Selülit Maydonoz Yiyip de Selülitlerinden Kurtulan Bir Ben Miyim?

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
canım ben bir kez kaynatıp suyunu içmiştim
tadı kötü değil limon sık istersen üstüne :)
bir kez içtim ama deniyeyim her gün içmeyi ben de
ödem attırdığını duymuştum

a.s Çok pratik bir yöntem. Burada bir çok tarif aldım hangisini yapayım bilemedim. Maydonozu bende deneyeceğim. Hem ucuz hem pratik. Ben de loreal'in sıkılaştırıcı kremini kullanıyorum. Gelişmeler oldukça yazarım.

ben de başladım 3. gün bugün. açlığı da bastırıyor,ben normalde de çok severdim ondan bi oturuşta bi demet bile yiyebilirim:) hoşuma gitti şimdi selülitleri de geçirsin bakalım canım maydonozum:)

ben de yiyorum 2 gündür bol bol limon sıkıyorum ay cok fena bişey ya :) ama öyle bi demet falan yiyemiyorum malesef umarım işe yarar. yaramazsa çok kahrolcam valla cektigim eziyete degsin :)

ben de yiyorum 2 gündür bol bol limon sıkıyorum ay cok fena bişey ya :) ama öyle bi demet falan yiyemiyorum malesef umarım işe yarar. yaramazsa çok kahrolcam valla cektigim eziyete degsin :)

Canim yaa ne kadar eziyet çekmişsin maydonoz yiyicem diye.Günde yarım demete yakın yesen yeter.Sıkma kendini bu kadar :teselli:

kızlar bu durumu bu kadar zor bişeymiş gibi düşünmeyelim lütfen yaaa bakın ÇÖMEZ arkadaşımızda bu konuyu actığına pişman olacak vallaaa...ilk baştada yazmıştım!ben maydanoz sevmeyen biriydim ama vücudu dinc tuttuğu ve kansızlığa iyi geldiği için başladım yemeyeee tabi bu aradada baya alıştım artık seviyorumyerimseniben selülite iyi gelir falan diye bilerekten yemedim sadece selülitlerimin azaldığını farkettim(eşimde onayladı tabiii :) )ÇÖMEZ arkadaşımızda bu konuya değinince bende dedim demek bu yüzden azalmış benim selülitlerimdeee yerimseniben yani yiyemeyen yemesin,seven devam etsin..zararı yok,yararı var! mesela ben suyunu içemem,kendimide zorlamam anladınız siz onu yerimseniben o kadar sağlıksız tavsiyeler var ve denemeyen ya da aklından denemeyi gecirmeyenimiz yoktur..bu da onlardan birisi diyelim ama tek farkı sağlıklı olması..ayrıca düşük tehlikesi olanlar için uygun değil,yoksa gebeliğini sağlıklı bi şekilde geciren birisi için niye tehlikeli olsun!eğer düşük tehlikeniz yoksa ve o bebek dünyaya illaki gelecekse isterseniz hoplayın zıplayın gene bişey olmaz kiii bi maydanoz mu bu işi halledecek :)

olsun mesela eskiden hic maydonoz yemezdim salatadan bile ayıklardım böyle tek tek. simdi hic olmazsa bahanem oldu vücuda 1-2 saglıklı bişey giriyo sayenizde. zorla da olsa maydonoz yiyorum guzel bişi aslında :)

canım bende duymuştum etkisini ama denemedim hiç.yanlız ben korunmuyorum bebek için uğraşıyoruz ona ters bir etkisi olurmu.bilginiz varmı.ve nasıl tüketiyorsun maydonozu

arkadaşım maydonozun tohumunu kullanma sakın.rahimde kasılmaya ve düşüğe sebep olduğunu duydum.iyice araştır yani.bebek için de iyi şanslar

senemcik tv de ibrahim saraçoğlu hamile kalmak isteyenler maydanozdan uzak dusun diyordu istersen bi araştır derim

merhaba arkadaşlar

bende her akşam yarım bağ maydanozu maydanoz salatası yapıp yiyorum. çok güzel oluyor valla. :dance:

maydanoz çok kuvvetli bir idrar söktürücü diye biliyorum.hatta bebeği bile düşürür diye duymuştum bi araştır istersen.

VALLAHİ DOĞRU SÖYLÜYOM ! Ne spor yaptım,ne diyet,ne de krem kullandım tek değişiklik maydonoz yemek ...Üstelik deneseniz ne kaybedersiniz ?
Yanlızca selülitlerinizi ! :teytey::dance:

arkadaşım maydonoz nasıl tükettiniz :teselli: kaç öğün nekadar yemek gerekiyor
bu konuda ciddi sorunum var lütfen acilll destek.a.s.

teşekkürler kızlar bende şu suna dumankayanın formülünü deneyecektim ama çok uğraştırıyo maydanozuda hemen hemen hiç tüketmem bi deneyeli bakalım üstelim çilt için de çok faydalı tekrar teşekkürler

bebeişin maydanoz kokulu süt içmiş olur okadar:roflol::roflol: şaka bir yana maydanozun bir zararı olcağını düşünmüorum

ben de çok severim salatalrda falan koyar yerim tek yemiordum ama gerekirse onu da yerim herşey sütun gbi bacaklar için:roflol:

bende burdan öğrenip yemeye başladım mucize gibi birşeydi yaa bir haftada hemen etki gösterdi üstelik benim saçlarımada iyi geldi , yumuşadı, elekriklenmesi gitti ....her gün yarım deste maydanozu yıkayıp tabağa koyuyorum gidip gelip yiyorum ...... gerçekten çok etkili deneyin

Paylaşım için teşekkür ederim. Ne yapsam kurtulamadım selülitlerimden. Bir ton pahalı krem denedim olmadı, masaj seanlarına gittim geçici bir çözüm oldu. Güzellik salonlarına bi ton para döktüm , mezotepepi, yosun, vs vs yine olmadı .Herşeyin çaresi doğada diye düşünüyorum artık, Maydonozu mutlaka deniyeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…