Makyaj Ürünleri Maybelline cat eyes !

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ben sarı suda çıkmayanını kullanıyorum 2 senedir ve çok memnunum. Birkaç kat sürünce kirpikleri güzel uzatıyor ve takma kirpik gibi oluyor tavsiye ederimm.

Ben sarı suda çıkmayanını kullanıyorum 2 senedir ve çok memnunum. Birkaç kat sürünce kirpikleri güzel uzatıyor ve takma kirpik gibi oluyor tavsiye ederimm.

bendede bu sarı olan hiç bir işe yaramıyor mor gibi olan daha bi etkili .

maybellıne sarıolan bende var neden begenmıyosunuz lızlar SARI olanını morunu bende merak edıyorum sarı bıtsınalıcam onu

arkadaşlar başlıkda tam yazıyo maybelinne cat eyes yani maybilinne kedi gözü ayy nasıl içiniz rahat sizin hayvan deneylerine gözmü yumuyorsunuz sizin gözleriniz kedi gözü olsun diye kedilerin tavşanların gözleri kör edilip öldürülüyor rimeli alıyosunuz bu nasıl üretiliyor diye düşünüyormusunuz pes yanii hala forumdaki yazıları okumadınız sanırım youtube ye animal testing yazın ve izleyin ondan sonrada mideniz vicdanınız alırsa alın bu markaları bu sayfanın tam başında sabit konudada hayvan testleri bilgisi var azcık arasdırın

http://www.kadinlarkulubu.com/kozme...-factor-hayvanlar-uzerinde-deney-yapiyor.html

başlığı okuyunca içim bir tuhaf oldu bu kadarda olmaz!!!! bu marka resmen dalga geçiyor gibi maybelinne kedi gözü isme bakın ne saçmalıkdır bu hayvanlar üzerinde deneyen bir marka ve ismide kedi gözü hiçde şaşırmadım aynen kedilerin gözlerinde deniyorlar videolarda gördüm yazık çok yazıkkk

arkadaşlar iyi güzel hoşda hepimiz insanız sizin gözleriniz kedi gibi bakışlar olsun diye böyle katliamlara gözmü yumacaksınız bence oturun bir daha düşünün ben almıcam o almıcak ama öbürü bilmediği için gidip alıcak bu dünyaca ünlü markaların bu testlere son verdiğine emin olana kadar kullanmıcam alternatif ürünler çok var en azından türk malı ürünlerde var bence bin kat daha iyi avrupayı zengin ediceğimize kendi ülkemizi yükseltelim azıcık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…