Masaj salonu

Hepsi öyle değildir normal masaj salonları da var. Eşiniz ne yazıp aratmış? Birde size hiç söylemedi mi masaj yaptırmak istiyorum diye?

Kız kardeşin niye böyle bir yakıştırma yapmış bir ton insanın ekmek yediği yerlere? Biz de gayet düzgün yerlere masaja spaya gidiyoruz düzenli olarak.
Bakman gereken eşin nereleri araştırmış, merdiven altı , reklamlarında masöz yerine başka şeyler olan bir yer mi yoksa gerçekten spa merkezi falan mı?

Bütün mü? Hiç masaja gitmediğiniz çok belli hamile olmasam koşa koşa giderim şu an çok ihtiyacım var

Evet gitmedim.Ama masaj salonlarınla ilgili çok aldatma boşanma haberleri duydum
Bunun için illa masaja gitmesine gerek yok herhangi bir eskortla da işini görür amaç buysa. Valla bence karı koca yapılacak çok güzel aktivitelerden biri. Bir otele gidip spasından faydalanmak üff canım çekti benim bu zamana kadar gittiğim hiçbir yer dediğiniz gibi değildi ama illa vardır tabi öyle merdiven altı yerler

Benim yakınım var lüx bir otelde masaj yapıyor kendisi, hatta bi kez demişti ki Türkler erkekler gelince hiç birini kabul etmiyorum onların ne niyetle geldiği belli hepsi asılıyor sadece turistleri kabul ediyorum ben, onlar sağlık için geliyor demişti.

Kardeşimin bekar arkadaşlarıda gidiyormuş.Cevremizdeki masaj salonlarının çoğu mutlu sonlu demisler

Kardeşimin bekar arkadaşlarıda gidiyormuş.Cevremizdeki masaj salonlarının çoğu mutlu sonlu demisler
Onlar eskort kovalıyorsa bu onların problemi. Merdiven altı adına masaj salonu deyip işletilen mekanlar var evet ama her yer böyle denemez. Ben dahil çevremdeki hemem hemen tüm ofis çalışanı arkadaşım ve eşlerimiz masaj hizmeti alıyoruz çeşitli yerlerden. Her yerim katır kutur oluyor valla normalde. Gidilen mekana bakmak gerekiyor burada.

Arattığı yer neresi önemli olan o, kadınlar mı var erkekler mi? Kas ağrısı falan varsa masör aratmışsa normal, ama masöz olarak arattıysa niyeti bozmuş olabilir.

Masajinizi erkeğemi yaptırıyorsun? Yalnis anlamayın merak ettim sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…