Makyaj Ürünleri Maybelline cat eyes !

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Vjera

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2012
43
0
Kızlar yeni Maybelline cat eyes cıktı kullanan var mı ben pembe olanını kullanıyorm o çok süper zaten bunuda denemek istiyorum Kullanan varmı yorumlarız nasıl ?

Kızlar yeni Maybelline cat eyes cıktı kullanan var mı ben pembe olanını kullanıyorm o çok süper zaten bunuda denemek istiyorum Kullanan varmı yorumlarız nasıl ?

canım cat eyes dedgın eyelıner gıbı mı yoksa dıplıner gıbı mı sonucta kedı gıbı goz yapmak ıcın enınde sonunda bızım el becerımız gerekmıyo mu ben anlamadım mesela ben eyelınerle yapamam asla gozlerımı kedı gozu gıbı ama bu dedıgın urunle cok mu kolay yapılıyo bıkgı verebılırmısın ??

cnm sımdı baktım rımelmıs :)) bı rımel nasıl kedı gozu gıbı yapabılırkı degısık geldı cnm ya benım gozlerım bı de yuvarlaktır bana pek uygun degıl sanırım .)

Tatlım Rimelinden bahsedıyorum ben .
Resimdeki gibi acaba kullanan varmı bir bilgisi olan diye sordum . .

kullandım canım maybelline colossal cat eyes hayatımda kullandıgım en kotü maskara..

Hadi ya bende iyi bişeye benzettim tüh hayallerım yıkıldı :/ niçin beyenmedin acaba cnm ya ?
canım ben makyaj ve cilt uzmanıyım ama su anda hamıle oldugum ıcın calsımıyorum . cateyes sadece sıyahlık ve cok hafıf bır uzunluk verıyor baska hıcbıseyı yok yanii. mesela lorealın lash archıtech 4D maskarasını duydunmu bılmıyorum o da berbattt

Yok duymamıştım cnm ben maybelline the falsies kullanıyorum pembe renkli cok memnunum bundan yenısının cıkgını gordumde bı sorayım dedm madem kötüyse almayayım :/ çok tşkkr ederim ilgilendiğin için (

bak mesela maybelinenin mor bır maskarası var .. BLACK DRAMA ustunde dantel gibi bir ısleme var fıyatı 15.90 gayet gusel . rıca ederımmm . ıcerısınde takma kırpık eklentılerı var .. super bence

bak mesela maybelinenin mor bır maskarası var .. BLACK DRAMA ustunde dantel gibi bir ısleme var fıyatı 15.90 gayet gusel . rıca ederımmm . ıcerısınde takma kırpık eklentılerı var .. super bence

Evet oda var bende gerçekten takma gibi kirpiklerim oluyo acayip uzun bide herkes takma sanıyor ama çok birleşiyolar ya sürerken :/

e ben loreal 4 d den cok memnun kaldım sen nıe begenmedın ? bıde begendıgın rımel hangısı

cnmö ya lash archıtecetten memnun kalan bı cok ınsan da var sızın gıbı memnun kalmayanlar da kırpık yapısından kaynaklanıyo sanırım ben de maybelınne su rımelını kullnıyorum
cok memnun kaldım

Bende bu sarıdan aldım aldığıma binpişman oldum hiç bi işe yaramadı kirpikle alakalı sanırım .s

hadı ya cok sasırdım acıkcası cunku cok guzel ayırıyo kırpıkleırmı ve de agırlık hıssı vermıyo gozumde ama pembe olanını da denemek ısterım

hadı ya cok sasırdım acıkcası cunku cok guzel ayırıyo kırpıkleırmı ve de agırlık hıssı vermıyo gozumde ama pembe olanını da denemek ısterım
pembe olanı bnde var morumsu dımı
suda cıkmayanından
fırcası yamuk bole
berbat ya
ne kıvırıo ne dolgunluk verıo ne uzatıo sadce sıyah yapıo

Maybelline The Falsies Black Drama Mascara sürmüştüm gerçkten takma gibi olmuştu kirpiklerim tavsiye ederim .

cnm cok hos durmus cıdden bı arakdasımız takma kırpık eklentısı demıs ya sen ekleyıp de mı surdun ben ancak kat kat srurunce bole uzun oluyo ama benımkıler seyrek

Bnm kirpiklerim gür çok sık ve uzunlar bi kaç kez sürdümmü boyle oluyor . Bu rimelde gerçekten takma kirpik etkisi verıyor .

Bnm kirpiklerim gür çok sık ve uzunlar bi kaç kez sürdümmü boyle oluyor . Bu rimelde gerçekten takma kirpik etkisi verıyor .

cnm zaten kırpıklerın uzunmus senın ve de gur takma kırpık etkısıne ıhtıyac duymana gerek yok kı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…