Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Burada oyalanırken zaman nasıl hızlı geçiyo bn bu ay bat beklemiyorum ya😂bana kolay geliyo da olablr aşılamanın detaylarını bekliyorum canım senden
Tabiki sana özellikle anlatacağım 😍İnşallah çıktığım bu yolda ellerim boş dönmem. Dönersem sağlık olsun 🙏🏼 herzman ama mutluyum buraya geldi olay. Hafta sonuna denk gelmedi birde 💃💃💃

Silik bile çizgi görmek insana umut veriyor önümüzdeki aya kısmet canim insalah hamile haberlerin gelir 😗
İnşallah kuzum ya 🥰 biraz kafamı boşaltıcam yumurtlama dönemine kadar düzenli sporumu yapıcam 2 3 kilo vermeye çalışıcam kpss ye odaklanıcam biraz nasip değilmiş bu ay annelik duygusunu tatmak İnşallah hayırlı zamanda nasibim gelirbulur beni 🤲

Tabiki sana özellikle anlatacağım 😍İnşallah çıktığım bu yolda ellerim boş dönmem. Dönersem sağlık olsun 🙏🏼 herzman ama mutluyum buraya geldi olay. Hafta sonuna denk gelmedi birde 💃💃💃
Bnde senin aşılama ile dileğine kavuşacağına inanıyorum kuzum hergün dua edicem her aşamasında inşallah olur diye biz elimizden gelen herşeyi yapalım gerisi Allah’ın takdiri 🥰🥰🥰

Canım evlilik cüzdanı ne alanaymış ki anlamadım. Hsg filmi, eşinin sperm testi tamm mi
Rapor için mi bilmem ki öyle dedi bna 😁burada herşey alıyorlar birtanesi bizi eski sistem dosya numarası ile muayne ederdi özel o dosyaya koyardı bilgilerimizi😇 o dediklerin onlarda var hsg eş sperm testi sonucum

Rapor için mi bilmem ki öyle dedi bna 😁burada herşey alıyorlar birtanesi bizi eski sistem dosya numarası ile muayne ederdi özel o dosyaya koyardı bilgilerimizi😇 o dediklerin onlarda var hsg eş sperm testi sonucum
Allahım yarabbim yaa😄 neyse hayırlısı olsun. Tek sağlıkla hamile kalıp kucağımiza alalimda🤣 zaten yeri geliyor amuda bile kalkıyoruz😁 hayırlısı diyelim

Bnde senin aşılama ile dileğine kavuşacağına inanıyorum kuzum hergün dua edicem her aşamasında inşallah olur diye biz elimizden gelen herşeyi yapalım gerisi Allah’ın takdiri 🥰🥰🥰
Nedense aynı şeylere inanıyoruz benimde içimde öyle ama dediğin gibi Takdir ilahi. Allah razı olsun 🙏🏼 buna çok ihtiyacım var 💟💟

Yusra-61 Yusra-61 Nasılsın canım? var mı güzel haberlerin? :KK36: Ben 2 aydır saldığım için yumurtalar çatlıyormuş doktora gidince alttan muayene etti regldim yumurtlama oluyor dedi tekrar smear testi için gidince yine baktı çatlamış dedi:KK36: hayırlısı ile güzel haberler alalım.. Yakın zamanda eşim ile memlekete geleceğiz işimiz çıktı hem hava almış oluruz dedik. Sana selam dururum il sınırına girince:halay:

Yusra-61 Yusra-61 Nasılsın canım? var mı güzel haberlerin? :KK36: Ben 2 aydır saldığım için yumurtalar çatlıyormuş doktora gidince alttan muayene etti regldim yumurtlama oluyor dedi tekrar smear testi için gidince yine baktı çatlamış dedi:KK36: hayırlısı ile güzel haberler alalım.. Yakın zamanda eşim ile memlekete geleceğiz işimiz çıktı hem hava almış oluruz dedik. Sana selam dururum il sınırına girince:halay:

Çook iyiyim sağolasın canım işte bildiğin gibi aşılama için regli beklerdim o da geldi gibi yarına sökülür sonra aşamalar olacak nasipse. Bir sıkıntı çıkmazsa. 🤗

Çok iyi yapmışsınız herşeyin güzel olmasına sevindim senin adına belli mi olur bir memleket havası almak iyi gelir 💟hayırlı olsun yolculuğunuzz... 😇

Çook iyiyim sağolasın canım işte bildiğin gibi aşılama için regli beklerdim o da geldi gibi yarına sökülür sonra aşamalar olacak nasipse. Bir sıkıntı çıkmazsa. 🤗

Çok iyi yapmışsınız herşeyin güzel olmasına sevindim senin adına belli mi olur bir memleket havası almak iyi gelir 💟hayırlı olsun yolculuğunuzz... 😇
Ayy inşallah tek seferde güzel haberi alırsın canım emekleri boşa çıkarmaz rabbim. Kendine çookk iyi bak enerjin hep yüksek olsun :KK39:sen olumlu birisin güzel haberlerini bekliyorum, arada bakıyorum direk senin foruma geliyorum en azından bir başkasının mutluluğunu görmek bile umut oluyor ya bu sene bebişlenelim artık. :KK36: Allaha emanet canım

X