Göz Makyajı Mavala swıtzerland double-lash (uzun kirpikler)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
beenn inanılmaz memnunummmmmm :) bakim bi en son yazdığımdan sonra ne kdr zaman geçmiş :)

mavala ben kullanmıştım ben nedense memnun kalmadım ama kullanan arkadaşlarım var bende m2beaute lashes denedim ondan memnun kaldım. acaba göz ya da kirpik yapısına göre ürünler değişiyor mu?

muhtemelen :) ama ben mavala kullanmaya devam ederim sanırım.. en başlarda dökülme de yaptı ama şimdi bi problem yok çok şükür

muhtemelen :) ama ben mavala kullanmaya devam ederim sanırım.. en başlarda dökülme de yaptı ama şimdi bi problem yok çok şükür

gerçekten çok fark etmiş, kirpiklerin gür duruyor baya ama anlamadım neden önceden dökülüyor ki? bu ürünleri acaba sürekli kullanmaya devam etmek gerekiyor mu?
ben şimdi m2beaute kirpik uzatma serumu kullanıyorum ya mesela bu sürekli devam etcek mi bırakınca acab yeniden eski haline dönüyor mudur?

kirpiklerin ortalama ömrü 3 haftadır sürekli dökülüp yeniden çıkar o yüzden kullanmayı bırakınca yeni çıkan kirpikler kısa ve cılız olur

bende de bu ürünü ilkkullanmaya başladığım zamnalarda dökülmelerim oluyordu uzama olmuştu diyodum hatta uzatıyoruz ama durmadan elime kirpik geliyordu ilk zmanalar.artık hiç gelmiyor ama

kirpiklerin ortalama ömrü 3 haftadır sürekli dökülüp yeniden çıkar o yüzden kullanmayı bırakınca yeni çıkan kirpikler kısa ve cılız olur

bunu öğrendiğim çok iyi oldu =)) sağol bu gzl bilgi için sevgili BARRO.. resimlerdeki gelişmlerini merakla bekliyorum ben 2 aydan fazla düzenli kullanamadım bu ürünü malesef

bunu öğrendiğim çok iyi oldu =)) sağol bu gzl bilgi için sevgili BARRO.. resimlerdeki gelişmlerini merakla bekliyorum ben 2 aydan fazla düzenli kullanamadım bu ürünü malesef

bi şey değil

ilk ay her gün kullandıktan sonra haftada bir kullanmaya dönmesi lazım sanırım zaten ama ben ona pek dikkat etmedim
fotoğrafta da belli olmuyo pek uzama gürleşme ama gerçekten de baya bi uzayıp gürleşti kirpiklerim
tamam takma kirpik gibi olmadı keşke olsa ama şimdi rimel sürdüğümde kirpik takıp takmadığımı soranlar oluyo en azından

bende düzenli kullanıyorum bakalım.. artık hiç rimel kullanmıyorum ama en rahat ettiğim nokta bu oldu.. rimel kullanınca da zaten iltifat alıyorum barronun dediği gibi, takma kirpik gibi duruyor :) çok memnunum ben yani işte bi dökülmesi de dursa

dökülme çok fazla mı ki?
normalde dökülür zaten sürekli elime geliyo benim de ama yeni de çıktığı için umursamıyorum pek bunu

dökülme çok fazla mı ki?
normalde dökülür zaten sürekli elime geliyo benim de ama yeni de çıktığı için umursamıyorum pek bunu

dökülme çok fazla mı ayırtlayamıyorum canım ama benim mavala kullanmadan önce neredeyse hiç dökülme olmazdı.. acaba çok sürüp havasız mı bırakıyorum anlamıyorum ki

dökülme çok fazla mı ayırtlayamıyorum canım ama benim mavala kullanmadan önce neredeyse hiç dökülme olmazdı.. acaba çok sürüp havasız mı bırakıyorum anlamıyorum ki

a a hiç bilemiyorum şimdi ne desem yalan olur bilgim yok bu konuda ne yazık ki..

browni fotoğraflarını bekliyorum ama bir de ayrıca rimel ve sürme çekilmiş halini de gönder cnm

kızlar bir aydır mavala kullanıyorum benimkilerde dökülüyor ya sol alt kirpiğim dökülmüştü çıktı şimdi de sağ üst kirpiğimde dökülme var niye oluyor ki bu hep böyle dökülecek mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…