Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İşte orasını hiç bilemiyorum canım muamma tamamen, rica ederim görünce direk sen geldin aklıma atayım dedim.
Birgün isabet olacak. Testlerden vazgeçmek de ihanet gibi ama yapmak heyecanı da yok ben şuan bat bekliyorm gelsin bakalım ne olacak haller. Sen nasılsın bu arada? Bat kaç gün var?

Gece gece kahkaha attım yaa

Ben şimdi ne okudum ki dedim yani

Birgün isabet olacak. Testlerden vazgeçmek de ihanet gibi ama yapmak heyecanı da yok ben şuan bat bekliyorm gelsin bakalım ne olacak haller. Sen nasılsın bu arada? Bat kaç gün var?
Yok yaa o testlerden vazgeçme işini yapamadım bir türlü baginmli oldum galiban ben yapmayınca daha çok stres oluyorum.insallah tuttururuz canım.benim haftaya p.tesi adet gece yarısını gecdigine göre 6 kaldı diyebiliriz ama hiç belirtim yok bakalım adet ağrım var ara ara o kadar.olmazsa bu ay rahim filmi cektircem inşallah.senin kaç günün kaldı bata.

Bizde de ileri hızlı hareket yok varikosel de yok ama niye tembel bu minnoslar anlamadım ben. Ameliyat önerdi mi doktor? İleri hareket için ilaç verdi mi?
Eşimin dokroru yarın sabah hemen ameliyat edelim demişti ama benim doktorum ürolog senin yumurtalıklarını göremiyo ameliyata gerek yok demişti böylece 5-6 ay geçti tabii . Bu ay başka doktorlarla görüştük hepsi ameliyat önerdi temmuza kadar süre verdik kendimize eğer gebelik olmazsa ameliyat olacak ya da direk aşılamaya geçicez kararsız kaldık temmuzda netleşecek ilaç vermedi doktor direk ameliyat dedi diye

Ameliyat olunca düzeliyor sanırım. En azından sebebini biliyorsunuz. Umarım hemen halledilir bir şeydir. Sperm sayısı nasıldı? İleri hareketin olmaması bizim zaten gebe kalma şansımızı epey düşürüyor sanırım doğal yoldan olur dediler mi size?

Bende bat 4-5 haziran arası beklemedeyim adet olacak havam yok ama havasız da adet olabilen birisiyim sessiz sakin beni bulur çekil canım o çok kişiye iyi geliyor belki sanada gelir birde bilmek adına çok güzel film çekilmek

Bu şekilde kuzum ewet doktorlar doğal yolla asla olmaz demediler ama beklemek istemiyosanız mutlaka ameliyat olmalısın dediler

Eklentiler

• CD039C7B-ED8B-430B-AD54-C4BEBFFF162E.png
    175,3 KB · Görüntüleme: 44
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…