Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Iyi aksamlar kızlar dervital doğal diye bir urun var deneyenler oldumu hic yumurta rezervi articiymis tup bebek öncesi bile kullananlar varmış burda pek içeriğe rastlamadim ama instagram sayfaları hamilelik haberleri ile coşuyor anlamadim 😏 mesela clife diye macun var o burda çok popüler

Iyi aksamlar kızlar dervital doğal diye bir urun var deneyenler oldumu hic yumurta rezervi articiymis tup bebek öncesi bile kullananlar varmış burda pek içeriğe rastlamadim ama instagram sayfaları hamilelik haberleri ile coşuyor anlamadim 😏 mesela clife diye macun var o burda çok popüler
Duymadım canım hiç ama o tarz ürünler bana inandırıcı gelmiyor.

Canım sen amh testi verdin mi naptın merak ettim

Benim de bata 3gun var ,2 gündür idrarırim keskin kokuyo. Sizin kaç gün kala başladı acaba
4 5 gün kala oldu sanırım ancak devamı geldi o durumun 5. Haftalikken idrar yolu enfeksiyonu çıktı bu enfeksiyonda hamileliginde başında çok sık oluyormuş o yüzden siz her ihtimale karşı suyu bol için ayaklarınızı sıcak tutmaya çalışın

Doktor senin değerlerin ve eşinin değerleri için ne dedi kuzuş? Yani tüp bebeğe mi yönlendirdi?

Birde sperm testi için direk ürolojiye mi gitmek gerekiyor?
En son hormon bozuk çıktı birdaha tekrar edicek temmuz ayında regl olunca ben 2 farklı hastaneden randevu aldım amh baktircam ondan sonra artık surec nolur bilmiyorum esim de urolojiye gitti değerleri yükselmişti takviye vermişti doktorumuz ağustos ayında ultrosan ve sperm değerlerine tekrar bakilcak 🤗 benim surec bakalim ne olcak reglim bitti bugün yinede değerlendirmeler yapacağım 🙏

En son hormon bozuk çıktı birdaha tekrar edicek temmuz ayında regl olunca ben 2 farklı hastaneden randevu aldım amh baktircam ondan sonra artık surec nolur bilmiyorum esim de urolojiye gitti değerleri yükselmişti takviye vermişti doktorumuz ağustos ayında ultrosan ve sperm değerlerine tekrar bakilcak 🤗 benim surec bakalim ne olcak reglim bitti bugün yinede değerlendirmeler yapacağım 🙏
Yap tabi canım, inşallah çabucak kavuşuruz bebişlerimize.

Kızlar adetime yarın itibariyle 4 gün kalıcak erken gebelik testi aldım sol kasığım inanılmaz ağrıyor testi yarın yapayım mı sizce ?

Merhaba kızlar ilk tüp Bebek denemem tuttu 14 aylık bı oğlum var 29 Mayıs'ta dondurulmuş bir tane embriyo transferim oldu ama tutunmadi çok üzüldüm çünkü bnde hiç bir problem yok eşimde sadece sperm azlığı vardi ve bn transferin 8. Günü kan verdim 55 çıktı ama o günden sonrada corasprini kesmemi söylemişlerdi onu kestiktennsonra çok ağrım olmuştu ve ondan sonraki gün hiç bir şey hissetmiyorumdum bütün belirtilerim gitmişti ve 12.gunu kan verdiğimde 8 düşmüştü beta 🙁

X