Masaj salonu

Eşin o kadar pislik biri mi ? Gayet Nezih masaj salonları var. Erkek masozler de var.

Eşim sıklıkla ben daha nadir olarak gidiyoruz masaja. Her masaj yeri öyle mutlu sonlu değil yani ama önemli olan nereye gittiği. Bazıları maalesef denildigi gibi.

Erkeğin bir erkeğe masaj yapmasi tehlikeliyse demek ki masaj yaptirmasinada gerek yok
Çok büyük bir ihtiyaç değil
masaj.Bak ben ne kadına nede erkeğe masaj yaptirmiyorum
Yaptırmadan bilemezsiniz ama. Bence ihtiyaç mesela. Eşime Medical masaj kesin ihtiyaç zaten. Ben öncesinde sizin gibi düşünüyordum bir kez yaptırdım ne kadar güzel bişey olduğunu görünce devamı geldi. Ama öyle merdiven altı bir yer değil tabi gittiğimiz otellerde yaptırıyoruz.

Yani konu sahibinin eşi düzenli masaja gitse veya ilk defa gitmeye niyeti olsa eşiyle paylaşırdı zaten. Şaşırması gayet normal geldi bana bu yüzden.

Çok bilindik otelde bir arkadaşım çalışıyordu (arkadaş demeye utanıyorum) evet mutlu sonla bitmiyordu ama kız zengin erkek avlıyordu, zaten diyordu erkekler yavşıyor diye. E.krttan halice takılıyordu.

Yani otel motel boş, çok kaliteli bir otel olsun çalışan ve hedef kitlenin kalitesi ölçülemez.
En dandirik insanın bile parasını verip gittiği yerler sonuçta.

Ama tabi bu demek değil ki adam aldatacak hedefi mutlu son gerçekten masaj yaptırmaya da gidiyor olabilir de bunu eşiyle paylaşması gerekirdi bence.

Erkek erkeğe masaj yaptırır mı hiç aklın alıyor mu?

Yaşadığım yerde en ünlü masör erkek .eşim gideceğim dese yadırgamam aratsa suphelenmem.ama salon olarak arattiysa başka yerleri kafam takılırdı.

Konu sahibi baktın kocan da neye baktığını anlamamış. Yap adama aromatik yağlarla bir masaj, sonunu da mutlu bitir

Bak bir daha masaj salonu arıyor mu aramıyor mu?

Erkek erkeğe masaj yapar. Erkek masörler var sonuçta ve masaj da bir tür tedavi yöntemidir. Medikal masaj var, kasları gevşeten masajlar var, uyku ve migren sorunları için olanlar var baş masajı ayak masajı vb bir sürü masaj tekniği var ve bunların ciddi eğitimleri veriliyor, anatomi, kemik ve kas sistemi vb öğretiliyor. yanlış yapılan masaj insanın sakatlanmasına bile yol açabilir. Dolayısıyla mutlaka sertifikalı masör veya masöz seçilmeli. Bu işi ciddi yapan ve genelde pahalı spa merkezlerinde masaj harici herhangi bir şey yapılması veya talep edilmesi de yasaktır.
Tabi maalesef sizin söylediğiniz gibi merdiven altı yerlerin sayısı da çok fazla ve bunların amacı başkadır, başka isimle açılamadıkları için "masaj salonu" adı altında açılıyorlar.

Bazen bende sırt ve omuz ağrılarım çoğaldığinda masaj salonu vs ararım nette.
Eşinizde boyun fıtıgi vs varsa o ağrılı dönemlerde insan cidden biri şoyle iki saat masaj yapsa diyip yer ararken buluyo kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…