Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa hamileysek memelerimiz şişecek mi inecek mi? İki durumda da memitolar tombişko olmuyır mu
Normalde memeler şişiyor canım adete yakın benim sönmüş balon oluyor tombişko olması ile o şişkinlik çok farklı birşey. Benim kocaman oluyor normalde aşırı büyük de değil küçük de

Biz de Can’daki eşimin gittiği üroloğu pek beğenmedik. Bu konuda İzmir’ de iyi doktor kim var inan bilmiyorum. Baya doktor sitesinden araştırdım ama aa bu çok iyiymis diyebileceğim bir intiba birakmari hiçbiri. Eğer iyi bir doktor bulursak haber verelim birbirimize

Kesinlikle bende bulamadım inşallah ikimizden biri bulurda diğerine ışık olur

Annem eşim için keçi boynuzu almiş. Napiciim şimdi ben bunu? Kaynatacak miyim? Ne işe yarar acep? Yan etkisi zararı falan var mi? Var mi eşine yediren, içiren?

Evet canım benim önce erken gebelik testinde negatif çıktı adetten 4 gün sonra yine erken gebelik testinde pozitifdi inşallah sende hamissindir heyecanlandım ben bebek kaybettim gibi msjlari neredeyse okumuyorum çünkü dayanamıyorum ama bu hamile olabilirim gibi msjlari görünce içim kipirdiyor

Daha cok var benim 21 inde batim. Reglimin daha 11. Gunu ama yumurtlarm catladi catlayacak ay nasl gecer bilemiyorm.. ovulasyon testi yaptn mi denemek icin. Pik mi
Ovu test yapmadım ben bu ay canım. Sık değerlendirdik. 11.günden itibaren 23.güne kadar gün aşırı denemeye çalıştık. Bence başla sen de, ovu teste güvenme, ben geçen ay onun yüzünden kaçırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…