Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bar 4 hazirandı bugün son gün olması lazımdı tam test yaptırmaya hastaneye gideceğim bilin bakalım ne oldu😩 dün gelseydi hastane için saat saymadım 😄 neyse söyleyin bakalım adetken yapılan masaj vardı kime aitti? Yumurtlama masajı vs ne varsa yapıcam bu ay🙈
youtube da ebru ceylan yazınca çıkıyo canım

Kızlar yine benn
Ya dün çatlamaydı, bugün de çatlama gözüküyor sankii normal mi sizce

Eklentiler

• 3C2035CA-CBCE-4DB2-9D1F-698F8D043CAA.jpeg
    3C2035CA-CBCE-4DB2-9D1F-698F8D043CAA.jpeg
    126,6 KB · Görüntüleme: 62
Ayy yanlış sordum bende estradiol 973 çıktı gerçi doktor yok soramadım ben asıl progesteronu soracaktım canım 21. günde mi yapıldı?
cnm estradiol adetin 2. günümü yaptırdın ben 2, günü yaptırdım 220 cıktı yuksek diye doktor bana doğum kontrol hapı verdi

Yaaaaa tebrik ederim hamilesiiinn 🥰 adetin geçti miii
Yaaaa aglicammm bennn beynim durdu yarin asilama randevum vardi benimmm yok gecmedi kuzumm rüyalarimdan süphelendim dün hafif görür gibi olunca bugünde yaptim sabah cok cok az vardi öglenki test baya koyulasmis bunlar böyle cikip negatif olabilirmi , bugün 10 yada 11. Ovulasyon günü 27.28 mayisti ovulasyon

Yaaaa aglicammm bennn beynim durdu yarin asilama randevum vardi benimmm yok gecmedi kuzumm rüyalarimdan süphelendim dün hafif görür gibi olunca bugünde yaptim sabah cok cok az vardi öglenki test baya koyulasmis bunlar böyle cikip negatif olabilirmi , bugün 10 yada 11. Ovulasyon günü 27.28 mayisti ovulasyon
Elinde ovulasyon testi varsa yapsana, genellikle t daha koyu çıkıyor gebelikte maşallah çok erken öğrenmişsin

Elinde ovulasyon testi varsa yapsana, genellikle t daha koyu çıkıyor gebelikte maşallah çok erken öğrenmişsin
Var kuzummm aksam.üzeri yapicam cok merak ediyorum ne cikicak ,bu Korona asisi etkilermi bi sonuclari etkilemez dimi ? Yani ne bilim kimseye olmaz ama.benim basima gelebilor

X