Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy inşallah tek seferde güzel haberi alırsın canım emekleri boşa çıkarmaz rabbim. Kendine çookk iyi bak enerjin hep yüksek olsun :KK39:sen olumlu birisin güzel haberlerini bekliyorum, arada bakıyorum direk senin foruma geliyorum en azından bir başkasının mutluluğunu görmek bile umut oluyor ya bu sene bebişlenelim artık. :KK36: Allaha emanet canım

Sende Allaha emanet olasın 😍😍yaz güzel şeyler olursa bende olursa sana etiket ederim. Enerjim bu ay baya bomba gibi canım inşllah bu yaz bizler anne oluruz 💟💟 çoook teşekkür ederim güzel dileklerin ve düşüncelerin için yolun açık olsun kendine cici bak 😘😘

Gecikmede bende 4. günümdeyim. Bu ara çoğunluk gecikme yaşıyor sanırım ama merak ettiğim sizin önce ki zamanlarınızda adetleriniz hep düzenlimiydi?
Bebek düşünmeden önce düzenliydi canım. 5 aydın gebelik düşünüyorum ve her ay 3-4 gün gecikmelerim olmaya başladı

Kızlar selam minnakkurabiyelere testlerimde çatlama yok ama bugün çok akıntım oldu yazdım her akıntı çatlama akıntısı değildir akıntı çok olsa bile bu o anlama gelmez dedi sizinde bilginiz olsun yani yumurtlama dönemi akıntı takibide fos çıktı sizede söyliyim dedim . Biz neye göre değerlendiricez artık hiç bilmiyorum
Benim 2 testimde de akıntı oldu yumurtlamadan 1 gün önce yada yumurtlama günü başlar çatlamaya kadar devam eder ama zaten 14. Güne denk geliyor senin kaçıncı gün testlerde ben ebru ablanınkini kullanıyorum

Telefonum elimden düştü, 3 gündür yok virüstü masraf çıktı ekranı falan kırıldı 😔 oyüzden Testi yapınca hemen çekemedim Akşama anca başka telefon ayarlayabildim ama ilk yaptığımda koyuydu bayaa
Gecmis olsun kuzum ay o telefon ekranı ne pahalı için yandı benimde 3 ay önce 1200 tl ödemiştim birde ufacık yerden düşmüştü paranın çıkacağı varmış halbuki telefon nerelerden dustude bise olmamıştı zamaninda

Canım 12. gün yumurtlma sonrası bu ilacı kullanıp erken olan çok vardı Maviesra Maviesra öyle demişti hatta başka bir arkadaşım da öyle oldu düzene alıyor sanırsam hesabıma göre 29.günüm tam vaktinde geliyor. Cuma günü bana aşılama yolu göründü 😇inşallah birşey olmazsa. 🙏🏼
Canım ben ilac sonrasi 3 hafta icinde ilk regli olmustum ama ondan sonraki ay zaten tanıştığımız ay 28 gün döngüye göre regl oldum Yusra-61 Yusra-61 M mavili_yeshll regl geciktiği için zaten eski dongume göre farklı oluyor ama 1 ay içinde eski dongune denk geliyorsun

İnşallah kuzum ya 🥰 biraz kafamı boşaltıcam yumurtlama dönemine kadar düzenli sporumu yapıcam 2 3 kilo vermeye çalışıcam kpss ye odaklanıcam biraz nasip değilmiş bu ay annelik duygusunu tatmak İnşallah hayırlı zamanda nasibim gelirbulur beni 🤲
Kafadan atınca olan çok var inşallah onlardan biri sen ve bursak bizler olacağız canin 😍

Benim 2 testimde de akıntı oldu yumurtlamadan 1 gün önce yada yumurtlama günü başlar çatlamaya kadar devam eder ama zaten 14. Güne denk geliyor senin kaçıncı gün testlerde ben ebru ablanınkini kullanıyorum
Benim 13. Günü akıntım oldu ama hala pik veya çatlama görünmüyo testlerde . Minnakkurabiyelerden aldım bende

Gecmis olsun kuzum ay o telefon ekranı ne pahalı için yandı benimde 3 ay önce 1200 tl ödemiştim birde ufacık yerden düşmüştü paranın çıkacağı varmış halbuki telefon nerelerden dustude bise olmamıştı zamaninda
Bende şaşırdım ya 1.000 TL masraf çıktı boş yere halbuki daha önce daha kötü düşmeleri olmuştu şimdi ufacık bi yer😏

Kızlar selam, az önce en yakın arkadaşımın hamile olduğu haberini aldım. Yumurtlama dönemini bile takip etmiyordu daha sigara falan içiyordu gebelik düşünmediği için. 2 ay önce de diğer arkadaşım ilk ayında hamile kalmıştı. Geçen sene de başla bi yakın arkadaşım ilk ayında.

aradı çok sevindim onun için ama telefonu kapattığımdan beri de ağlıyorum. Kızıyorum da kendime kıskanıyor musun o senin canın yapma böyle diye. Ama engel olamıyorum. Etrafımdaki herkes ilk ayında hamile kalıyor. Sanki bir sınav veriyorum. Eşimi de yıpratmaya başladım ki çok anlayışlı birisi. Üzülme ben de üzülüyorum diyor. Ne yapıcam bilmiyorum kimseye anlatamıyorum bu kadar üzüldüğümü de. Arkadaş vatsap grubu sürekli bebek muhabbeti. Yolun başındayım isyan etmemem lazım ama dayanamıyorum

Bat 3 Haziran ve kesin sonuç kızlar ! 🥰😍🧿🙏👍🏻🙃
Kuzum Yusra-61 Yusra-61 durumumu güncelle 🤗😘

Eklentiler

• 1AA04C48-6484-4DD8-89ED-F474520C249B.jpeg
    1AA04C48-6484-4DD8-89ED-F474520C249B.jpeg
    132,7 KB · Görüntüleme: 51
Kızlar selam, az önce en yakın arkadaşımın hamile olduğu haberini aldım. Yumurtlama dönemini bile takip etmiyordu daha sigara falan içiyordu gebelik düşünmediği için. 2 ay önce de diğer arkadaşım ilk ayında hamile kalmıştı. Geçen sene de başla bi yakın arkadaşım ilk ayında.

aradı çok sevindim onun için ama telefonu kapattığımdan beri de ağlıyorum. Kızıyorum da kendime kıskanıyor musun o senin canın yapma böyle diye. Ama engel olamıyorum. Etrafımdaki herkes ilk ayında hamile kalıyor. Sanki bir sınav veriyorum. Eşimi de yıpratmaya başladım ki çok anlayışlı birisi. Üzülme ben de üzülüyorum diyor. Ne yapıcam bilmiyorum kimseye anlatamıyorum bu kadar üzüldüğümü de. Arkadaş vatsap grubu sürekli bebek muhabbeti. Yolun başındayım isyan etmemem lazım ama dayanamıyorum
Canım benim onlar muhtemelen bizim kadar kafalarına takmadıkları için hemen gebe kalıyorlar.
herkes hep bir ağızdan aynı şeyi söylüyor ama gerçekten kafadan bu düşünceyi atmak önemli galiba. Bende 4 aydır deniyorum ama bir şeyleri doğru yapmıyoruz demek ki olmuyor. Birazda etrafımızda ki insanların anlayışlı olması lazım bazen bende dayanamayacak dereceye geliyorum hamile bebek muhabbettinde çünkü gerçekten bir tek onlar hamile kalıyormuş gibi her anlarını her şeylerini çekip atıyorlar.. insan gördükçe üzülüyor..

Tabii daha beta için kan da vermem lazım...Ocak ayında kimyasal geçirmiştim, bilenleriniz var, umarım bu sağlıklı bir gebelik olur, aynı şeyleri yaşamam...🙏🙏🙏🙏 Buradaki arkadaşlarım, güzel zamanlar geçirdik, dertlerimize derman olduk, teselli ettik birbirimizi...inşallah sizlerden de güzel haberler alırım, hepinize ayrı ayrı sevineceğim...🥰🥰🥰❤️❤️❤️ Negatif sonuç alan ya da regl olan arkadaşlarım, sizi çok iyi anlıyorum, hissettiğiniz hayal kırıklığı ve burukluğu..ama şunu unutmayın, demekki henüz zamanı değil, hayırlısını dileyin hep...doğru zamanda sizi bulsun bebişler inşallah...her şerde bir hayır vardır, ben buna inanıyorum...dualarım sizinle 🙏🙏🙏🙏😍🌹🥰

X