Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar catlatma ignesi olup sonra goguslerinde hassasiyet olan varmi ? Ilkdefa gogus uclarim beni olduruyor

Ay evet ya valla tatilde bi şekilde kafamız rahat oluyor. Denk gelir belli mi olur Bende bi bakiim kız yumurtlama denk geliyor mu

Yaw olsun regl olmakta bişi aynı gün başlıyoruz hadi bakalım temmuz bizim ayımız olsun bari. Bende testlerimi sipariş ettim. Regl bitimi ilk gün başlıcam bu sefer ovulasyona
Evet. Hadi bakalım. Sen koşş seks dediğinde gidip aksiyon alacağım bu ay test yerine seni kullanayım hehhe

Iyi aksamlar kızlar ben tadilat isleri ile uğraşıyorum biraz buralardan uzaktayım inşallah yeni gebe haberleri vardır darısı bizlere reglin 8.günü yarin ovulasyona baslicam sil bastan tekrar başa sardık
Esra bu işler böyle canım devam. Sen yap ne olur asla bilinmez tadilat da yap yap bitmedi ne kadar ihtiyacı varmış. Kaynanan nerde aklıma geldi muazzam şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…