Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Masaj ve Spor

Kumralada_01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2010
174
0
Bir sitede göğüs geliştirici hareketler yaparak göğüslerin 2 beden büyütülebildiği yazıyordu acaba mümkün müdür yapan yada bunun hakkında bişi bilen var mı? Bir de bu 2 beden dediği b cuptan d cupa şeklinde mi?:uhm:

heh daha demin yazdım bi konuda...kesinlikle inanırım...nasıl kol kasları vs gelişebiliyosa göğüs de gelişir sporla...kalıcı bilem olur...

kalıcı mıdır ki çünkü diyelim kilo aldğımızda yada hareketleri bıraktğmzda kaslar eski haline dönmez mi?

ben kalıcı olucağına inanıyorum...ağırlık çalıştığımızda nasıl gelişiyosa kalıcı oluyosa bunda da olur...yani başka türlü mümkün değil...çok fazla yöntem denedim ben...olmuyo..egzersizle desteklemek gerek yöntemleri..

kalıcı olur diyosunuz da arkadaşlar vücut çalışan erkekler var bıraktıkları anda kasları zayıflıyo eski haline dönüyo hatta eskisinden daha deforme olmuş bi hale dönüyo. ben şahsen inanmıyorum sporla vs göğüs büyüyeceğine. mutlaka etkisi olur ama bırakıncada eski haline gelir ömür boyu korumak için yaparım diyosanız bilemem. başka yöntemlerin yanına destek olarak yapılabilir ama sırf masaj ve sporla sanmıyorum..

tabiki canım...zaten sporla yüklenilmez ki...ama şu da bi gerçek spor yapmadan -masaj olsun egzersizler olsun- büyümüyo...yiyip yiyip egzersiz yapalım..valla ben tibetin hareketlerine başladım bugün...hadi hayırlısı..

Şunu da sölemek istiyorum birkaç gündür aklıma geldikçe masaj yapıyorum memişlere çok az, sadece dolaşımı arttırmak amacıyla ve bir tane de göğüs egzersizi yapıyorum göğüslerim gayet şekle girdi. Benim sol göğsüm anlamadığım bi nedenle küçülmüştü sağ göğsümden zaten daha küçük ve daha üçgendi dahada küçülünce iyice üçgen tipi oldu o zmn karar verdim büyütmeye yoksa hırs yapıp bişilere sürekli devam etcek kadar takıntım yoktu. Şimdi eski haline döndü daha da güzelleşcek umarım.

Son düzenleme:
Bir sorum daha vardı 2 beden büyümeden bahsedildiğinde bu cuptan mı bahseder yoksa 70 den 80e çıkmaktan mı?

ben küçle çemen tozunu karıştırdım yutuyorum suyla.faydasını da görmeye başladım yavaş yavaş..

dairesel hareketlerle yapın kızlar sakın aşağı doğru yapmayın sarkma yapar. ilk önce dairesel hareketlerle sonra göğsünüzü aşağıdan yukarıya doğru ittirip yapabilrsinz zaten herkes kendi keşfediyor yapa yapa önemli olan aşağı doğru yapmamanız ve fazla mıncıklamamanız tabikii :)))

ben küçle çemen tozunu karıştırdım yutuyorum suyla.faydasını da görmeye başladım yavaş yavaş..

canım ya! bu çemen tozu çok kötü kokuyor mu.yani içerken demiyorum insan burnunu tıkar bi şekilde yutar ama terleyince felan tenin çemen kokuyor muçbu çemen çok faydalıymış ama kokusundan korkuma alamıyorum.yürüyen pastırma olmayalım sonra :roflol: :roflol: :roflol:

X