Göz Makyajı Mavala swıtzerland double-lash (uzun kirpikler)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
eeee hani resim cnm yaaaa heyecanla bekliyordum son sayfada olur diye
alıcam ama bana pahalı geldi

ben tam iki aydır kullanıyorum ve baya bir kirpiklerim güçlendi.göz pınarlarımın olduğu yer boş gibiydi.tek tük kirpik vardı belli bile olmuordu onlar bile belli olmaya başladı.babam bile fark etti bu durumu:)

bende böyle bir etki hiç olmadı cnm ama tabiki kişiden kişiye göre değişir bence sürme daha gözlerin tabiki de daha önemli :)) çok geçmiş olsun..

cnm bunu kaşlara sürenler kirpikten daha memnun sanırım kaş çıkmaya daha müsait köklere sahip olduğundan böyle o yüzden kaşlarına da sürebilirsin..ben kalın kaş sevmem o yüzden hiç sürmedim.. ama bu kdr para verip de kaşına sürmek için alma derim kaşı badem yağı çok gzl besliyor hem daha hesaplı..bir hafta sür badem yağını kaşına bir dene bence.. ben kirpiğime süremiyorum akıyor hep yağ göz altıma ama kaştan o kdr akmaz..

sevgili SUNSEA kötü bir görüntü olmuyor normal kirpik gibi çıkıyor..

eeee hani resim cnm yaaaa heyecanla bekliyordum son sayfada olur diye
alıcam ama bana pahalı geldi

ah cnm bir sor okul sınav stres derken hiç yaptın mı diye ilk ay çok düzenli kullandığımda değişiklikler olmaya başlamıştı ancak bayağıdır kullanmıyorum hatta dur şmdi sürüp de yatıyım bu gece tekrar başlatıyım :)) aslında bence pek pahalı değil çünkü bayağı uzun ömürlü bir ürün hiç azalmıyor D

Uskudarda hangı kozmetıkcı canım

cnm üsküdarda niyazibeyin yan sokağında çağlar kozmetikti sanırım tam adını hatırlayamadım şmdi o sokakta ztn sokağa girişte sağda..

süperrrr ben de tekrar başlıyorum ama düzenli kullanmak çok zor geliyor

Badem yağı ve hint yağıyla uğraşıyorum gözlerimin yanmasıda bonusu.Böyle birşeymi kullansam acaba doğal olsun diyorum ama canım çok yanıyor gözlerime kaçınca bu yağlar.

ben iki haftadır kullanıyorum. alt kirpiklerim inanılmaz uzadı. üstler ise kalınlaştı ve biraz uzadı. üst kirpiklerimin uçları çok açık renk olduğu için belli olmuyor sanırım. şimdi rimel sürüp bakıcam tekrar. ben hem kendi aplikatörünü kullanıyorum hem de diplerine eye liner fırçasıyla sürüyorum. ama gözünüze kaçırmayın kanlanma yapıyor. Aklıma geldikçe sürüyorum diyebilirim. ( günde 3-4-5) ama mutlaka her gün kullanıyorum.

bende merak ediyorum kızlar bu ürünü hint yağı baya etkili ben onu kullanmıştım önceden

canım bu losyon sana kaç ay gidiyor ve memnun kaldın mı gürleştirdimi ve uzattı mı kirpiklerini

kullanmaya başlayalı üç ay kadar oldu.bu ürünü ilk sipariş ettiğimde annem kargocudan fiyatını öğrenmişti ne diye bu kadar para verdin bu küçük şişeye diye ama şu an annem kirpiklerimin durumunu görünce bana da sürsene benimkilerde uzasın demeye başladı:))hatta o da bir tane daha sipariş vermek istiyor.ben sadece geceleri yatarken değil gündzleri aklıma geldikçe sürüyorum.hep görebileceğim bir yere koydum gördükçe sürüorum.hiç bir zararını da görmedim fazla sürünce.ama sabırlı olmanız gerekir hemen ilk ayda etkisini göstermesini beklemeyin ilk ayda tabiki bi etki oluyor değişimi fark ediyorsunuz ama mesela bnm üçüncü ayım ve bu ay uzaması .ok belirgin bir şekilde belli oluyor.sakın vazgeçmeyin kızlar.değişiklikleri gene yazarım

canım kirpiklerinde gürleşme var mı ve bu losyon kaç ay yeter sana acil cevap bekliyorum

canım bende buldum aldım ürün harika kesnlkle gürleşme var yanında hint yağıda kullanıyorum ben

canım kirpiklerinde gürleşme var mı ve bu losyon kaç ay yeter sana acil cevap bekliyorum

ben bu ürünü ocak ayının başlarında aldımve daha yeni bitti.ki daha önce mesajmda dediğim gibi günde beş defa sürdğüm bile oluyordu.küçük bir şişe hatta ilk gördüğümde bu kadar küçük şişeyemi verdim ben bu parayı demiştim ama baya gidiyor.yani günde bir defa sürsen çok daha uzun süre gider.

teşekkürler canım bende alıp deneyeceğim o zaman verdiğim paraya değsin istedim öyle iki günde bitmesin sonuçta sürekli kullanacağım ve çok ucuz değil

kızlar herkesin de benim de dediğimiz gibi bu ürün kesinlikle devamlı kullanılmalı günde 3defa filan sürmeniz lazım o zaman 1 ay içinde etkisini görüyorsunuz.. çok da bereketli bir ürün bence çabuk bitmiyor ve kesinlikle yağlar gibi gözaltına akmıyor sadece kirpikte kalıyor bu da almamın en önemli sebebiydi.. her gün dışarıda olan biriyseniz düzenli kullanmanız oldukça zor çnkü beyaz yapıyor kirpikleri ben bu yüzden düzenli kullanamadım ama aklıma geldikçe sürmeye çalışıyorum özellikle gece yatarken..herkese iyi günler dilerim :)

aynen bende kullandim hint yagi falan hic bi ise yaramiyo bu kesin sonuc verir mi acaba

ya ben izmirdeyim, ama bulamadım bu ürünü var mı aranızda izmirli olupta bulabilen, bi yardım olsanız? benim alt kirpiklerim inanılmaz uzun üstlerle aynı neredeyse, ben sadece üst kirpiklerim için kullanmak istiyorum, yine bulamazsam kargo ile fln bana gönderebilir misiniz?

aynen bende kullandim hint yagi falan hic bi ise yaramiyo bu kesin sonuc verir mi acaba

sevgili HMYRA aslında hint yağı ve badem yağı karışımı işe yarıyordu bnm kirpiklerimde ancak hem gözümün içine akıyordu hem de göz altlarıma akıyordu çok rahatsız ediyordu ve gözlerimi yakması da cabası.. mavala için kesin sonuç diyemiyorum çok düzenli kullanamadım çünkü. (ilk 1 buçuk ay dışında..) ama şu aralar evde olduğum her an sürüyorum geceleri yatmadan önce sürüyorum ve alt kirpiklerimde hemen etkisini gösteriyor bakalım 1ay snra yeni fotolar koyacağım ilk sayfadakilerle farkını görebilirsiniz..sevgiler..

sevgili AYSE bence izmirde bulabilirsin izmir büyükşehir sonuçta mavalanın internet sitesinden filan iletişim numaralarına bakarak bir sor bence ya da ben mesela kozmetik dükkanına sordum siparişle getirttiler sen de bir sor istersen belki böyle bir imkan vardır bunlar da olmazsa artık mecbur internetten sipariş vereceksin istiyorsan en uyun fiyat da benim gördüğüm çilekteydi..sevgilerle..

iletişim adreslerini numaralarını bulmak gelmemişti aklıma canım, sağol brownii :) zaten adın da dibimi düşürdü çok severim browniiiiii

Bnde şimdi herzaman alışveriş yaptıgım ecaneye sordum.mavala satıyor normalde piyasada yok dedi.Kutsal topraklarda bulursan nerden aldığını burayada yazar mısın?:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…