Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
MErbaba

Şu d ile başlayan ilacı mı kullandınız ?

2 gün sonra bat . Hemen olup bitip kafaya takmıyo gibi davranıp salakta yumurtlama takibi yapmak istiyorum böyle sıfır heyecan sıfır atraksiyon adete yaklaştım ay oram böyle şuram şöyle acaba hamilemiyim dememekte sıkıcıymış

Sen hemen nereye gidiyorsun yaa senin bat ne zaman değerlendirme yapamama kurbanı arkadaşım
Cnm haziranda da yapamayacam adetimin 13 ile 17 gunler arasi esim yok. Yani en olmasi gerekn zamanda gecen ayda oyle oldu. Artk sinirlenmemeye calisiyorm yapacak bisi yok. Aile faciasina dogru gidio is

Kizlar sol kasigima agri girdi sol bacagim cekilio adetim erken mi geleck daha 4-5 gun var. Klomeden mi oldu acaba. Klomen kullanip adeti erken gelen var mi

Cnm haziranda da yapamayacam adetimin 13 ile 17 gunler arasi esim yok. Yani en olmasi gerekn zamanda gecen ayda oyle oldu. Artk sinirlenmemeye calisiyorm yapacak bisi yok. Aile faciasina dogru gidio is
Temmuzda mı? Yok eşin.
Yok gitmesin facia filan hepsinde vardır hikmet asla öyle düşünme olmasının da sebebi var olmamasının da bir bakmışsın hamilesin olduğu zamn yeterki ol desin Allah

Esra bu işler böyle canım devam. Sen yap ne olur asla bilinmez tadilat da yap yap bitmedi ne kadar ihtiyacı varmış. Kaynanan nerde aklıma geldi muazzam şey
Kaynanada evde oda koşturuyo bazen ustaların başına onu atıyorum çenesiyle güzel iş yaptırıyo yada kargo gelince evde bekletiyom ay bugün ustalarla kavga ettim pimapen kapı yapmışlardı dün dikkat etmedik ikiside defolu sökturdum hepsini kaporamida geri aldım tekrar yeni usta bulacağız aksiyon icin de hayatim yusracim

Temmuzda mı? Yok eşin.
Yok gitmesin facia filan hepsinde vardır hikmet asla öyle düşünme olmasının da sebebi var olmamasının da bir bakmışsın hamilesin olduğu zamn yeterki ol desin Allah
Ben regller ay sonu oldugu icin aylar karisio bende aynen cnm sinavi var 8 gun yok tam o zamnlara denk gelio.temmuz ewet o da gidiom haklisin oyle de cnm bu isin bir de anatomisi var yumrtalar kendine buyuyp catliyo yazk bu ay iki defa catlamam oldu ikisnde de yoktu. Gecen ayda durdu durdu catlama zmaani yoktu kac gun. Geleck ayda oyle bosuna ugrasiyorm. İnsan uzuluyor boyle olunca

Kızlar bu arada ben yine spora başladım 8 sene spor yapip cok ekmegini yemistim 1 senedir evde durmaktan, evlilikten spordan uzak kaldım belki ise yarar saglikli vucut saglikli hayat ❤

Çok iyi anlyorum da işte morali bozup üzülmek aşağıya çekmek olur o sebeble napalım böyle düşünmemiz daha iyi. Allah yardımcımız olsun

Ohh ohh iyi da defolu olduğunu kim anladı peki canım sana iş çıkıyor işte oyalan dur

Çok iyi anlyorum da işte morali bozup üzülmek aşağıya çekmek olur o sebeble napalım böyle düşünmemiz daha iyi. Allah yardımcımız olsun
Amin pozitif arkadssim keske oyle olabilsem. Ben cok ofkeleniyorm malesef yani olmamamis deil gercekten o kismettir hayrlisiysa olsn tabiki. Ama onca ugrasio ayi bos gecirmek uzuyor beni

Ohh ohh iyi da defolu olduğunu kim anladı peki canım sana iş çıkıyor işte oyalan dur
Bi kapıyı ben diğerini kaynanam gordu hahaha ya sana bise sorcam dostinex kasik ağrısı yaparmı yada angucaston off şiddetli solda agrım var reglimin 3 gunu ilaca basladim. bugün 8. gün ovu testi de yapamadım hazirlikliydim ama ustalar gelince 2 3 saat susuzluk boşa gitti

Amin pozitif arkadssim keske oyle olabilsem. Ben cok ofkeleniyorm malesef yani olmamamis deil gercekten o kismettir hayrlisiysa olsn tabiki. Ama onca ugrasio ayi bos gecirmek uzuyor beni

Beni ilk üzerdi sonra artık o da olmadı. Çünkü bir ne kadar zorlarsak eşinde olsa olmadı mı bu olmadı eğer olacak olsaydı bunların hepsi bahaneydi herşeyin zmanı var. Seni duygusallık sarmış birazcık doğal birşey adet olacaksın galiba güzel şeyler düşünelim hep güzelliğe doğru yol alsın

Angucaston yapar bir nevi içinde hormon var dengeleme yaparken bunlarda doğal canım.
dostinex baş dönmesi yaptı bana hafiften iki tane vardı içinde gögüslerin de acıyabilir yumrtlama da takip et bakalım en iyisi devam et içmeye iyi gelecektir inşallah

Baş dönmesi çok var ya hareket ettikçe falan gözüm karariyo kullanıcam canim pazartesi üni hastanesine gidicem bakalim kontrol vs edermi bilmiyorum randevum var yumurtlama zamanları belki bakarsa biseler görür ne alemdelermis doktor göğüslerin rahatlatsin diye angucaston veriyorum dedi şuan onlarda sıkıntı yok çok şükür

İnşAllah güzel haberlerle gelirsin bizlere.
Onlar merak etme kurdurmak istese de dostinex dost olur onlarla acıma olur ama düşecek değerin. Angucaston aynı zamanda hormon düzenler doktorlar kimisine bunun hayıt çayını öneriz ilacını almak daha iyi inşlh hayrını görürsün.

Inşallah canim pazartesi tekrar spora başlıyorum yenilenme zamanı hepimize güzel gelsin yaz mevsimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…