Masken Düştü

Benimle tek empati kurabilen uýe sizsiniz öncellikle cok tesekkur ederim . Eşim paylaşti , kucuk gorumcem paylasti ve kimse kirpmamis , eltim haric .Kotu ciktiğimi dusunduğum fotoğraf olsa zaten eşime attirmam eşim onu takip etmiyor gormemistir muhtemelen eltimin gercek karakterini tek siz ayirt edebiliyorsunuz .Cocuklarima normalde kendi annem bakiyo birkac gunluk annem grip cocuklara bulasmasin diye kayinvalideme biraktim haklisiniz mesafeli olacağim cunku art niyetli gibi gozukuyorum disaridan
Aynen oyle, olsun annen grpte olsa cocuklar gozlerunn onnde dursada yeter. Sen boyle ıspat pesıne cok dusersen esın dahıl herkes o eltıye takmıssın der. Hanı soyle dusun aman herkesın kendı hayatı o eltı kv gıle yakınds yuzunu gosterır zaten sen mesafenı koy onlar onun yuznu gordukce senn kıymetını anlar. Vu kıprma olayınıda bırgun olurda komusu acılırsa gorumcelerın arasnda falan dersın benmde fotomu kırpmıstı zamanında herkes oaylasmıs o kırpmıs dıye soylersnn ama sımdı esıne gelıpte anlatma onuda hzuursuz edersım sonra yıne kabak sana patlar

Yahu seni istemiyor belki kiz? Koymak zorunda mi yani kimsin ki sen? Oturdugum yerden ben sinir oldum sana, kiza yapmadigin kalmamiş zaten bi de yüzün varmiş gibi hesap soruyorsun, senin gibi yapip ustune birde hesap sorsa biri "ben niye yoggummm" diye saglam agzinin payini verir oturturdum.

İnsanlari deli etmeye mi konu aciyorsun, kiz mi cok sabirli anlamadim ben
Sizi empati kurmaya davet ediyorum eğer önceki konumu okusaydiniz böyle tepki vermezdiniz . Ben bir abla bir arkadas olarak beni ornek alsin diye buyuklugumden mesaj attim gordugum sey onur kirici azcik empati zor değil

Sürekli elitinizin açığını aramak sizi yıpratmıyor mu? Ciddi soruyorum. Benim de eltim var, birşey sorarsa söylerim, arada bir görüşürüz konuşuruz olur biter.

Merak ediyorum;
• eltinizin evini siz mi geçindiriyorsunuz
• eşiniz de gözümü var
• size hakaret edip dövmeye mi kalktı

Nedir yanı bu kadar sizin kinlenmenize sebep olan
Hayir sureki masummus gibi yapmasi boyle baskasina muhtac gozukme cabasi hep bir mağdur olma pskilojisi sinirlerimi alt ust ediyor

Aynen oyle, olsun annen grpte olsa cocuklar gozlerunn onnde dursada yeter. Sen boyle ıspat pesıne cok dusersen esın dahıl herkes o eltıye takmıssın der. Hanı soyle dusun aman herkesın kendı hayatı o eltı kv gıle yakınds yuzunu gosterır zaten sen mesafenı koy onlar onun yuznu gordukce senn kıymetını anlar. Vu kıprma olayınıda bırgun olurda komusu acılırsa gorumcelerın arasnda falan dersın benmde fotomu kırpmıstı zamanında herkes oaylasmıs o kırpmıs dıye soylersnn ama sımdı esıne gelıpte anlatma onuda hzuursuz edersım sonra yıne kabak sana patlar
Anlatmamak en doğrusu haklisiniz sessiz kalacağim elbet benim onda gorduklerimi er gec birileri gorucek o zaman eskiden lalesizlale cok demislerdi dicek ama o zamanda kimseyi takmicam

Anlattıklarınızın hiçbiri kadının rol yaptığını ya da eşinin ailesine karşı maske taktığını göstermez. Sizde de eltiye karşı bir kıskançlık mevcut ve her hareketi size batıyor. Aksine sizin yaptıklarınız elitinizi daha tanımadan kıskanmaya başladığınızı gösteriyor

Maşallah yaptığınız her şeyi de ya öylesine yapıyorsunuz ya da şakasına. Ne kadar iyi niyetlisiniz. Ama eltiniz öyle miii. Ah ne elti o elti. Size kafayı takmış. Siz okumuşsunuz diye falan sizi kıskanıyor. Gün boyu oturup sizi nasıl kötü gösterebilir onu düşünüyor. Sizin gibi edepli giyinmiyor, iş yapmayı da bilmiyor. Uğraşacak bir vasfı olmadığı için sizinle uğraşıyor. Kaç kaç kaç !

Yakında catlarsınız ben soyliyim. . Kız sizi umursamıyor.Siz neden muhatap olmaya çalışıyorsunuz? neden bu kıskançlık yoksa sizden daha mı güzel :KK49:
Puahahaha beni guldurdunuz ben guclu kadinlari kiskanirim kimseye muhtac olmayan kendi ayaklari uzerinde durabilen . Eltimi kiskanacağimi hic sanmiyorum ☺

Tamamda bu kadınla elti arasında sorun yokmus aslında. Mesela bu uyeye kendı profılınde yer vermrk zorunda degolse uyenın esınede yer vermek zorunda degl dıgerlerınede yer vermek zorunda degıl ama onları pylasıp bırtek bu uyeyi kırpmıs ona yervermemisse demek ki bu uyeye takmıs o eltı bence🙄 ama uyemızınde bu kadar uzerıne dusup ıspat cabasına gırmesı cok yanlıs goren goruyordur o kızın sızı kırptıgunı ona ragmen bısey dememıs gelını nıye kırpmıssın dememıslerse ben olsam cekılırım uzaklasırım gıdıp gelmem.

Yanliz bende benim ölmüs babami soran, kv'deme fotolarimi gösterelan ve beni asagalayan bir kadini bende instagrama koymazdim. Konu sahibin mesafe alacagi yok. Zaten derdi, diger herkes mesafe alsin. O gelin tüh kaka, kaçmis felan, ben süperim, herkes sadece ve sadece beni sevsin.

L Lalesizlale Merak ettim, daha öncede kv'deye eltinin "uygunsuz olmayan" fotolarini göstermistin.Demekki insta'si açikmis. Niye simdi birden gördün fotolarini? Hani istek yollamak gereksiz gibi geliyor.

AHA! Simdi asil ben senin gerçek yüzünü ortaya çikardim ve yalanini yakaladim! :rolleyes:

Puahahaha beni guldurdunuz ben guclu kadinlari kiskanirim kimseye muhtac olmayan kendi ayaklari uzerinde durabilen . Eltimi kiskanacağimi hic sanmiyorum ☺
Burdan hic öyle gözükmüyor malesef. Kac kisi soyledi size. Kız sizi umursamıyor asıl. Rahat bırak kadını.

Yanliz bende benim ölmüs babami soran, kv'deme fotolarimi gösterelan ve beni asagalayan bir kadini bende instagrama koymazdim. Konu sahibin mesafe alacagi yok. Zaten derdi, diger herkes mesafe alsin. O gelin tüh kaka, kaçmis felan, ben süperim, herkes sadece ve sadece beni sevsin.

L Lalesizlale Merak ettim, daha öncede kv'deye eltinin "uygunsuz olmayan" fotolarini göstermistin.Demekki insta'si açikmis. Niye simdi birden gördün fotolarini? Hani istek yollamak gereksiz gibi geliyor.

AHA! Simdi asil ben senin gerçek yüzünü ortaya çikardim ve yalanini yakaladim! :rolleyes:
Yeni instagram adresi onerilerde cikti istek attim niyetim aradaki buzlari cozmekti ya ayrica arkadaslar herkese acik olan bir resmi baskasina gostermenin neresi ayip ? Soonucta herkese acik ve herkes bakabilir

X