Göz Makyajı Mavala swıtzerland double-lash (uzun kirpikler)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Arkadaşlar ben mavalayı netten sipariş verdim 50 tl yre geldi gelmez olaydı bir ay sürede uzatmayı vadediyor ben 3 ay kullandım sonuç sıfır ve gözlerimi mahvetti kıpkırmızı yapıyor hiç tavsiye etmem ben almadan önce çok araştırdım olumsuz bir yorum bulamadım her denilene inanmamalı demekki bu arada dün şişeyi kırdım

kızlar bu markaya ayrı bir başlık açayım dedim. 9gündür kullanıyorum güzdüzleri evdeysem sürüyorum her akşam yatmadan önce düzenli olarak bol bol kirpik diplerine doğru sürüyorum özellikle.. benim kirpiklerimin yapısı uçları kısa sarı ve oldukça seyrektir hatta keldir yeryer :) 9 günlük geceli gündüzlü kullanımdan sonra şunu çok net söyleyebilirim gözle görülür şekilde uzadı kirpiklerim özellikle alt kirpiklerim uzadı bir de rengi koyulaştı seyreklik konusunda ise sabırla kullanmaya devam ediyorum aradan küçük kirpikler çıkıyor sanki ama bunu zamanla anlayabileceğim..kullanım olaraksa rengi beyaz kuruyunca beyazlaşıyor bol sürdüğünüz yerlerde o yüzden resimlerdeki beyazları görebilirsiniz :) pek beceremedim ama bir kaç resimde koyuyorum size bilgi olsun diye çok kötü oldu bu resim işini beceremiyorum kusura bakmayın :) sürdükten hemen sonra kuruyor yağ gibi akmıyor kullanım açısından çok rahat ve kolay çok memnunum fiyatı da 30 liraya aldım sorusu olanları yanıtlarım her türlü kirpik yağını da denedim daha önceden de :) ilerleyen günlerde resimlerimi yine eklerim bilgilerinize..

Kuruması çok iyi, kaş ve kirpik bakım yağı aldım. Her ne kadar dikkatli bakım yaptıysam da yağ gözüme akıyor. Gözlerim yandığında silmek zorunda kalıyorum

bu ürünü ilk defa burda okumuştum, 2 hafta önce fiyatı 45 liradan netten sipariş vererek aldım
ve merak edip kullanmayı düşünenler için yazıyım dedim
2 hafta içinde sol kaşımda uzun zamandır mevcut olan seyreklik kapandı,
şok oldum çünkü ordaki seyreklik konusunda ümitsizdim
kirpiklerimdede (hem alt hem üst) farkedilir şekilde uzama var
özellikle rimel sürüldüğünde farkediliyor
birde benim kaşlarımda farklı yöne doğru giden kısımlar vardı
mavalayı kullanmaya başladım başlayalı sürdüğüm yönde uzama yaptılar
herkeste aynı etkiyi vermeyebilir ama açıkçası ben çok memnun kaldım
konu sahibine gerçekten çok teşekkürler :KK16:

en Mavala'nın kirpik kaş besleyici ürününü aldım. 2 aydır kullanıyorum, hiç bir fark yok:) Gittiğim kuaförün gazına gelip bayağı da iyi para bayılmıştım. Yok yani, hiç gerek yokmuş..Boşu boşuna para vermeyin diye yazayım dedim..

O ürün şuanda 118 lira oldu heryerde. Artık ucuz değil. Ama memnuniyet devam ediyor yorumlar iyi.2009 yılından bu yana fiyat katlanarak bu hale geldi.bende bugün aldım daha önce denemiş memnun kalmıştım. Eeoeseyi de deneyip hiç begenmemistim mesela ki Eeoese yi beğenen çok insan var. yani bu ürünler kişiye göre değişebilir.kimine yarar kimine zarar

X