Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum hiç korkma yumurtlama zamanida iç adet oldugun gün başla 1 ay dolunca bırak. Ben doktora gittim hayıt kullan dedi ve 3 ay ara vermeden kullan dedi yumurtlamaya etkisi olmuyo doğal olduğu için yumurtlama zamani bırak derdi o zaman bana
Yani hamile kalirsam dusuk yapmaz o zmn dimi dgru diyosun ole olsa doktor yumurtlamaya kadar kullan derdi 3 ay araliksi kullan dedi dimi bide naisl yapiyosun kuzum ya cay olarak mk

11.gun yumurtladim 12.gun catladi bugün 25.gunum ne zaman adet olurum?
Normalde 12 ya da 13 Haziran olcaktim erken yumurtladim

Kızlar Bat a 5-6 gün var. Bi gaza geldim laboquick erken gebelik testi yaptım. Yanlış mı görüyorum acaba???

Eklentiler

• IMG_20210609_134647.jpg
    IMG_20210609_134647.jpg
    39,1 KB · Görüntüleme: 68
  • IMG_20210609_134555.jpg
    IMG_20210609_134555.jpg
    39 KB · Görüntüleme: 66
kızlaar selam eşi sperm testi yaptıranlar biliyosa yardımcı olurlar mı ? her ihtimale karşı eşime gidip sperm testi yapalım dedim bugün örnek verdik sonuçlar çıktı. birçok değer normal aralık dışında görünüüyordu ama doktor sayısı iyi hızı biraz düşük ama gebeliğe engel olmaz deneyin 1 yıl olmazsa yeniden gelin dedi. ilaca gerek var mı dedim yok dedi. ama ben emin olamadım hızı düşükse döllemede sorun yaşar diye düşünüyorum 6 aydır olmadı sonuçta. bu konuda bilgisi olan var mı? doktor devlette acaba özele mi gitsek?

Yani hamile kalirsam dusuk yapmaz o zmn dimi dgru diyosun ole olsa doktor yumurtlamaya kadar kullan derdi 3 ay araliksi kullan dedi dimi bide naisl yapiyosun kuzum ya cay olarak mk
Kuzum gir saracogluna bak aslanpençesine orda 1 ay kesintisiz kullanın diyor, zaten saraçoğlunda sakıncalı olsa kesinlikle yumurtlama günü bırakın yazardı. Ben kaynamış suya 1 tatlı kaşığı aslan pençesi atıyorum 1 sabah 1de akşam olmaz üzere günde 2 bardak içiyorum fsh yüksekliğine en iyi aslanpençesi geliyormuş eğer tek sıkıntı buysa hemen hamile kalırsın inşallah 😊

hayırlısı inş cnm 2 günde bir tekrarla olmadı kan ver cnm bata kaç gün var
15 haziran bat canım. daha çok erken 6 gün var. bir kaç gün testle evde denerim .ama kaset test var elimde, erken gebelik testi yok. ona göre de kan testi veririm testte artış görebilirsem. olmazsa zaten boşa ümitlenmek olur.

Bende 35 yaşındayım 3 yaşında bir kızım var ona kardeş istiyorum inşallah 🙏🙏 bende bu ay FETİH SÜRESİ TERTİBİ Yapacağım.. kizima da onunla hamile kalmıştım darısı buna inşallah 🤩🤩
Nasıl yapılıyor fetih suresi tertibi biraz anlatabilir misin?

Aynen canimmm ben öyle yaptim yumurtlamadan 1 hafta sonraki iliskimdede agrim cok oldu ozaman bi süphelendim zaten yanma acima hissi oldu ogluma hamileykende olmustu ama belirtiler dedigim.gibi asi kaynakli diye düsündüm özellik biontech icin kadinsal konularda hormonlar üzerinde etkilerini okumustum hatta su testlerin pozitif olmasin8 bile inanirmisin ona bagladim 🤭
Peki aşının hamileler için sakıncası var mı orda bu konuda ne söyleniyor.

Peki aşının hamileler için sakıncası var mı orda bu konuda ne söyleniyor.
Canimmm yani beb doktoruma sordum hamileysen olmaz dedi ama 2 hafta önceydi ,ozaman hamilelik düsünüyorum dedim de eger hamile degilsen yapalim dedi 2 yildir olmayinca ben nezamana kadar beklim diye düsündüm hani hamilelik düsünpyorum ama 2 yildirda olmuyo bi 2 yil daha asi icin bekleyemezdim 7. Ayda Türkiyeye geliyoruz😍

Kuzucum hayırlı haber al inşallah.. Bende seni merak ediyordum naptın diye🤗 bir yumurta yetiyor yeterki rabbim dilesin🤲

Canım geç döllenme de olabilir. Neticede pozitif ❤️ strese sokma kendini. Testlerle de takip ediyorsun zaten. İnşallah güzel ilerleyecek herşey.. Pozitif düşün lütfen ❤️
Insallah kuzum bakalim cumadan sonra hergun takip edicez insallah Allah hakkimizda hayirlisini versin. 🥰

kızlar sizler nasılsınız bata kaç gün var hamişler var mı bu ay da çok haziranda öğrenenler ? :KK36:
Haziran ayı umutları devam.. Bat a 6 gün var. Bakalım ne olacak?
Insallah kuzum bakalim cumadan sonra hergun takip edicez insallah Allah hakkimizda hayirlisini versin. 🥰
Ah canım, inşallah güzel haberlerle.. Dua ediyorum sana da.. 🤗 Yüzümüz gülsün be..

Haziran ayı umutları devam.. Bat a 6 gün var. Bakalım ne olacak?

Ah canım, inşallah güzel haberlerle.. Dua ediyorum sana da.. 🤗 Yüzümüz gülsün be..
az kalmış valla maşallah test ne zaman yapacaksın ben valla 6 gün önceden başlıyorum 🤗 ama beklemek sabretmek en doğrusu :)

X