Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende regli zamanlaması belli değildi fakat bat günümde adet oldum şuan biliyor musun?ovulasyon da Yumurtlamaya göre erken 2 gün ama takvime göre yumurtlmaya göre olmam doğru aslında günümde adetim geldi. Bazısı ilk kanamam erken olmuştu demişti bende günümde oldu aslında ilk aydan artık yarın doktorcuk ne diyor bakalım

Ne bereketli bir cevren varmis allah saglkla ellerine almayi nasip etsin.
Herkesin her seyin bir zamani var bizmki daha gelmemis demekki. Belki de erken olmasi bizm icin iyi olmayacaktir. Ben hayatim boyunca neyi zorlasam basima bir is acmisimdr. O yuzden sabirla bekleyip dua edecez. Etrafta olanlar onlari ilgilendiriyor. Komsum besiz dogursa napaym yani herkes ayri bir kaderle dunyaya geliyor. Onlarinda baska dertleri vardr belki bilemeyiz deil mi. Sen esinle guzel vakit gecir olur yani. Ona bakarsan etrafta baska orneklerde var. Benm 20 yillk arkdsm 33 yasinda menopaza girmis o ne yapsin tuple falan da olmayacakmis daha gencecik yasinda. Kuzenim hicbir skntisi yok 2 sene denedi igneler ilaclar cok sukur oldu.

Hele anlat anlat bu ay farkli naptin bakem.

Merhaba arkadaşlar netten baktım ama hiçbir şey bulamadım, yumurtlamayı pikte gördükten 1 gün sonra göğüs hassasiyeti başladı bugünle 11. gün ve azaldı gibi olup gece uyurken şiddetleniyor şuan sol göğüste daha çok hissediyorum dokununca da meme ucunun etrafı daha çok sızlıyor bu durum eskiden en fazla adete 10 gün kala olurdu göğüs hassasiyeti şuan 9 gün var daha yani 20 gün önce başladı. Dün test yaptım çıkmadı tabi erken daha.

BEncede bu ay yaptır baska doktoru dene Ama inşllah ulaşırsın kendi doktoruna kuzum.
Nasip canım artık yoksa yok oluyor devlette sürünme var işte malesef. Başka doktor eşi var kadının artık o da kabul edecek ben bezdim. Doktora msj attım instagramdan yetti artık birde işin tuhafı baş hekimde benim doktorun eşi şikayet dilekçe yazsam işin ucu yine bunlara çıkıyor yazacam nereye çıkarsa çıksın 2 aydır atlatma var

Bugün reglimin 3. Günü doktora gittim pko olduğu için yumurtlamayı çok geç görüyorum 33. günde falan oluyor bekledikçe daha çok geriliyorum. Klomene başlayalım dedi doktor yarından itibaren içicem 12. Günde kontrole gitcem inşallah bu ay olur. Klomen hakkında da çok bilgim yok etkili oluyor mu işe yarar mı acaba

of beee nefret. ama sadece iğneler 800 tutuyor insanın gücü nasıl yeter. şimdiden maliyetli veletler.:)

of beee nefret. ama sadece iğneler 800 tutuyor insanın gücü nasıl yeter. şimdiden maliyetli veletler.:)
Devlette ondan biraz daha uygun işte. Hastanem çok yakın varya 10 dk dolmuşla ondan iyi tarafları var. Şu pandemi işi biizi bitirdi valla. Burada Özelde 1500 tl aşılama komşum yaptırdı masraf olacaklar hertürlü de en azından tutar inşallah da değer

Amin kuzum inşallah yeter ki gelsinler de valla çekilen unutulur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…