Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Slm kızlar çok fazla giremiyorum artık buraya esimin yanına geldim yalnızım haliyle bebegimin isleri bana kaldı onları düzene sokmaya çalışıyorum
Ev tasinirken ben hamileydim gelmemistim simdi esyalarimin yerlerini ogrenmeye bulmaya çalışıyorum yogunluktan yorgunluktan giremedim
herkes iidir inşallah bizde 50 günden sonra gaz sıkıntısı tekrar başladı
evde bebek arabasıyla dolaşıyoruz oda kesmezse giyinip arabaylarabayla.sehir turuna çıkıyoruz :KK43:

Oldum bile malesef grip. Başım çatlıyor halim yok hiç nasıl bakacağım oğluma böyle bilmiyorum
Hay Allah ya çok geçmiş olsun canım. Emzirdiğin için geçmez bence ama sen yine de kendine iyi bak. Umarım bir an çince geçer.

selvboylum selvboylum kuzum cok gecmis olsun korkma onemli bisey olsaydi gecerdi. Deviti ararttirmasinin nedeni bingildaga bakarak arttiriyorlar.

Rotavirusu bende yaptirmayi dusunmuyorum. 5 6 senelik bir asi. Ve yan etkileri cokmuş. Bilmiyorum simayinda hemsiresi bosuna cocugun canini yaktirmayin. Yaz bebeklerine yapilan asi o demis.
Çok sağol kuzum inşallah öyledir. Evet bıngıldağa bakarak artırıyorlar ama bana biraz fazla geldi3 damlaya alıştığımız için herhalde

abc3 abc3 canim bizde ilac kullandigimiz halde devsm ediyo kusmasi.gaviscon bile ise yaramiyo onu da kusuyo.birakcam ben de boyle giderse:KK43:
Gaz ilaci da sap simlex e gecmistim kizlar ama fayda etmiyo sanki ya da 6saatte bir ac yakalayamadigimdan cok duzenli veremedim ondan bilmiyorum ama zincoya geri doncem galiba.
Iyi dediginiz baska gaz ilaci var mi

Valla ben bi metsil kullandım pek bi fayda göremedim.sonra eczaneden kendi yapımları olan bitkisel ilaç aldım o başta iyi gibiydi şimdi ikiside hiç geçirmiyor. Arada vermiyorum hiçbir değişiklik yok. Artık pes ettim zaten 2 aylık olduk. 1 ay daha çok çekilir herhalde gazlı zamana kadarda devam böyle.
abc3 abc3 canim bizde ilac kullandigimiz halde devsm ediyo kusmasi.gaviscon bile ise yaramiyo onu da kusuyo.birakcam ben de boyle giderse:KK43:
Gaz ilaci da sap simlex e gecmistim kizlar ama fayda etmiyo sanki ya da 6saatte bir ac yakalayamadigimdan cok duzenli veremedim ondan bilmiyorum ama zincoya geri doncem galiba.

Valla ben bi metsil kullandım pek bi fayda göremedim.sonra eczaneden kendi yapımları olan bitkisel ilaç aldım o başta iyi gibiydi şimdi ikiside hiç geçirmiyor. Arada vermiyorum hiçbir değişiklik yok. Artık pes ettim zaten 2 aylık olduk. 1 ay daha çok çekilir herhalde gazlı zamana kadarda devam böyle.
Insallh dedigin gibinolur kuzum ama bana herkes erkek cocugu 5 ay diyooo

nurse harveys .zinco .relactaz. bio gaia hrpsini kullandm hic biri bi ise yaramadi ne gazmis arkadas yaa dahada cok var daha 36 gunluguz

Kızlar sıze nacizane tek tavsıyem az ilacı falan hikye hepsı. Yanı en azından benmkıne ne kullandysam işe yaramadı. Ve iki haftadr gaz ilacı vermiyorum. İlacı aldıgı zamandan daha iyi cok şükür. Ve dahada vermeyı düşünmüyorum. Şıan tek sıkıntımız kakayı cok zor yapıyo. Gunduz yapmıyo gece yapıyo. Yada gunde bir kere yapıyoys. Gecelerı ıkınmaktan rahat uyuyamıyo yavrum. Bugun sadece bir kere yaptı. Salı gunu bir kontrole getırıcem içim rahat etsin.

Sağol canım içiyorum dün gece felaket baş ağrısından sonra şimdi geçiyo grip şükür.
Canimm cok gecmis olsun. Gecmez insallah anne sutu alior onlar Rabbim esirgesin hepsini. Sende bol bol balli limonlu su ic ihlamur ic cabucak atlatrsin insallh

Canm bana iki dr yatarak emzirme midede kaçak olur reflü sebebidir demisti
Hımms doğrudur canım zaten sürekli değil beyfendinin keyfi yerinde olursa altı açık oynarken veriyordum.emip memede uyuyordu. Ama benim beyfendiye iyi geldi çatır çatır altan yapıyordu sıpa hatta kakada.birde doğumdan sonra ebe bana bu şekildede gösterdi.ay hepsi farklı konuşuyor delirtcekler.tabi reflü sebebiyse emzirmeyim.perşembe doktorumuz var bakıyım o ne diyecek.yinede teşekkür ederim canım.

Burayı bu nedenle seviyorum bilgi paylaşımı çok güzel.

Slm kizlar
If pof modundayim cok kusuyo benim pamuk cokkk :KK43:
Bi de kizlar benim hanilelikte goguslerim buyumemusti simdi gomleklerim falan olmuyo halvuki 3 kilo fazlam kaldi.emzirdigimiz surece boyle mi olack zamanla toparlar mi ki sut olsa bile.bi de gobegimde dogumdam sonra yukatdan asagi siyah bi cizgi belirdi o ne zamb gecicekk??
Bu arada rotavirusu asisi yaptirck misiniz?dr bana onerdi

cnm ben yaptrıcam rotavirüs... ne olur ne olmaz herşeyini tam yapacam..allahım esirgesin gözümüzün nurları o...ecz. deposundan alınca fiyatları daha uygın olyormuş.. bnm kuzen ecz. ona getitirecem...

İnşallah canım ya benim de kafam bu yüzden allak bullak oldu olsa söylerdi herhalde :KK43:
Ay Allah korusun canım dikkat et kendine sen de grip olma sakın. Ben kendim grip değildim ama nerden bulaştıysa artık:KK43: gerçi bizden pek geçeceğini sanmıyorum emzirdiğimiz için ama dikkat etmek lazım.. Biz de inşallah kısa sürede atlatırız
,

ben malesefff 8 tane ilaç kuallnıyorum.. biri krem..inşallah bebeğime bişicik olmaz kullanmak zorundaym malesf.. 2 sini son 2 gündür içmiyom şu kan hapı ve vitamin... dr emzirme süresince dewam etmelisin dedii.. rahatszlığmdan dolayı bi hepsini içtm çok midem bulandı geri kalanını içiyorum malesef

Slm güzel annişler ne zamandır yazamıyorum biz bugün 61 günlük olduk dün aşılarımızı yaptırdık Ateş'i çıkmadı ama kızım dünden beri çok huzursuz :KK43:
Buarada benim kanamam kesilmedi çok sancım var geçen hafta doktora gittim içerde hala kanama olduğunu rahmin aşağı içmediğimi kasılma problemi olduğunu söyledi ilaç verdi ama sütümü kesermiş bu ilaç ben kullanmıyorum oyüzden ama bazen bebeğimi kucağıma alamayacak kadar halsiz oluyorum napacam bilmiyorum :KK43: ya hep mi beni buluyo bu Saçma şeyler anlamıyorum :KK43:

cnm isyan etme sen saçma sapan olay görmemişsinn... ben doğumdan beri koltuk değneyiyleyim...bebeğimi omzuma koyup ewin içinde yürüyerek gezdirmeyi gazını çıkarmayı nasıl hasretle bekliuorum...gebeliğe bağlı kalça kemik iliğinde ödem oluştu we ayağımın üstüne basmamam lazım... en az 3 ayda geçer dedi dr... normal süreç 6ay bir yıla da uzayabiliyor..d vitamini ve ağrı kesici hergğn içiyorum... üstüne üstlük idrar yolarında enfeksiyon çkıt... fitilden tut toz karışma kreme kadar toplam 8 tane ilacım war. bnm bebişte kaç günüdr bana sankş doymuyormuş gb geliyordu.. bak dr bana hiç sütün azalır kesilir demedi...sanıırım daha çok üzülmiim diye...okadar ilacı içmekten midem bulanıo 2 tanesi kan hapı ve vitamin...onları enfeksiyon ilaçları bitene kadar kullanmayacam.. yani diyeceğim şu ki şükredelim halimize.. ben bile bu halime şükrediyıorum.. sabır göstermeye çalşıyorum.. doğum yapalı 7 hafta bitti.. sadece dr gtmek için dışarı çıktım...allah hepimize sabır şifa versin.. bozma morelini...

İyiyiz anniş sen nasılsın gaz olayı azalsın bitsin diye bekliyorum ben.

bz gazlı değiliz bi kaç defa sorun yaşadık allah yardımcın olsuın canmmm çok fena bişi.... bzde iyiyiz toparlanıyoruz yawaş yawaş ... biraz gelişme var durumumda inşalah tamamen düzeleceğim... dualarını eksik etme bzde sizin için dua ediyoruz...

İnşallah tez zamanda düzelirsin dualarım seninle canımm. Bak şu 3 ay geçsin bizim gaz olayımız senin durumda düzelecek herşey daha güzel olacak. Bebeklerden yaptıkları şebekliklerden bahsetcez hep :KK70:
bz gazlı değiliz bi kaç defa sorun yaşadık allah yardımcın olsuın canmmm çok fena bişi.... bzde iyiyiz toparlanıyoruz yawaş yawaş ... biraz gelişme var durumumda inşalah tamamen düzeleceğim... dualarını eksik etme bzde sizin için dua ediyoruz...

X