorum, ama yumurtlama olmuyor sanmaya başlamıştım. UFO gören masum köylü gibi heyecanlandım 😄
Eki Görüntüle 2861494
Pik bence. Aynı dertten müzdarip biri olarak benide heyecan basıyor görünce 😁

Pik gibi 2 gun ustuste olabilir dun degerlendirdin mi ? Ozaman yarin aksam devamke😁zaten esinde sperm sorunu varsa 1 ara vermek daha iyi bence🙂
İki gün üstüste pik oluyor demekki? Cumartesi gecesi olmuştu. Gün aşırı olsun diye bugüne planlanmıştımda. Adam yok😄
Pik canım baya baya yarın çatlar muhtemelen dün değerlendirdiysen sorun olmaz yarın tekrar değerlendirirsin
Akıntım çok arttı ondan bugüne iyice olgunlaştı geliyor yumurtaaaa diye düşündüm. 😄 Yarın çat pat olacak bu yumurta belli..
A selam şansına işte ne desem ki pik yani bariz canım ya 🙈 ne zaman gelecek 🙄
Kuzu akşam eve geldi, sonra bir telefon bastı çıktı. Gece ne zaman gelir belli değil? Sabaha gelse de zor🙈 artık yarın gece inşallah bişi çıkmazsa olur. Aman işte bi umut be. Zaten tüp bebek randevum var da belki mucize olur derdindeyim😁

Yusra-61 Yusra-61 canım şimdi bir gebenin günlüğünde gördüm.senin geçen gün bir yazismani gormusdum, hatta bu günde sanki birileri yazmisdi o yüzden atayım dedim.lh testinde pik görmüş kadın aynı gün doktor yumurtlamada catlamada görmemiş.ebru ablada sen değerlendir demiş ve kadın hamile.

Eklentiler

• Screenshot_2021-05-31-22-31-05-761_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2021-05-31-22-31-05-761_com.instagram.android.jpg
    69 KB · Görüntüleme: 37
  • Screenshot_2021-05-31-22-31-09-481_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2021-05-31-22-31-09-481_com.instagram.android.jpg
    57,9 KB · Görüntüleme: 43
Hayatımda kendim kadar şom ağızlı biri daha görmedim ya. Bugün daha 5 6 saat önce hayır ya okulların açılması mümkün değil sınavları bile iptal ettiler dedim ve sonuç: okul yarın açılıyor, ne demek yarın yaaaa
Hahaha yaaa açıkçası ben de ihtimal vermiyordum, hatta çocuklar bugün belki erken kapanır bile demiştim. Valla saçma sapan kararlar alıyorlar, katılımın zorunlu olmadığı haftada 2 gün dersin kimseye faydası yok, 100 tane öğretmeni karşılarına alıp fikir sormuyor eminim bunlar. Sırf milletin ağzını kapama. Çocuklar yıldı öğretmenler yıldı neyi zorluyorlar anlamadım. Alice harikalar diyarında bunlar, 😂 hayırlısı

Hahaha yaaa açıkçası ben de ihtimal vermiyordum, hatta çocuklar bugün belki erken kapanır bile demiştim. Valla saçma sapan kararlar alıyorlar, katılımın zorunlu olmadığı haftada 2 gün dersin kimseye faydası yok, 100 tane öğretmeni karşılarına alıp fikir sormuyor eminim bunlar. Sırf milletin ağzını kapama. Çocuklar yıldı öğretmenler yıldı neyi zorluyorlar anlamadım. Alice harikalar diyarında bunlar, 😂 hayırlısı
Ya şuan okuldaki öğretmenlerin hepsi şehir dışında yarın kimle ders yapacapız biz onun derdindeyiz. En azından bu ihtimali düşünüp perşembe cuma açmalıydılar

Canım ben 3 ay kullandım düzenli olarak bu ay ara verdim ama regl olunca yine başlıcam yan etkisi olmadı ama miyom vardı yok oldu rahmim çok temiz çıktı hamdolsun sonra heray adet sancısından ağlardım 3 ay kullandım 3 ay ilaç içmedim hiç ağrı kesici o kadar rahat geçirdim bu ay bıraktım yine ağrım oldu bana çok iyi geldi bebek olmadı ama baya etkisini gördüm tavsiye ederim yani
İyi iyi kuzum bunlarada şükür tabi bende illa bebek için kullanmıyorum belki pko ya faydası olur diye başladım bide hemen hemen her şeyi denedim bu yöntemi de deneyim dedim inşallah faydası olur 😍🙏💕🤰😇

Ya şuan okuldaki öğretmenlerin hepsi şehir dışında yarın kimle ders yapacapız biz onun derdindeyiz. En azından bu ihtimali düşünüp perşembe cuma açmalıydılar
Aa sizin ilkokul mu 😂 eyvahlar olsun, allahtan bizimki haftaya ozamana kadar Allah büyük kapatırlar bakarsın 🤣

İyi iyi kuzum bunlarada şükür tabi bende illa bebek için kullanmıyorum belki pko ya faydası olur diye başladım bide hemen hemen her şeyi denedim bu yöntemi de deneyim dedim inşallah faydası olur 😍🙏💕🤰😇
Pko dan olmuyosa eğer pko yu düzene sokuyo bir de inofolic combi mavi olanı al canım günde 2 tane iç o yöntemle de hamile kalan çok pko lu olup

Kızlar karşı komşum yaşça büyük bir abla bahçede oturalım az dedi olur dedim. Çıktık çay alıp, torunu olmuş fotoğrafını gösterdi minnacık. İçim gitti. Ben bebek istiyom yaa 😢😢
Hey yavrum heyyy benim eltimle abimin eşi hamile bi gün ona bebek elbisesi yatağı bakıyoruz bi gün diğerine bi gün onun hastane doktor muhabbetlerini dinliyoruz bi gün diğerinin 🙈 bide kıskandığımı düşünmesinler diye herşeylerinde yanlarında oluyorum

X