Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yumrtlamaya var ama şu da var testini çok kurumadan atarsan iyi olur bunlarda kuruyunca buradan sağlıklı cvp olmuyor. Dahalık var gibi pik olmasına koyuluk baya çıkmış belki erken yumrtlayabilrsin yaani. 👍
Telefonum elimden düştü, 3 gündür yok virüstü masraf çıktı ekranı falan kırıldı 😔 oyüzden Testi yapınca hemen çekemedim Akşama anca başka telefon ayarlayabildim ama ilk yaptığımda koyuydu bayaa

Kızlar selam minnakkurabiyelere testlerimde çatlama yok ama bugün çok akıntım oldu yazdım her akıntı çatlama akıntısı değildir akıntı çok olsa bile bu o anlama gelmez dedi sizinde bilginiz olsun yani yumurtlama dönemi akıntı takibide fos çıktı sizede söyliyim dedim . Biz neye göre değerlendiricez artık hiç bilmiyorum
Canım zaten demiştim sana benim akıntım çok oluyor ayırt edemiyorum diye. Bazı aylar net şekilde yumurtlama akıntısı görüyorum bazı aylar hiç akıntı yok ovulasyon döneminde tabii akıntıya göre hareket etmek riskli biraz

Herkese iyi akşamlar 7 hazirandan sonra tüm ogretmenler aşılanabilecekmiş kovid icin..
Acaba aşi olunca korunmak gerekiyormu bilgisi olan varmi kizlar..
Merhabalar hocam ben aşı oldum doktorum sinovac olursan aşı olduğunda korun yeterli dedi. ama biontec olursan 3 ay önermiyorum dedi. Sinovac oldum ama şuan sinovac var mı bilemiyorum

Canım zaten demiştim sana benim akıntım çok oluyor ayırt edemiyorum diye. Bazı aylar net şekilde yumurtlama akıntısı görüyorum bazı aylar hiç akıntı yok ovulasyon döneminde tabii akıntıya göre hareket etmek riskli biraz
Benim bu süreçte anladığım bişey varsa oda olacağı varsa oluyo 😞 kaç gündür sitede bi sürü yazı okudum genellikle yazılan plan yapmadığım ay gebe kaldım . 1 ayda 1 kere ilişkiye girip direk duşa girip gebe kalan bile var . Temmuz ayında bütün takvim uygulamalarını silicem hiç bişeyi takip etmicem

Benim bu süreçte anladığım bişey varsa oda olacağı varsa oluyo 😞 kaç gündür sitede bi sürü yazı okudum genellikle yazılan plan yapmadığım ay gebe kaldım . 1 ayda 1 kere ilişkiye girip direk duşa girip gebe kalan bile var . Temmuz ayında bütün takvim uygulamalarını silicem hiç bişeyi takip etmicem
bende aynısını düşünüyorum hiçbir şekilde hesaplamıcam gün aşırı diye bile düşünmücem. Denk gelirse olur artık yoruldum. Günleri takip edip gün aşırı ilişki cidden durumu daha vahim hale getirdi. Eşimde bende görev gibi düşünüyoruz artık zarar veriyor bize. Nasipte varsa olur 😞

Telefonum elimden düştü, 3 gündür yok virüstü masraf çıktı ekranı falan kırıldı 😔 oyüzden Testi yapınca hemen çekemedim Akşama anca başka telefon ayarlayabildim ama ilk yaptığımda koyuydu bayaa
Ne diyim ki sende uzun zamandır yapıyorsun bilirsin bunu 😇değerlendir geriisni düşünme devam et yapmaya.

bende aynısını düşünüyorum hiçbir şekilde hesaplamıcam gün aşırı diye bile düşünmücem. Denk gelirse olur artık yoruldum. Günleri takip edip gün aşırı ilişki cidden durumu daha vahim hale getirdi. Eşimde bende görev gibi düşünüyoruz artık zarar veriyor bize. Nasipte varsa olur 😞
Ewet ev ödevi gibi yapmak zorundaymışız gibi. Eşimle artık özel anlardan soğuduk ve nerdeyse tek gündemimiz bebek😞 dediğin gibi bizede evliliğimize artık zarar veriyor anı yaşayamıyoruz

Kızlar hamile miyim acaba diyerek yazmıyorum regle 2 gün kaldı ve hafiften regl ağrım başladı ama son 1 haftadır bende bir değişiklik var sol tarafımda güçlü şekilde tak tak diye sanki balon patlamışda içinde ki hava yayılmış gibi birşey oluyor ve dışardan ciddi ciddi ses duyuluyor elimi koyunca hissediyorum böyle bişey yaşayan oldu mu?

Gecikmede bende 4. günümdeyim. Bu ara çoğunluk gecikme yaşıyor sanırım ama merak ettiğim sizin önce ki zamanlarınızda adetleriniz hep düzenlimiydi?

Aaa senin bat geldi mi ne çabuk
Canım 12. gün yumurtlma sonrası bu ilacı kullanıp erken olan çok vardı Maviesra Maviesra öyle demişti hatta başka bir arkadaşım da öyle oldu düzene alıyor sanırsam hesabıma göre 29.günüm tam vaktinde geliyor. Cuma günü bana aşılama yolu göründü 😇inşallah birşey olmazsa. 🙏🏼

Canım 12. gün yumurtlma sonrası bu ilacı kullanıp erken olan çok vardı Maviesra Maviesra öyle demişti hatta başka bir arkadaşım da öyle oldu düzene alıyor sanırsam hesabıma göre 29.günüm tam vaktinde geliyor. Cuma günü bana aşılama yolu göründü 😇inşallah birşey olmazsa. 🙏🏼
Inşallah bende adet olacam bugün yarın. Başlayacam inşallah asilama ya tekrardan

Burada oyalanırken zaman nasıl hızlı geçiyo bn bu ay bat beklemiyorum ya😂bana kolay geliyo da olablr aşılamanın detaylarını bekliyorum canım senden

X