Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eğer regl olursan kendin iste doktordan özellikle femara diye belirt bnce
MErhaba bende 2 aydır klomen kullanıyorım ılkınde bısey olmadı bakalım bu ay olcak mı ben femarayı ozellıkle sordum dr a ve bana dedıkı klomen pko da bır adım daha önde femarayı yaşı daha buyuk olanların kullanması uygun oluyo hemen hemen aynı içeriklere sahıpler ama klomen daha etkılı dedı 😖

MErhaba bende 2 aydır klomen kullanıyorım ılkınde bısey olmadı bakalım bu ay olcak mı ben femarayı ozellıkle sordum dr a ve bana dedıkı klomen pko da bır adım daha önde femarayı yaşı daha buyuk olanların kullanması uygun oluyo hemen hemen aynı içeriklere sahıpler ama klomen daha etkılı dedı 😖
Valla bn 2 ay kullandım femara bu ay klomen istemeyi düşünüyorum belki onun etkisi olur kısmet valla ya bazen ilkinde oluyo bazen de 3 defa da

Bende bu ay kullanmayı düşünüyorum.. kaç yumurta oluştu klomen ile? Ne kadar büyüdü yumurtalar?

Kızlar ilk idrarlar bugün yaptığım gebelik testi. Bat 3 haziran, ona göre değerlendirin ☺️ Normal adet döngüm de en erken 25- en geç 29 günde 1. Ama genelde de 27 günde olurum. Hala tık yok sat 6 mayıstı, bugün 27.günüm. Sizce 2. çizgi var mı yoksa yanılsama mı görüyorum ?
Ooo var bence ben görüyorum

Kızlar değerlendirmelere bugun başlayayım mı yarın sanırım pik yapar yarın mı başlasam bu ay üst üste birliktelik olucak geçen 2 aydır gün aşırı yaptım tutmadı sizce nasıl ilerlemeliyim

Eklentiler

• IMG_20210601_142434.jpg
    IMG_20210601_142434.jpg
    70,6 KB · Görüntüleme: 35
Günaydınlar
Çok uzun zaman önce üyeliğim varmış ama sayfaları bu Mayıs ayı boyunca takip ettim, bir Mayıs grubuna baktım bir Haziran grubuna.. sebebi gebelik planı :)) beklemesi biraz heyecanlı benimde ilk sürecim açıkçası bu sabah bata 3 kala test yaptım, test erken gebelik testi olunca olumsuzluğa kapıldım ama sizlerle de paylaşmak istedim çünkü adetim gecikmeden kan vermeyi düşünmüyorum açıkçası, 3-5 dakika içinde hayalet bir çizgi oluştu ama fazla hayalet değil mi?. Adetim düzenlidir 27-28 günde bir olur. Cuma günü beklenen adet günü, deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim :)
Gebelik var gibi cnm hayrli olsun. İnsallh saglkla kavusursun bebegine 🙏

X