Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Canlar napiyosunuz bakalim??bbenim pamus hepp altini acincs cis kaka...koltuklarim batti :) annem diyo ki sl sana hep duzenli temiz ev:)
Esim sicaklikla kafayi bozmus durumda zaten ev cehrnnem gibi oturdugumuz oda 26 27derecr bi de kapalari kapatiyoz.bu gidisle sicaktan hasta olcak pamuss:)
Bebislerlee ugrasmaktan naska bisey yapmioz çok şükür canım hayattaki en güzel ugrasimiz bebislerimiz :) bnm bebiş de bikacc defaa öyle yaptı amaa simdi çözdüm hemencecikk pipinin önüne bi ıslak mendil sonra hoopp degistiriom yoksa fiskirtio uzerimizee :)

Kizlar yusufumun kimi zaman aglamasi beni korkutuyor boyle mosmor oluo nefes alamio nefes aldiktan sonra kendine gelio tabi bendeki korku yu gelin bana sorun bian bogulacak saniyorum demin bi fitil yazmisti dr kusmamasi icin onu 3e boldum koydum daha fena oldu evdede tekim artik oturdum agladim Rabbimize sukurki gecti amaa sizce nie boyle aglioki veya bnm durumumda olan varmii :KK43: :KK43:

Katılma olmasın canım.benim yiğenimde oluyordu hatta hala arada olur.doktor katılma dedi. O morarıp kendinden geçinde biz hemen camı açıp temiz hava almasını sağlarız yada yüzüne üfle çocuk açılır.tabi katılma ise internetten bir bak istersen doktorunuzada danış.

Ins canim..ama biz kirkimiz çıktığı gün hastaydik banyo yapamadik ikimizde soğuk almistikk sakın ha sakın kendinizi hasta etmeyin bebise bulasio hemwncecik yavrum bi haftaa grip oldu Rabbimiz kötusünden saklasın yinede
Bugün kırkımız çıkıyo bizim teyzelerimiz. Darısı çıkmayanlar başına. :KK68:
:KK68:

Aylodu
Aylosum o.anda korkuyorum salliyorum artik çok uzuo yaramaz beni bu arada bebisleriniz emzik tutuomu yaa bnmki puuuu edipp atio emzigii :)
korkulmaz mı yaaa,bnde çok korkmuştumm.emziği başta ık mık edip alıyo ama tutmazsan atıyo bende ısrar etmiyorum oğluşuma,aslında emse n iyi olurda.

B
Katılma olmasın canım.benim yiğenimde oluyordu hatta hala arada olur.doktor katılma dedi. O morarıp kendinden geçinde biz hemen camı açıp temiz hava almasını sağlarız yada yüzüne üfle çocuk açılır.tabi katılma ise internetten bir bak istersen doktorunuzada danış.
Baktım cnm amaa çözüm olarak bisey yazmıyor daha dr kontrolünü de cok var olmazsa asi günü oradaki dr a götürürüm ne yapayım bide esimin ailesinde oluomus böyle esimin bebekliigindede olmuş

Ins canim..ama biz kirkimiz çıktığı gün hastaydik banyo yapamadik ikimizde soğuk almistikk sakın ha sakın kendinizi hasta etmeyin bebise bulasio hemwncecik yavrum bi haftaa grip oldu Rabbimiz kötusünden saklasın yinede
aminn aynen hasta olursa aparım,geçen hırıltı yüzünden doktora gittik gitmez olaydımm hırıltı ciğerde değil burundaydıı çok şükür ama kalbini dinledi yok kalbinde üfürük mü ne ondan şüphelendi ondan sonra hayalarında şişlik çok dedi ultrasona gönderdi öğlene kadar hastanelerde dolaştık eşimle soğukda oğluşum üşütcek diye korktum.allaha şükürlr olsun bişicik çıkmadı.rabbim hepsini korusunn :KK68:

Maşallah size .Yarında bizim çıkcak özel birşey yapıyormusunuz.dünde duygunun kırkı çıktı.sırayla
aynennn sıraylaa canımm. valaa ben tekim bişi yapamıyorum bi banyo yapacak kırk tas su dökücem o kadar. :KK66: eşiml yaptırcaktım o da akşama geliiyo gündüz yapsa daha iyi olur.birazdan yaptırcamm :cool:

Amin
aminn aynen hasta olursa aparım,geçen hırıltı yüzünden doktora gittik gitmez olaydımm hırıltı ciğerde değil burundaydıı çok şükür ama kalbini dinledi yok kalbinde üfürük mü ne ondan şüphelendi ondan sonra hayalarında şişlik çok dedi ultrasona gönderdi öğlene kadar hastanelerde dolaştık eşimle soğukda oğluşum üşütcek diye korktum.allaha şükürlr olsun bişicik çıkmadı.rabbim hepsini korusunn :KK68:
Kız. Inan insanın çocuğu hasta olursa çok zor oluyor üzüluon yetmezmis gibi yoruluondaa Rabbimiz korusun korusun yaaa

aynennn sıraylaa canımm. valaa ben tekim bişi yapamıyorum bi banyo yapacak kırk tas su dökücem o kadar. :KK66: eşiml yaptırcaktım o da akşama geliiyo gündüz yapsa daha iyi olur.birazdan yaptırcamm :cool:
Hıms bende taş olayını nası yapsam diye düşünüyorum dışarı çıkıp toplasamm diyom asllında annem getircekti oda gelemiyor ben çıkarcam

En azından az büyük olsalar. Daha çok küçükler onların hastalığından ne olur yaa oy kıyamam. Senin gaz sorunu çözülmüştür semi. Nasıl rahatladım mı o konuda.
Amin
Kız. Inan insanın çocuğu hasta olursa çok zor oluyor üzüluon yetmezmis gibi yoruluondaa Rabbimiz korusun korusun yaaa

Bebeğe bakan olsa bende bişiler yapardım ama kimse yok. Eskiden olsa ohh kimse yok derdim. Şimdi diyorum arada birileri olsa yanımda.
Hıms bende taş olayını nası yapsam diye düşünüyorum dışarı çıkıp toplasamm diyom asllında annem getircekti oda gelemiyor ben çıkarcam

En azından az büyük olsalar. Daha çok küçükler onların hastalığından ne olur yaa oy kıyamam. Senin gaz sorunu çözülmüştür semi. Nasıl rahatladım mı o konuda.
Cnm zinco kullaniodum gerci oda biraz yaradii bu hastalık olayından sonra hastaligini düşünmekten gaz aklıma gelmiyordu hala var ama çok şükür eskisi gibi kalmadı yani kendiliğinden azaldı darısı başına ins

Ya kızlar benım sag gogsum sola gore cok şişiyo doluyo. Sol yumuşacık. Süt gelıyo ama saga gore daha az sankı. Sagsam uyarılırmı acaba boş olan.

Ayy inşallah ya. Bizimki artmış durumda şu an. Ikınıyor çok içim gidiyo. Hani uyumasada öle dursa oynasa tamam da sürekli ıkınması üzüyor.
Cnm zinco kullaniodum gerci oda biraz yaradii bu hastalık olayından sonra hastaligini düşünmekten gaz aklıma gelmiyordu hala var ama çok şükür eskisi gibi kalmadı yani kendiliğinden azaldı darısı başına ins

Aylos belma ev kati yakitli malesef elinizde degil.az kapatiyorum petekleri esim cildiriyo kiki cikinca rahatlarr insallh :)
Kizlar yaa kiyafetleri utuluyo musubuz hala?ben utuluyorum ama annem gidince sadece tenine degenlerimi utulesem???siz napiyosunuzz

Ayla canim sen gaz ilci ne killaniyosun?ben zinco vetiyorm asiri bi sanci olmuyo oluyo da az suruyo.yegenimin cok olurdu ablam da sap simplex iyi demisti.ama dr bana gazliysa ilac mucize yaratmaz defi.biz sancisi gelince battaniyede salliyoz hemen sakinlediyo mutlaka dene

X