Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben birinde iç çamaşır ve pijamalarımı giyip ( ayağa kalmadan yatar pozisyonda giydim , akmasınlar diye, israf ama di mi 🤣) , uyku moduna geçtim, öyle uyudum . Garip bir histi ama evet bunu da yaptım 🙃😛
Pozisyon da yani artık sıkılıp koltukta falan da yaptığımız oldu 😁 hepsinde bi 15-20 dk en az yattım ama. Üşenmeyin sevişin 😬

Kuzum bizde değerlendiyoruz hep nereye denk geliyor anlamıyorum yok 🤣 ama bu ay değerlendiremedim yapcak birşey yok. Bilgi için çok tşkr ederim 🤗 ❤️
İşte orasını hiç bilemiyorum canım 😅 muamma tamamen, rica ederim görünce direk sen geldin aklıma atayım dedim.

Bulmuyo bizimkiler illa kırk takla atıcaz eşimde de sperm sorunu var doggy yapmamız lazımmış yani biz sevişmiyoruz bayaaa ev ödevi gibi çalışıyoruz o yüzden öyle koltukta tık tık la bitmiyo bizim ki baya işkenceye döndü😀😀😀
Biliyorjm biliyorum bakma dalga geçtiğime bizim de öyle çok oldu valla zor yani böyle bi aktivite nasıl bu kadar zorlaşır anlatsalar inanmazsın

Çarşamba yine test yapacam, regl olmadım daha, benim kırmızılar gelmeden sen göreve devam et 😂
Kuzum göreve tam hazırlanıyoken eşim dedi ki ovü testlerini yaparken canın acımıyo mu bende dedim ki anlayamadım neden acısın ne dedi biliyomusun ; e sen fitil gibi sokup 10 saniye beklemiyomusun 😂😂😂 ben artık nasıl güldüysem kendime geldiğimde eşim salona kaçmıştı bile 😂😂😂

Eklentiler

• 6776A348-267D-4548-8672-1C379996C87F.jpeg
    6776A348-267D-4548-8672-1C379996C87F.jpeg
    150,8 KB · Görüntüleme: 32
22 nisan. Ben 16 mayıs pazar günü çoook çok ince bi çizgiyle gördüm evde. Adetime 4-5 gün vardı
Aaa sen benden de bayağı erken görmüşsün canım...😍 o zaman sen ocak annesi olacaksın 🥰 21-22 ocak gibi doğar muhtemelen, genelde 5-6 gün geri gidiyor otomatik hesaplama tarihinden 🙂

Eklentiler

• FA35834F-9368-45D1-99C1-3CE68F03CF9F.png
    FA35834F-9368-45D1-99C1-3CE68F03CF9F.png
    317,1 KB · Görüntüleme: 34
Kuzum göreve tam hazırlanıyoken eşim dedi ki ovü testlerini yaparken canın acımıyo mu bende dedim ki anlayamadım neden acısın ne dedi biliyomusun ; e sen fitil gibi sokup 10 saniye beklemiyomusun 😂😂😂 ben artık nasıl güldüysem kendime geldiğimde eşim salona kaçmıştı bile 😂😂😂
Ahhahaha

Ayyy yok artık inanmıyorum ashajhskshs 😄😄 güzelmiş , ne içti kız eşin , kafa güzel ☺️☺️ Safoş yaa...

X