Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aslında gebeliği engellediği ile ilgili bir veri yok şuanda ama ne bileyim ya. Mesela benim ablam sağlıkçı, aşı oldu sinovac. Sonra antikor testi yaptı, sonuç 0
Yani aşı tutmamış, neden niye tutmadı belli değil. Kimse birşey diyemiyor.
Ben bu akşam oldum (Alman) korunmalı mıyız bir ay? Öyle diyorlar doğruluğu nedir biliyor musun?

Bir gebenim günlüğü diye bir sayfa var ebru ceylan o paylaşmış yani net bise yok ama korunun diyenler var ben aşı olursam korunmam zaten çocuk olduğu yok😁 hamileler icin de 3 ay asi yapmayin diye okudum
Al bendende o kadar, bir sene oldu nerdeyse korunmasını olmadı, korunarak dahada erteleyeceğiz süreci gibi geliyor bana.
Klomen, çatlatma iğnesi tedavisi oldu mu sana?

Al gündemde o kadar, bir sene oldu nerdeyse korunmasını olmadı, korunarak dahada.erteleyeceğiz süreci gibi geliyor bana.
Klomen, çatlatma iğnesi tedavisi oldu mu sana?
Canım ben 6 aydır deniyorum 2 ay önce istanbulda hormon testi yaptırdım gayetgüzel çıktı ama bu ay izmirde doktorumda hormon testi yaptırdım herşey alt üst olmuş erken menapoz obur ay hormonu tekrarlicaz tüp bebeğe yönlendiririm belki dedi kafamdan aşağı kaynar sular boşaldı resmen şimdi 2 hastaneden randevu aldım oralarda gidicem amh testi yaptırıcam ona göre bi olan cizicem kafamda suan ovulasyon ile kendim takip ediyorum yumurtlamayi

Canım ben 6 aydır deniyorum 2 ay önce istanbulda hormon testi yaptırdım gayetgüzel çıktı ama bu ay izmirde doktorumda hormon testi yaptırdım herşey alt üst olmuş erken menapoz obur ay hormonu tekrarlicaz tüp bebeğe yönlendiririm belki dedi kafamdan aşağı kaynar sular boşaldı resmen şimdi 2 hastaneden randevu aldım oralarda gidicem amh testi yaptırıcam ona göre bi olan cizicem kafamda suan ovulasyon ile kendim takip ediyorum yumurtlamayi
Amh bakmadı mı Dr?
Zaten insanın yüzüne pat diye olmaz deyip olan umudunu da alıyor bazıları.
Benim amh düşük olma ihtimalim düşük Dr tüp bile zor dedi.

Amh bakmadı mı Dr?
Zaten insanın yüzüne pat diye olmaz deyip olan umudunu da alıyor bazıları.
Benim amh düşük olma ihtimalim düşük Dr tüp bile zor dedi.
Gittigim yer küçük orda bakılmiyormus bende üniversiteve araştırmaya randevu aldım önümüzdeki haftaya kısmetse oralara sorcam mutlaka baktircam biyerde birde salak doktor hic alttan bakmadı bana 1 kere karnimdan bakmıştı 4 aydır gidiyom devlet hastanesi. Üzüldüm canim amh kac şenin neden zor olsun ki şansını denedin mi hiç ne zamandır deniyorsunuz siz

X