Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok merak ediyorum dün Ebru ablaya sordum 2. Kez yumurtlamadan mı regl olcam diye o da 2. Den 17 gün sonra olursun demiş ama o zamana daha çok var bari bi an önce olsam da temmuzu beklesem 🥰
Aaa of cok uzuyo ozaman canim bazen 5 gun gecikme oluyodu bendede cift yumurtlama mi oluyodu acaba.

Çok merak ediyorum dün Ebru ablaya sordum 2. Kez yumurtlamadan mı regl olcam diye o da 2. Den 17 gün sonra olursun demiş ama o zamana daha çok var bari bi an önce olsam da temmuzu beklesem 🥰
Bak benfe ebru ablanin dedigi gibi degerlendirdim sadece yumurtlama gününden önceki günü uzun biraktim 4ngün ara verdim direk yumurtlama günü ve ertesi gün bos sonra 3.gün degerlendirdim 2 yildir ilk defa böyle yaptim birde doggy pozisyonuyla degerlendirdim ovu.gününü

Benim daha çok var regle ama arada adet sancısı giriyo ama anlık sonra da geçiyo bir de düşününce oluyo sanırım piskoloijik bn kendi kendime de yapıyo olablrm tabi
2 gun gecikmem var 4 gündür bendede regl agrisi oluyo ama her an degil geliyor gidiyor tamam şimdi adet oldum diyorum tertemiz

Bak benfe ebru ablanin dedigi gibi degerlendirdim sadece yumurtlama gününden önceki günü uzun biraktim 4ngün ara verdim direk yumurtlama günü ve ertesi gün bos sonra 3.gün degerlendirdim 2 yildir ilk defa böyle yaptim birde doggy pozisyonuyla degerlendirdim ovu.gününü
Ben yumurtlama gününü değerlendirdim bir de sonrasına çatlamadan sonra ki günü değerlendirebldm eşim evde yoktu çünkü 😖

Benim daha çok var regle ama arada adet sancısı giriyo ama anlık sonra da geçiyo bir de düşününce oluyo sanırım piskoloijik bn kendi kendime de yapıyo olablrm tabi
Kesinlikle kafana takma ben eger hamileysem gecen aylarda kesinlikle hamileyim derken bu ay asla olamaz diyodum , olan belirtileride beynim hep asiya bagladi yani ilk defa yabancci bi madde girince vücuda olabilir diyodum ama aksam belli olacak ozaman daha net bisi söyleyebilirim🥰 gecen ayy test negatif cikinca bi yanlislik var kesiblikle hamileyim diyodum öLe belirtim vardi

Ben yumurtlama gününü değerlendirdim bir de sonrasına çatlamadan sonra ki günü değerlendirebldm eşim evde yoktu çünkü 😖
Tamam dogru olani yapmissin pespese deniyorum yillardir etkisi olur diye az olan spermi dahada azaltti pespese denemek ,bak bu ay uzun ara biraktim ovu.gününe insallah yanilma olmazsa ise yaramis olucak

M mavili_yeshll canim birde adet bitimi alerjik tutmuştu iğne olmuştum o regl gecikmesi yaparmı ama yumurtlama da hiç sıkıntım olmadi pik gördüm 2 kere gecikmeyi iğneye bagladim

Ayyyy bak ona güvenmeee 2 yildie hergün degerlendirdim tutar diye yani 1 gün tutmasa digeri tutar dedim 2 yil sonunda ummadigim ve bu ay olmaz dedigim anca cizgi gördüm , hem asi oldumm, hem esimde marfoloji 2, hem az denedim, hemde türkiyeye gidicem 2. Doz asi olucam diye nasilsa olmuyo diye biraktim bu ay yani inanamama sebebimde o benim bak belki sende böyle olursub 🥰

G0naydin kizlar bu sabahki teste bakarmisiniz ? Koyulasma varmi en alttaki
canım bence koyulaşma var..bugün kan sonucunla netleşecek bence:) içini ferah tut.bence hamişsin:)
Kızlar beta hcg için kan vermiştim dün, bugün çıkmış. Adet döngüm 26-28 günde 1 . Sat 6 mayıstı . Sonucum sizce nasıl , betayı 2-3 gün sonra tekrarlamama gerek var mı sizce ? 🤔
canım değerlerin güzel bence. kimyasal korkusu olamayacak kadar yüksek gibi geldi bana:) doktora ne zaman gideceksin?
Uzun zaman sonra catlamayi gordm nihayet. Ama esim yokm her ay catlama zamani esim olmuyor walla skldm artk yaaaa😭😭en son 3 gun once oldu iliski
spermlerin 72 saate kadar canlı kaldığını düşünürsek yumurta çatladığında tüplerde yumurtanı karşılamıştır sperm:) güzel düşün :)
korkma:) yapıştır bir test gitsin canım, olmadı yarın sabah ilk idrarla yaparsın:) inşallah senden de hayırlı haberler alacağız:)

Ayyyy bak ona güvenmeee 2 yildie hergün degerlendirdim tutar diye yani 1 gün tutmasa digeri tutar dedim 2 yil sonunda ummadigim ve bu ay olmaz dedigim anca cizgi gördüm , hem asi oldumm, hem esimde marfoloji 2, hem az denedim, hemde türkiyeye gidicem 2. Doz asi olucam diye nasilsa olmuyo diye biraktim bu ay yani inanamama sebebimde o benim bak belki sende böyle olursub 🥰
Test almadım inadına bu ay ben 5 aydır deniyorum ilk geçen ay ovu testi kullandık bu ayda devam ettim 4 gün değerlendirdik olumlu olumsuz yaparım test eczaneye gidersem 😍 16 gün geçti yumurtlamadan itibaren

X