Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ilk idrarlar bugün yaptığım gebelik testi. Bat 3 haziran, ona göre değerlendirin ☺️ Normal adet döngüm de en erken 25- en geç 29 günde 1. Ama genelde de 27 günde olurum. Hala tık yok sat 6 mayıstı, bugün 27.günüm. Sizce 2. çizgi var mı yoksa yanılsama mı görüyorum ?

Eklentiler

• 19445A51-DEA3-47B9-B7C0-E69D2F92495C.jpeg
    19445A51-DEA3-47B9-B7C0-E69D2F92495C.jpeg
    183,6 KB · Görüntüleme: 54
Kızlar ilk idrarlar bugün yaptığım gebelik testi. Bat 3 haziran, ona göre değerlendirin ☺️ Normal adet döngüm de en erken 25- en geç 29 günde 1. Ama genelde de 27 günde olurum. Hala tık yok sat 6 mayıstı, bugün 27.günüm. Sizce 2. çizgi var mı yoksa yanılsama mı görüyorum ?
Çok silik olsa da ben gördüm cnm

Cnm cokkk silik bir cizgi var. İnsallh bebisin seninledr cnm🙏

Cnm cokkk silik bir cizgi var. İnsallh bebisin seninledr cnm🙏
İnşallah canım öyledir, yine de kendimi ümitlendirmek istemiyorum...bat 3 haziranda yapacağım testte belirginse inanırım sanırım 😁 ve kan testinde güzel bir beta hcg değeri olursa..🙏

Kızlar merhaba,
Benim beklenen adet tarihim: 6 haziran
Yaşım: 30
İlk denememiz, ovülasyon testi ile denedik
Folik asit kullanıyorum
Dün ve bugün hem kaset hem erken gebelik testi yaptım ve kan verdim. Doktorum çok çok yeni bir hamilelik olduğunu regl gününü geçince yine kan vermemi söyledi. Sizinle birlikte ben de heyecanlı bekleyişteyim. Yorumlarınızı bekliyorum 🙏🏻

Eklentiler

• CBE1EE72-D0E1-48C7-8739-70FF5E4AFBD7.jpeg
    CBE1EE72-D0E1-48C7-8739-70FF5E4AFBD7.jpeg
    208,7 KB · Görüntüleme: 70
  • 85E6359D-8A6F-4C88-95D1-29005FBA9FB0.jpeg
    85E6359D-8A6F-4C88-95D1-29005FBA9FB0.jpeg
    30 KB · Görüntüleme: 62
  • D6EB4200-ECED-4E20-A435-0A0C9DF4B1E2.jpeg
    D6EB4200-ECED-4E20-A435-0A0C9DF4B1E2.jpeg
    93,4 KB · Görüntüleme: 64
  • 7C59F051-0ADF-49DC-973E-D3827E862335.jpeg
    7C59F051-0ADF-49DC-973E-D3827E862335.jpeg
    97,6 KB · Görüntüleme: 71
Günaydınlar
Çok uzun zaman önce üyeliğim varmış ama sayfaları bu Mayıs ayı boyunca takip ettim, bir Mayıs grubuna baktım bir Haziran grubuna.. sebebi gebelik planı :)) beklemesi biraz heyecanlı benimde ilk sürecim açıkçası bu sabah bata 3 kala test yaptım, test erken gebelik testi olunca olumsuzluğa kapıldım ama sizlerle de paylaşmak istedim çünkü adetim gecikmeden kan vermeyi düşünmüyorum açıkçası, 3-5 dakika içinde hayalet bir çizgi oluştu ama fazla hayalet değil mi?. Adetim düzenlidir 27-28 günde bir olur. Cuma günü beklenen adet günü, deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim :)

Eklentiler

• BA67172B-F518-4A88-A8BA-CBBF19E44A02.jpeg
    BA67172B-F518-4A88-A8BA-CBBF19E44A02.jpeg
    154,1 KB · Görüntüleme: 73
Kızlar merhaba,
Folik asit kullanıyorum
Dün ve bugün hem kaset hem erken gebelik testi yaptım ve kan verdim. Doktorum çok çok yeni bir hamilelik olduğunu regl gününü geçince yine kan vermemi söyledi. Sizinle birlikte ben de heyecanlı bekleyişteyim. Yorumlarınızı bekliyorum 🙏🏻
Merhaba
Benzer durumdayız sanırım ben henüz kan vermedim ve doktora danışmadık ama sizi takip ediyorum.

Kızlar merhaba,
Folik asit kullanıyorum
Bence gebesin ki zaten doktor demiş bize laf mı düşer ☺️😄 erken gebelik testinde çok net yani 2.çizgi. Normal testte çok silik ama belli yine de. Normal testin benim için rehber oldu, benimki de böyle ama bir tık daha belirgin sanki, benim bat 3 haziran ondan sanırım.
Peki neden bu kadar erken yaptın testleri, erken gebelik testi okey de normal test için bayağı erken olmuş ve doktora gitmek için. Benden de tez canlısın hea 🤗😄

Evet canım benim önce erken gebelik testinde negatif çıktı adetten 4 gün sonra yine erken gebelik testinde pozitifdi inşallah sende hamissindir 😍😍😍heyecanlandım ben bebek kaybettim gibi msjlari neredeyse okumuyorum çünkü dayanamıyorum ama bu hamile olabilirim gibi msjlari görünce içim kipirdiyor 🤩🤩🤩
Merhaba kaç gün önce negatif çıktı acaba?
hangi marka erken gebelik testiydi?

Günaydınlar
Çok uzun zaman önce üyeliğim varmış ama sayfaları bu Mayıs ayı boyunca takip ettim, bir Mayıs grubuna baktım bir Haziran grubuna.. sebebi gebelik planı :)) beklemesi biraz heyecanlı benimde ilk sürecim açıkçası bu sabah bata 3 kala test yaptım, test erken gebelik testi olunca olumsuzluğa kapıldım ama sizlerle de paylaşmak istedim çünkü adetim gecikmeden kan vermeyi düşünmüyorum açıkçası, 3-5 dakika içinde hayalet bir çizgi oluştu ama fazla hayalet değil mi?. Adetim düzenlidir 27-28 günde bir olur. Cuma günü beklenen adet günü, deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim :)
Canım ben görüyorum çizgiyi. Hayalet gibi de durmuyor. Bence var ama testler bizi bazen yanıltabiliyorlar.eğer günün geçmeden kan testine kesin gitmeyeceksen evde her gün testi tekrar edip koyulaşmayı takip edebilirsin? 😇🌼
Hayırlı olsun inşallah şimdiden..

Günaydınlar
Hamilesin bence canım , çizgi çok belli 😍 Tebrikler 🌸

Canım ben görüyorum çizgiyi. Hayalet gibi de durmuyor. Bence var ama testler bizi bazen yanıltabiliyorlar.eğer günün geçmeden kan testine kesin gitmeyeceksen evde her gün testi tekrar edip koyulaşmayı takip edebilirsin? 😇🌼
Hayırlı olsun inşallah şimdiden..
Bu test erken gebelik testiydi ortalama 10-12 günlük gebelikte kesin sonuca yakın diyor bu yüzden koyu bir sonuç bekledim açıkçası böyle olunca da çok umut beklemiyorum ama kısmet..
adet günü gelmeden kan vermek istemiyorum bu dönemde yoğunluk yaşatmak istemem her gün test yaşamayabilirim elimde tek test vardı ama belki eczaneye koşarım he he :))) teşekkürler bilgi için, sevgiler

Bu test erken gebelik testiydi ortalama 10-12 günlük gebelikte kesin sonuca yakın diyor bu yüzden koyu bir sonuç bekledim açıkçası böyle olunca da çok umut beklemiyorum ama kısmet..
adet günü gelmeden kan vermek istemiyorum bu dönemde yoğunluk yaşatmak istemem her gün test yaşamayabilirim elimde tek test vardı ama belki eczaneye koşarım he he :))) teşekkürler bilgi için, sevgiler
Eczaneleri zengin etmek bizim işimiz😁

X