Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhabaa. Bu ay ikinci kez pik görüyorum 🤔😳
Pik diğğmi bu?

Eklentiler

• EBB762C8-FB6E-4A7A-AD17-0624972B7734.jpeg
    EBB762C8-FB6E-4A7A-AD17-0624972B7734.jpeg
    190,1 KB · Görüntüleme: 65
Günaydınlar
Çok uzun zaman önce üyeliğim varmış ama sayfaları bu Mayıs ayı boyunca takip ettim, bir Mayıs grubuna baktım bir Haziran grubuna.. sebebi gebelik planı :)) beklemesi biraz heyecanlı benimde ilk sürecim açıkçası bu sabah bata 3 kala test yaptım, test erken gebelik testi olunca olumsuzluğa kapıldım ama sizlerle de paylaşmak istedim çünkü adetim gecikmeden kan vermeyi düşünmüyorum açıkçası, 3-5 dakika içinde hayalet bir çizgi oluştu ama fazla hayalet değil mi?. Adetim düzenlidir 27-28 günde bir olur. Cuma günü beklenen adet günü, deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim :)
Bu marka test beni de yaniltmisti geçen ay ama sizinki baya bı belirgin görünüyor

Olumsuz bir sonuç mu göstermişti ? Yanılttı derken açıkçası ben çok daha hassas olmasını bekliyordum testin ama beklemese miydim tam anlam çıkaramadım ☺️
Bende belli belirsiz bı çizgi vardı kendi gözüme guvenemedim eşime gösterdim o da çizgiyi görünce bı heyecanlandik ama negatifmis 😞

Günaydınlar
Çok uzun zaman önce üyeliğim varmış ama sayfaları bu Mayıs ayı boyunca takip ettim, bir Mayıs grubuna baktım bir Haziran grubuna.. sebebi gebelik planı :)) beklemesi biraz heyecanlı benimde ilk sürecim açıkçası bu sabah bata 3 kala test yaptım, test erken gebelik testi olunca olumsuzluğa kapıldım ama sizlerle de paylaşmak istedim çünkü adetim gecikmeden kan vermeyi düşünmüyorum açıkçası, 3-5 dakika içinde hayalet bir çizgi oluştu ama fazla hayalet değil mi?. Adetim düzenlidir 27-28 günde bir olur. Cuma günü beklenen adet günü, deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim :)
Canım bence beta çok düşük olduğu için hafif bir çizgi var inşallah hamilesindir bende adetten önce yaptığımda çok aradım hayalet çizgiyi bende çıkmadı ama sende var bence en zor şey beklemek lakin adet gününü bekle daha kesin net sonuç alabilirsin inşallah

Aman be.. Pikin üçüncü piki. Piksel piksel etcem ya bu testi. Çatlamıo mu çatlamaya mı çalışıyor ne oluyo bu yumurtaya acaba🙄😒

Eklentiler

• IMG_20210601_114450.jpg
    IMG_20210601_114450.jpg
    41,8 KB · Görüntüleme: 20
X