Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayret özelde yapmamaları çok tuhaf hadi hayırlısı canım inşallah
En yakın özel 1 tane oraya sordum oda yapmıyoruz dedi istanbulda olsam çok kolay ama burda hiç biyer bilmiyorum sorduklarimda yapmıyoruz dedi başka semtleri pek bilmiyorum araştırıcam işte 😣

Merhaba kızlar ilk tüp Bebek denemem tuttu 14 aylık bı oğlum var 29 Mayıs'ta dondurulmuş bir tane embriyo transferim oldu ama tutunmadi çok üzüldüm çünkü bnde hiç bir problem yok eşimde sadece sperm azlığı vardi ve bn transferin 8. Günü kan verdim 55 çıktı ama o günden sonrada corasprini kesmemi söylemişlerdi onu kestiktennsonra çok ağrım olmuştu ve ondan sonraki gün hiç bir şey hissetmiyorumdum bütün belirtilerim gitmişti ve 12.gunu kan verdiğimde 8 düşmüştü beta 🙁
Geçmiş olsun canım ne güzel bir tane evlâdım varmış rabbim ona uzun ömürler nasip eylesin insalah 2 de doğal yollardan gelir eşinizdeki problem nedir ? Tüp bebek özel demi yaptırdınız

Geçmiş olsun canım ne güzel bir tane evlâdım varmış rabbim ona uzun ömürler nasip eylesin insalah 2 de doğal yollardan gelir eşinizdeki problem nedir ? Tüp bebek özel demi yaptırdınız
Saol Allah razı olsun rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah anne olmayi 🤲🤲🤲eşimde varikosel vardi sperm 3milyon su iki sene önce belki şimdi daha çok düşmüştür özelde yaptırdık ilkinide ikincisinide aynı hastane yaptırdik sadece doktorlar farklıydı ilkinde dışardan doktor getirdik ama ikincisine gücümüz yetmedi oranın doktoruna yaptırdık ama olmadı ve başka embriyomuz yok baştan baslicaz tedaviye ege üniversitesine gitmeyi düşünüyoruz artık

Kızlar eşim kamuda memur, bu akşam kamu çalışanlarının aşılanacağı haberi çıktı ama biraz tedirgin oldum. Her ne kadar kesinleşmiş bir sonuç olmasa da gebelik düşündüğümüz için etkisi olur mu vs diye kafamda deli sorular? 🤦 Annem, ablam falan oldular ama bizim henüz çoçuğumuz olmadığı için tedirgin oldum sanki biraz.

Kızlar eşim kamuda memur, bu akşam kamu çalışanlarının aşılanacağı haberi çıktı ama biraz tedirgin oldum. Her ne kadar kesinleşmiş bir sonuç olmasa da gebelik düşündüğümüz için etkisi olur mu vs diye kafamda deli sorular? 🤦 Annem, ablam falan oldular ama bizim henüz çoçuğumuz olmadığı için tedirgin oldum sanki biraz.
Benimde kafam karışık aşı olsam mı bilmiyorum

Eklentiler

• 3A49C6EC-3BD2-4667-A57A-D5CD99C12F98.png
    3A49C6EC-3BD2-4667-A57A-D5CD99C12F98.png
    301,8 KB · Görüntüleme: 25
Benim eşimde cuma aşı randevusu almayı düşünüyor, eş durumundan bana da vurulabiliyor sanırım ama bende merak ediyorum aşı olunca gebeliğe engel olur mu ya da zararı olur mu? Takvime göre cuma yumurtlama gösteriyor 🙈

Benim eşimde cuma aşı randevusu almayı düşünüyor, eş durumundan bana da vurulabiliyor sanırım ama bende merak ediyorum aşı olunca gebeliğe engel olur mu ya da zararı olur mu? Takvime göre cuma yumurtlama gösteriyor 🙈
Ay valla bilmiyorum....
Burda aşı olduğu ay hamile kalan birini de okumuştum ama bende şans yok. Olacağı varsa da olmaz 🤣 korkuyorum

Herkes yarın doktorunu arasın sorsun buraya yazsın oy çokluğuna göre karar verelim😂

Ebru ceylan da doktora sorun ama benim bildiğim 1 ay korunmamız lazım yazmış 😬 Offf gebelikle ilgili az derdimiz varmış gibi bide aşıyla uğraşıcaz 🤦🏼‍♀️
Aslında gebeliği engellediği ile ilgili bir veri yok şuanda ama ne bileyim ya. Mesela benim ablam sağlıkçı, aşı oldu sinovac. Sonra antikor testi yaptı, sonuç 0
Yani aşı tutmamış, neden niye tutmadı belli değil. Kimse birşey diyemiyor.

Ay valla bilmiyorum....
Burda aşı olduğu ay hamile kalan birini de okumuştum ama bende şans yok. Olacağı varsa da olmaz 🤣 korkuyorum
Aynen bende korkuyorum ben olmasam eşim aşı olsa yine de gebelik engellenmiş olur mu acaba?

Aslında gebeliği engellediği ile ilgili bir veri yok şuanda ama ne bileyim ya. Mesela benim ablam sağlıkçı, aşı oldu sinovac. Sonra antikor testi yaptı, sonuç 0
Yani aşı tutmamış, neden niye tutmadı belli değil. Kimse birşey diyemiyor.
Aaa niye antikor oluşmamış acaba . Walla bikaç gün bekliyelim hemen randevu almayalım da araştıralım iyice

Saol Allah razı olsun rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah anne olmayi 🤲🤲🤲eşimde varikosel vardi sperm 3milyon su iki sene önce belki şimdi daha çok düşmüştür özelde yaptırdık ilkinide ikincisinide aynı hastane yaptırdik sadece doktorlar farklıydı ilkinde dışardan doktor getirdik ama ikincisine gücümüz yetmedi oranın doktoruna yaptırdık ama olmadı ve başka embriyomuz yok baştan baslicaz tedaviye ege üniversitesine gitmeyi düşünüyoruz artık
İzmirdemisin sende peki Özel neresi canim? bende kontrol amaclı egeye gidicem muayene olmaya amh bakarlarsa test vericem bakmazlarsa baska hastaneye daniscam

Benim eşime de cıktı canim valla biontech var oda sinovac istiyor ama o asida yok beklemedeyiz 😄 ay bise olurmu çocuk için etkileri poff zaten biz korona atlattik oda insanin dengesini bozuyor

X