Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende bat 4-5 haziran arası beklemedeyim adet olacak havam yok ama havasız da adet olabilen birisiyim sessiz sakin beni bulur 😂 çekil canım o çok kişiye iyi geliyor 🙄 belki sanada gelir birde bilmek adına çok güzel film çekilmek 👍
İnşallah olmazsın sende canım, ama olursanda asilaman olucak onunla tutar umarim.tecrubelerini paylaşırsın bizimle 🤗🥰

Bu şekilde kuzum ewet doktorlar doğal yolla asla olmaz demediler ama beklemek istemiyosanız mutlaka ameliyat olmalısın dediler
Yaa Can Hastanesinde mi yaptınız? Sonuç görüntüsü çok benziyor ☺️ Hatta swim up neden gapmislar diye epey sorgulamistim. Size de yapmışlar. Ben de sonucu paylaşıyorum. Swim upi hep yapiyorlar mi yoksa bizde ileri hızlı yok diye mi yaptilar acaba 🤔

Eklentiler

• A18FABF5-E3CA-47FE-B301-45A4EC65C8F3.jpeg
    A18FABF5-E3CA-47FE-B301-45A4EC65C8F3.jpeg
    128,5 KB · Görüntüleme: 36
İnşallah olmazsın sende canım, ama olursanda asilaman olucak onunla tutar umarim.tecrubelerini paylaşırsın bizimle 🤗🥰
Olacağım pik değerlendirmedim. Eğer yumrtlama belirtisine göre adet olmam lazım normalde ilk belirtiye göree ama ben ovulasyona göre bekliyorm adetimi bakalım ne oluyorum. 👍 Her ihtimalle güzel şeyler olsun hepimiz için 😍

Yok anam bu sefer bekleyeceğim...nisan grubumuzda ovu test almıştım, elimde patladı, mayısı da akışına bırakmıştım ve bingo 😍 ( en azından şu an için öyle gibi ) aralıkta hamile kaldığımda , ertesi gün gitmiştim doktora, çok erken ve gereksiz olmuştu..ki sonra ocakta kimyasal geçirdim, bu sefer beta hcg için bat 3 haziran iken , 4 haziranda ve 7 haziranda gidicem kan vermeye...7 hazirandaki değerime göre kimyasal olup olmadığı netleşir, yorumlaşırız 🤗🙏 senin bat ne zamandı canım ?
Daha cok var benim 21 inde batim. Reglimin daha 11. Gunu ama yumurtlarm catladi catlayacak ay nasl gecer bilemiyorm.. ovulasyon testi yaptn mi denemek icin. Pik mi

Anacım bende de önümüzdeki yüz yıl adet olmayacak gibi bir rahatlık. Ne meme ağrısı ne kasık ağrısı. Dün gece belim ağrıyordu, negatif gördüğümden beri o da yok 😂😂😂
Bu belirti beni korkutuyor adetin geçikmez inşllah 🤣🤣geçikirse hamişliktendir umarım. Gögüslerin şiş mi peki kuzum?

Bu belirti beni korkutuyor adetin geçikmez inşllah 🤣🤣geçikirse hamişliktendir umarım. Gögüslerin şiş mi peki kuzum?
Benim göğüsler küçük olduğu için adet öncesi bile şişmez kuzu hep aynıdır, şuanda da çok bir fark yok gibi. Geçen bana büyük gibi geldi ama eşim aynı dedi 😋 çarşambaya kadar bekleyecem bakalım, Yenihayat25 Yenihayat25 bat günü negatif çıktı sonra pozitif oldu dediydi. Az bir güç alıyorum ondan 🤣

Yaa Can Hastanesinde mi yaptınız? Sonuç görüntüsü çok benziyor ☺️ Hatta swim up neden gapmislar diye epey sorgulamistim. Size de yapmışlar. Ben de sonucu paylaşıyorum. Swim upi hep yapiyorlar mi yoksa bizde ileri hızlı yok diye mi yaptilar acaba 🤔
Ewet kuzum can hastanesi ☺️ Walla ben hiç anlamıyorum sperm testinden belki doktor ekstra belirtmiştir hiç bilmiyorum ama eşime sadece örnek vermelisin demiş . Hatta o kadar anlamıyorum ki baktığımda bile hiç bişi anlayamıyorum😀🙈🙈

😬😬😬 ya geçen ay benm bi gün geç olmuştu adetim kaydı bence biraz ovülasyon testi de yapmadım ama dur söylim 7 9 11 13 15 16 17 19 yani daha ne olsun günaşırı yapmışız işte 😁😁
Gayet disiplinli calismissinz masallh. Bu kadr sklkta spermler hep gelio muydu yaa😁😁 biz ust uste 3 gun bir de ara verip bir gun yapip verimli zamani birakiyorz artik

Ewet kuzum can hastanesi ☺️ Walla ben hiç anlamıyorum sperm testinden belki doktor ekstra belirtmiştir hiç bilmiyorum ama eşime sadece örnek vermelisin demiş . Hatta o kadar anlamıyorum ki baktığımda bile hiç bişi anlayamıyorum😀🙈🙈
Anladım canım. İnşallah hemencik hamile kalirsin. Sen bir an önce kalırsan ben de umutlanirim hemen ☺️ Can hastanesinden kıllandım şimdi. Herkese ileri hareket 0 çıkartiyor olmasin 😅

Benim göğüsler küçük olduğu için adet öncesi bile şişmez kuzu hep aynıdır, şuanda da çok bir fark yok gibi. Geçen bana büyük gibi geldi ama eşim aynı dedi 😋 çarşambaya kadar bekleyecem bakalım, Yenihayat25 Yenihayat25 bat günü negatif çıktı sonra pozitif oldu dediydi. Az bir güç alıyorum ondan 🤣

Al tabi ki güç almak iyidir 😇bende gögüslerden anlarım genelde 😜 kırmızı gelene kadar devam umut etmeye senin için 🤗Ama bende adet olacak gibi hal var biliyor musun ilk kanamaya göre bugün adet olmam lazım sabah ola hayrola Kasıklarım ağrıyor şuan 😔geliyorum der gibi hafif yokluyor 🙈🙈

Al tabi ki güç almak iyidir 😇bende gögüslerden anlarım genelde 😜 kırmızı gelene kadar devam umut etmeye senin için 🤗Ama bende adet olacak gibi hal var biliyor musun ilk kanamaya göre bugün adet olmam lazım sabah ola hayrola Kasıklarım ağrıyor şuan 😔geliyorum der gibi hafif yokluyor 🙈🙈
Geliyorsa da gelsin, geçen ay yaşadıklarından sonda adete bile sevinir olduk senin için. Bir an önce aşılamaya geçersiniz ❤️

Anladım canım. İnşallah hemencik hamile kalirsin. Sen bir an önce kalırsan ben de umutlanirim hemen ☺️ Can hastanesinden kıllandım şimdi. Herkese ileri hareket 0 çıkartiyor olmasin 😅
Bide öyle oluyomuş🙈 ben yıllardır can hastanesine gidiyodum her bölümüne ama artık önünden bile geçmem doktorum direk hastaneden soğuttu 5-6 aydır boşua gitmişim düşün benden hormon testini bile adetin 11. Günü falan aldı burdan öğrendim ki adetin 2. Ya da 3. Günü alınıyomuş

Yaa hamileysek memelerimiz şişecek mi inecek mi? İki durumda da memitolar tombişko olmuyır mu 🤔

X