Selülit Maydonoz Yiyip de Selülitlerinden Kurtulan Bir Ben Miyim?

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
hemen maydonoz yemeye başlıyorum günde bir bağ yiyeceğim bir ay sonra sonuçları yazarım sizesüprizzzzz

ben de hemen yarın maydonoz yemeye başlıyorum:)ayrıca 3 gündür spor yapıyorum; gelişmleri yazarım.

başlığa şöyle bir göz attım, mutfağa gittim, yarım demet maydonoz yolup tabağa koydum =)) böyle çiğden yemesi biraz zor oluyor ama kaynatıp suyunu içsek aynı etkiyi gösterir mi?

maydanoz çok kuvvetli bir idrar söktürücü diye biliyorum.hatta bebeği bile düşürür diye duymuştum bi araştır istersen.

evet katiliyorum bende araştirmiştim doktorlarda nane ve maydonoz kekik yemeyin gebelik süresince diyorlarrr hamiş kalmaya nçalişan ve hamişler yemesinler bencede ama ben doğum yapr yapmaz hemen başlicam maydonoza bende de accayip selülit oldu zaten vardi feciii olduular şimdi

çok şaşırdımm süper bişi bu yaaa hemen maydonoz yemeye başlıyorum paylaştığın için çok thankss.

çok şaşırdımm süper bişi bu yaaa hemen maydonoz yemeye başlıyorum paylaştığın için çok thankss. :dance:

tesekkurler paylasımınız ıcın bende yarından ıtıbaren maydonoz yemeye baslıyorum ama hiç sevmiyorummm kokusu içimi sariyo üzerine limon filan mı sıksam :uhm: sonucu bildiricem

merhaba arkadaşlar bende yiyorum maydonoz demekki benim selülitlerimde ondan azalmıştır suyunuda içerim özellikle saplarını atmam kaynatırım içerim gerçektende su atmaya yardımcı oluyor

ayyy arkadaslar bayıldıkm ben bu işe,yanı çiğ çiğ yedınız ve selülitler gitti öylemı,süpermiş valla.tamda sporada basladım hergun 2 kere yürüyorum buda üzerıne iyi gider inşallah.benımde bır arkadasım bebk istiyodu ama iltihap oldugu için olmuyodu,sonra maydonoz suyu duymus içti iyice söktürmüş iltihabı 2. ay hamıle kaldı,içmeyide bıraktı.gercekten selülitede faydası varsa mucıze bı bıtkıymıs ozaman bu maydonoz ayyyyyyyyyy cok sevındım ::dance:: ::dance::

yorumlarınıza imrenerek bende başladım maydanoz suyuna ama doğru mu yapıyorum bilmiyorum bir hafta oldu başlayalı :1closedeyes:
2 demet maydanozu katı meyve sıkacağında ezip suyu çıkarmı diye deneme yaptım suyundan ziyada püresi çıktı bende bunu 1 litrelik şişeye boşaltıp üzerine su ilave ettim dolaba koydum günde kaç kere içiliyor bilmiyorum ama ben 1 bardak içebiliyorum çünkü tadı iğrenç
sizde bu şekilde iyimidir yoksa kaynatmak mı daha iyi arkadaşlarCADIARZU

yorumlarınıza imrenerek bende başladım maydanoz suyuna ama doğru mu yapıyorum bilmiyorum bir hafta oldu başlayalı :1closedeyes:
2 demet maydanozu katı meyve sıkacağında ezip suyu çıkarmı diye deneme yaptım suyundan ziyada püresi çıktı bende bunu 1 litrelik şişeye boşaltıp üzerine su ilave ettim dolaba koydum günde kaç kere içiliyor bilmiyorum ama ben 1 bardak içebiliyorum çünkü tadı iğrenç
sizde bu şekilde iyimidir yoksa kaynatmak mı daha iyi arkadaşlarCADIARZU

ben de maydonozu doğrayıp içine peynir ufalıyorum çok güzel oluyor. Bir de böyle dene istersen. Çok Lezzetli oluyor. Hangi yöntemle kullanırsak daha faydalı olur bilemiyorum ama taze yemek daha mantıklı geliyor bana.

Merhaba hanımlar.....
Bende selülitle cebelleşenlerdenim spor çok etkili oluyor ama ben süreci hızlandırmak istiyorum maydoz yiyerek selülitlerinde azalma olanlar sonuçları yazarsa çok memnun olurum herkese kolay gelsin......

konuyla alakalı degıl ama bısey sormak ıstıyorum..bu yesil cay nasıl bıseyy...marketledre satılıomu yoksa aktrdanmı alcazz..alırken yesıl caymı dıcezz...

konuyla alakalı degıl ama bısey sormak ıstıyorum..bu yesil cay nasıl bıseyy...marketledre satılıomu yoksa aktrdanmı alcazz..alırken yesıl caymı dıcezz...

evet canım yeşil çay diyceksin...marketlerdede satılıyor ayrıca....

buarada maydonuzun faydalarını biliyorum..selülite iyi geldiğini ve ödem attırıcı olduğunuda duydum..annem içiyor...bende denedim bikaç sefer ama iğğrençççç bir kokusu oluyor kaynatınca....ot kokusu -tatlicadiarzu-

en iyisi bende çiğ olarak bol bol tüketeyim...çok fazla selülitim yok ama bacaklarımda sıkınca ve bazı oturuş şekillerinde çıkabiliyor....

maydonozu severimde yıkayıp ayıklanması çok zamanımı alıyo üşeniom (çok tembelleştim yaaa)
neyse zaten bu tembellik yüzünden selülitler oluştu:KK70: bari maydonoz yiyimde yavaş yavaş kurtulayım şu azıcık selülitlerimden:)))))))))

20 yasındayım ama daha bu yasta resmen 3.derece selülitim var ne yapsam ne etsem maydanoz mu yesem akıl verin banaa.Cosmo'nun selülitle savas cd sini almıstım spor da yapmayı sevmem pek tembelim...

canım bende duymuştum etkisini ama denemedim hiç.yanlız ben korunmuyorum bebek için uğraşıyoruz ona ters bir etkisi olurmu.bilginiz varmı.ve nasıl tüketiyorsun maydonozu

sakııııın yeme. maydonoz ilk aylarda düşük ihtimalini çoğaltıyomuş kuzenime doktoru yasaklamıştı. belki gebe kalamama etkisi vardır doktoruna danış önce. sen önce bebiş yap sonra böyle şeyler ye canım ya yinede sen bilirsin tabia.s..

arkadaşlar yeşil çay ve maydonoz tabiki bol su gerçekten selülite birebir.Bende denedim,şu an kaymak gibiyim.Ama aksatmadan yiyip içmek lazım bunları.cokacimcoook

X