Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum bizim antalyada avakado bahçelerimiz var ve çocukluktan beri bayılarak yerim, ızgara etin yanına şahane oluyor 🤭Al sana basit tarif: olgunlaşmış yumuşak avakadoyu robotun içine at, 1 küçük sarımsak rendesi, tuz, limon ardından bızztt, çok lezzetli oluyor çokk
Şimdi olsa ekmeği bana bana yerimde gurbetteyim para verip almak zoruma gidiyor 🙈
Ay tanesi 7 TL 🤣 bende ilk defa aldım, doğuda böyle meyveler çok ilgimizi çekmiyor. Deneyeyim dedim ama damak tadıma pek uymadı

İnşallah ama bu ay bir farklılık var anlamadım.Normalde yumurtlama zamanı adetin 9-12 günlerinde olurdu uzayan şeffaf akıntıyla anlardım ve 1 2 gün sürer biterdi. Bu ay yumurtlama ağrısıda akıntısıda 6 ve 7. günlerde oldu akıntı da bitti anlamadım çatladı mı patladı mı ☺️
Ovü testi kullan istersen burda kullanıp memnun olanlar var . Akıntıyada çok güvenmiyorum ben ya bu ay adetten 1 hafta sonra başladı akıntı bikaç güne adet olucam hala akıntım var geçen ayda hiç olmadı mesela . Bikaç arkadaşımda hiç takip etmeden rastgele ilişkilerden gebe kalmış. Biz mi çok takıntı haline getirdik ondan mı olmuyo acaba 🤔

Ovü testi kullan istersen burda kullanıp memnun olanlar var . Akıntıyada çok güvenmiyorum ben ya bu ay adetten 1 hafta sonra başladı akıntı bikaç güne adet olucam hala akıntım var geçen ayda hiç olmadı mesela . Bikaç arkadaşımda hiç takip etmeden rastgele ilişkilerden gebe kalmış. Biz mi çok takıntı haline getirdik ondan mı olmuyo acaba 🤔
Oldu mu oldu mu diye stres yapıp duruyoruz hepimiz

tatil dediğm kısa birşey 6 günlük.girerim kim napıyor bakarım merak ederim 🤭eskisi kadar aktif değilim o da içimden gelmiyor fazla.aşılama odaklıyım dönüşte rapor çıkartacağım adetimden önce.👍
İnşallah çok güzel geçer canım çok eğlen sonrasında da bebişe daha da yaklaşırsın misler gibi

tatil dediğm kısa birşey 6 günlük.girerim kim napıyor bakarım merak ederim 🤭eskisi kadar aktif değilim o da içimden gelmiyor fazla.aşılama odaklıyım dönüşte rapor çıkartacağım adetimden önce.👍
Bizde şuan için o da yok, moral olur sana. İyi tatiller kuzum 🥰

Senden ne istedilerse ne zaman aşılama oluyorısn peki ?
Hicbirsey. Sabah 9 gidicez esim ornek verecek onun hazirlanmasi fln 11 de de asilamam olacak bakalim heyecan dorukta. Bugun annemi kuzeni aradi ben ve kizlar ruyamizda gorduk hamile mi diye😂 haber mi vermedin dedi .dedim olsa mutlaka duyardi merak etmesin. Of yaa insallah isarettir kiz🥰

Hicbirsey. Sabah 9 gidicez esim ornek verecek onun hazirlanmasi fln 11 de de asilamam olacak bakalim heyecan dorukta. Bugun annemi kuzeni aradi ben ve kizlar ruyamizda gorduk hamile mi diye😂 haber mi vermedin dedi .dedim olsa mutlaka duyardi merak etmesin. Of yaa insallah isarettir kiz🥰
İnşallah hayırlı sonuçlar olur kuşum 🤲 senin için dua edicem

Güzel şeyler düşünelim güzel şeyler olsun inşlh en az kendim kadar mutlu olurum olursa varya :KK36: Sonra sen geri sayarken ben adet olurum 🤪 sen olmayasın dilerim:KK200:

X