Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaslarimmmm Rabbim gonulumuzdekileri hayirlisi ile tez vakitte versin. Moralim cok bozuk hormon testi yaptirdim haftaya gostericem degerlerimi yorumlayabilirmisiniz

Fsh 19.2
Amh.4.31
E2 27
Lh 13.2
Prolaktin 11.7
AMH iyi sende pko mu var çünkü 4 üzeri çıkmış AMH? Birde FSH yüksek geldi bana diğerleri normal

Arkadaslarimmmm Rabbim gonulumuzdekileri hayirlisi ile tez vakitte versin. Moralim cok bozuk hormon testi yaptirdim haftaya gostericem degerlerimi yorumlayabilirmisiniz

Fsh 19.2
Amh.4.31
E2 27
Lh 13.2
Prolaktin 11.7
Fsh 5 lh 2 civarı olmalı diye biliyorum prolaktin iyi canim e2 benim 96 çıkmıştı regl 3 günü normal değeri kaçtır bilmiyom

Öylemi diyosunnn ben suan tamamen uykularimi kacirdim sanki ,28 dedi bi doktorunuzdan randevu alin dedi deger 50 nin üzerinde olunca kesin oluyomus 12.gün kan vermis oluyorum yumurtlamanin midemi bulandirdi kiz ama insallah dediigniz gibi olurrrrrr 24 haziranda randevum var sence ondan önce yine test vereyimmi
Idrar testi koyulaşıyor bu hormonun yükseldiğini gösterir zaten ama böyle endişelenerek keyfini çıkartamazsın, yarın yine kan ver. Beklentini çok yüksek tutma 56 yi geçerse iyi diye dusun, sonra zaten hizla yükselir

Ya kurler falan gordum arastirirken adet de sokturuyomus amann ne zor ya kadin olmak hep sabirli olmak Allah gonlumuze gore nasip etsin insallhh
Testere dişli aslan pençesi düşürüyo dengeliyor diyolar canim araştır burdada çok bilgi var birde şey sorcam amh değerine aynı gün mü bakıldi devlettemi yaptırdın

Selam canim aşılamayı devlettemi özel demi oldun ne zaman sonra uygun goruyolar asilamayi
Yok canim asilama yaptirmadim 7 ay dneedim olmayinca hormon baktirdim onuzmdeki hafta gidicem doktora. Aislama tup bebek sureclerini bilmiyorim merakimdan sordum kendi kendine igme falan yapiyosun ya asilamada da yapiyomusum igne kendine acaba

Idrar testi koyulaşıyor bu hormonun yükseldiğini gösterir zaten ama böyle endişelenerek keyfini çıkartamazsın, yarın yine kan ver. Beklentini çok yüksek tutma 56 yi geçerse iyi diye dusun, sonra zaten hizla yükselir
Inanki rahatladimmmm cok saolunn düsük cikinca cok sasirdim bu kadr erken beklemiyodum ögrenmeyi hala inanamiyorummmm cok iyi geldiniz babaaa💕

X