Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

reflü falan olmasın canım?
Doktora gotrdm gecen hafta gazdan dedı canm. Netten baktm şimdi reflü belirtılerının hiçbiri yok cok şükür. Sadece benimki cogu zaman yarm saatte bır emiyo. Sadece gece ıkı üç saatte bir emiyo. Gün içinde cok sık emiyo ondan olabilirmi acaba.

Gunaydin kizlarr
Eda kuzum moralinu yuksek tut.allahim yavrun icin sifani verir insallh.
Kizlar son zamnlarda bebegimin basi cok terliyo ozellikle uyanincs islak buluyorum boyle olan var mi??
Bi de prima premium care kullaniyorym degistirsem mi diye dusunuyorum.prima sktif bebek yesil olan ya da huggies hangisi daha iyi ki??kullanan var mi??
Benm bebegiminde başı çok terliyor
yeşil prima da güzel ama huggiesi bilmiyorum

Olabilir belki ondandır
Doktora gotrdm gecen hafta gazdan dedı canm. Netten baktm şimdi reflü belirtılerının hiçbiri yok cok şükür. Sadece benimki cogu zaman yarm saatte bır emiyo. Sadece gece ıkı üç saatte bir emiyo. Gün içinde cok sık emiyo ondan olabilirmi acaba.

aslında sık değiştiriyorum canım.bende ilk günden doğru krem sürüyordum bu kadar olmamıştı kızarıklık, 1 hafadır gaz aşırı safada sürekli ıkınıyo ondan mı acaba diy düşünüyorum.
Olabilir canım arada yağla hiç Islak Bırakma ben ılık suyla pamukla silip kurutuyorum inş geçer bi daha olmaz

Simayim kuzum hamilelikten iyi gittigi kesin :p ama annen yanimda belki ondan gidince naparim bilmiyorum.daha hic yikamadim kendim mesela :KK43:
Ayloss en gec 2gune bir yikiyoruz bu aralar hergun.arada acik birakip havlandiriryrm.tabi koltuklar ust bas batiyo :p hep pisik kremi ve kurulamadan kapamiyorm altini.bide uni baby nin alkolsuz pamuk mendili ile temixliyorum cok iyi tavsiye ederim.bi dene bakalim
Sibeltanju Sibeltanju canim ben kusmadan 2dr a goturdum.refluyu gaz tetikliyomus.biri emer emmez kaldir dedi daha cok artti.diger dr hemn kaldirma 3 4dk yatar pozisyibda beklet mideye insin oyle gazini cikar dedi simdi daga iyi kusuyo yine ama eskisi gibi degol.bi de basindan kurek kemiklerina kadar hafif yuksek yastikla destekle demustu.hep fiskiriyosa gazini tam cikaramiyo demektir

Canım biZde titreme yok. Bi memede sütü çekeyim derken titriyor. Neden titriyor acaba bende merak ettim şimdi

Emerken ve emzikte benimkinin de titriyor ama diğer zamanlar dikkatimi çekmedi
Bilmiyorum ya bazen durduk yere saniyelerle titreyip geçiyor.. Çok sık değil ama doğduğundan bu yana arada öyle oluyor neden acaba ya

Bende uni baby kullanıyorum. Deneyeceğim dediklerini bakalım.
Simayim kuzum hamilelikten iyi gittigi kesin :p ama annen yanimda belki ondan gidince naparim bilmiyorum.daha hic yikamadim kendim mesela :KK43:
Ayloss en gec 2gune bir yikiyoruz bu aralar hergun.arada acik birakip havlandiriryrm.tabi koltuklar ust bas batiyo :p hep pisik kremi ve kurulamadan kapamiyorm altini.bide uni baby nin alkolsuz pamuk mendili ile temixliyorum cok iyi tavsiye ederim.bi dene bakalim
Sibeltanju Sibeltanju canim ben kusmadan 2dr a goturdum.refluyu gaz tetikliyomus.biri emer emmez kaldir dedi daha cok artti.diger dr hemn kaldirma 3 4dk yatar pozisyibda beklet mideye insin oyle gazini cikar dedi simdi daga iyi kusuyo yine ama eskisi gibi degol.bi de basindan kurek kemiklerina kadar hafif yuksek yastikla destekle demustu.hep fiskiriyosa gazini tam cikaramiyo demektir

oyyyy saatlr olsun şimdiden tahaya :cool:
Sagol cnm daha uyumadi inatla o saatten beri pertim ciktiiiiiiiiii bi de ustme kustu isedi
ben yanlizim ben yanlixim yanlizimmmmmm kiskandim seni anam 10 gun zor dayandi pehh bnde gn asiri yikiyorum iki cocukla bi basima offf hava guzel olsun sahile incem cocuklarmla ciplak ayak yurucem vallaaaa
Sıcak su torbasını bebişin karnınamı koyyosunuz kızlar
bir ince pikenn icine koyup oyle ayaklarini altina koyuyorum sicak yakiyo tenini kizartiyo cok temas ettirmeyin gazini alio pirtlar bol bol emzirikende karnina koy ama kaynar haliyle denemeyin

Bende uni baby kullanıyorum. Deneyeceğim dediklerini bakalım.
Canm pisik olduğunda her bez değiştirirken altını yıkayıp biraz açık bırakıp sonra kremliyorduk geçti çok şükür
birde altını silerken ılık suyla pamuk kullaniyorum hiç ıslak mendil filan kullanmadim

Hadi yaaa. Bizimkide gündüz uyudu şimdi inat ediyo uyumaya
Sagol cnm daha uyumadi inatla o saatten beri pertim ciktiiiiiiiiii bi de ustme kustu isedi

ben yanlizim ben yanlixim yanlizimmmmmm kiskandim seni anam 10 gun zor dayandi pehh bnde gn asiri yikiyorum iki cocukla bi basima offf hava guzel olsun sahile incem cocuklarmla ciplak ayak yurucem vallaaaa
bir ince pikenn icine koyup oyle ayaklarini altina koyuyorum sicak yakiyo tenini kizartiyo cok temas ettirmeyin gazini alio pirtlar bol bol emzirikende karnina koy ama kaynar haliyle denemeyin

Valla ben bezi zor değiştiriyorum nerde ılık su hazırlamak ahh ahh
Canm pisik olduğunda her bez değiştirirken altını yıkayıp biraz açık bırakıp sonra kremliyorduk geçti çok şükür
birde altını silerken ılık suyla pamuk kullaniyorum hiç ıslak mendil filan kullanmadim

Iyi geceler canlar k.b mayin bi giriiom bi giremiom. Nasilsiniz bakimm bebislerlee

Kizlar yusufumun kimi zaman aglamasi beni korkutuyor boyle mosmor oluo nefes alamio nefes aldiktan sonra kendine gelio tabi bendeki korku yu gelin bana sorun bian bogulacak saniyorum demin bi fitil yazmisti dr kusmamasi icin onu 3e boldum koydum daha fena oldu evdede tekim artik oturdum agladim Rabbimize sukurki gecti amaa sizce nie boyle aglioki veya bnm durumumda olan varmii :KK43: :KK43:

X