Makyaj Ürünleri Maybelline cat eyes !

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Maybelline rimellerini ben de sevmiyorum. Ne uzatma, ne kıvırma, ne dolgunluk ... Hiçbir etkisi yok.

cat eyes çok kötü bir rimel..mor olanından bikaç tık daha geride kalan bi maskara..denemeden almıştım..şimdi öylece duruyor bir kenarda..

cnm ben de bugün aldım o kadar da kötü değil yahuuu :26:

tamam falsiesle kıyaslarsak daha düşük performansı ama iki kat sürüldüğünde bu da hiç fena değil gayet güzel uzattı benim kirpikleri

yine de falsies daha yoğun ve cidden takma kirpik etkisi yaratıyor o da bi gerçek, ben de falsiesden şaşmıycam artık...

Bende almaktan caydım yorumlara göre sağolsun o gzl yorumun için :)

hangi rengin ne özellikleri var ki?

merak ettim şimdi rimel hastalığı var bende
kim hngi rimeli övdüyse denemek istiyorum

Ben de mor olanı kullanıyorum kızlar black drama olanı değil ama normali ben cok memnunum fiyatı da uygun bence ama black dramayı ve cateyes ı merak ediyorum anladığım kadarıyla cat eyes pek beğenilmemiş black daramayla falsies arasnda sadece daha siyah olma farkı mı var ?

Maybelline The Falsies Black Drama Mascarayı alasım geldiii çok kıskandımmmmmm

lancome hypnose bile kullandım ondan bile tam istediğim sonucu alamamıştım.. en çok bu yeni çıkan cat eyesı beğendim. Kirpikleri kıvırıyor, uzatıyor, birbirine yapıştırmıyor. Beğenmeyenleri cidden anlayamadım ama kirpik yapısıyla da çok ilgili sanırım. Benim kirpiklerim uzun ama düzdü. Bu maskarayla muhteşem oldu. Şiddetle tavsiye ederim.

"Maybelline The Falsies Black Drama Mascara sürmüştüm gerçkten takma gibi olmuştu kirpiklerim tavsiye ederim "

takma kirpik takmışsınız ama :26: sade rimelli değil ki

Son düzenleme:
ben morunu kullanıyorum memnunum ama kirpiklerim az
o zaman dediğinizden alayım

canım valalhi iste katrankarası olanı ama ne diye geçiyor ismi bilemedim
ama begenmedim pek bir fark yok otekisinden gibime geldi
o kadarda memnun kalmadım ama cat eyes olanı denemek istiyorum hemen:)

canım valalhi iste katrankarası olanı ama ne diye geçiyor ismi bilemedim
ama begenmedim pek bir fark yok otekisinden gibime geldi
o kadarda memnun kalmadım ama cat eyes olanı denemek istiyorum hemen:)
cat eyes daha kotu dedı herkes cnm ama sen bilirsin tbi gene.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…