Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ben ütüleyemiyorum malesef. Zaman yok çünkü.
Aylos belma ev kati yakitli malesef elinizde degil.az kapatiyorum petekleri esim cildiriyo kiki cikinca rahatlarr insallh :)
Kizlar yaa kiyafetleri utuluyo musubuz hala?ben utuluyorum ama annem gidince sadece tenine degenlerimi utulesem???siz napiyosunuzz

Mestil kullanıyorduk pek bi faydası olmadı bi eczaneden yapma gaz ilacı aldık 2 gündür onu kullanıyorum sanki biraz da iyi gibi. Uyuyo en azında 2 saat falan çocuk. Bende masaj yapıyorum. Ama sallamayı hiç denemedim birde onu deneyeyim
Ayla canim sen gaz ilci ne killaniyosun?ben zinco vetiyorm asiri bi sanci olmuyo oluyo da az suruyo.yegenimin cok olurdu ablam da sap simplex iyi demisti.ama dr bana gazliysa ilac mucize yaratmaz defi.biz sancisi gelince battaniyede salliyoz hemen sakinlediyo mutlaka dene

Ya kızlar benım sag gogsum sola gore cok şişiyo doluyo. Sol yumuşacık. Süt gelıyo ama saga gore daha az sankı. Sagsam uyarılırmı acaba boş olan.
Cnm benimki de tam tersi sag göğsüm yumuşak ama bebis emdikçe gelir dior hani onda az die o göğsü de az verioz belki ondan da oluyor die düşünüyorum ben

Ayy inşallah ya. Bizimki artmış durumda şu an. Ikınıyor çok içim gidiyo. Hani uyumasada öle dursa oynasa tamam da sürekli ıkınması üzüyor.
Canım dr dedi 4 beş aylık olana kadar olabilir dedi eğer çok olursa gasoneks die bi şey önerdi de ben almadim

Cnm
Aylos belma ev kati yakitli malesef elinizde degil.az kapatiyorum petekleri esim cildiriyo kiki cikinca rahatlarr insallh :)
Kizlar yaa kiyafetleri utuluyo musubuz hala?ben utuluyorum ama annem gidince sadece tenine degenlerimi utulesem???siz napiyosunuzz
utu yapamıyorum maalesef tek başima misafirdi temizlikti bebistii vakit kalmıyor inann bugün evimi bile temizleyemedim iceriden adim attigimdaa arkamdan gelen tatlı çığlık beni içeri getiriyor geriiii

Selammm kizlar bizimde 40imiZ dun cikti sukur bi kac kisi toplandik kuran okudular. Aylosum nasil gecti 40iniz. K keinetraene canimm yarinda sizinn simdiden hayirli olsun kirkinizz... Sibeltanju Sibeltanju cnm benimde sag meme kuculdu bile hep ona agirlik verdim gelir belki sut diye ama bende estetik vardi sut bezeleri fazla alinmis ondandi. Sen yinede en cok o memeyi dene.

Selammm kizlar bizimde 40imiZ dun cikti sukur bi kac kisi toplandik kuran okudular. Aylosum nasil gecti 40iniz. K keinetraene canimm yarinda sizinn simdiden hayirli olsun kirkinizz... Sibeltanju Sibeltanju cnm benimde sag meme kuculdu bile hep ona agirlik verdim gelir belki sut diye ama bende estetik vardi sut bezeleri fazla alinmis ondandi. Sen yinede en cok o memeyi dene.
allah kabul etsinn canımm.bizim oğluşumla ikimizz bıcı bıcı yaptık bi kuran sonraya kaldı kimse olmadığından.

Kızlar eski pantolonlarimm totoma cikmio bile nasil zayiflicazzz bide bnm bacaklardaa ve kalcada catlaklar vaaar bunun bi çözümü yok muuu yaaa

Ben
biseycik yapamadim 40 imizda bebisimde bende hastalandik banyo da yapamadık dahada soğuklarız dieee

Ben
biseycik yapamadim 40 imizda bebisimde bende hastalandik banyo da yapamadık dahada soğuklarız dieee

Aman olsun cnm bende ad3t yerini bulsun cocuga kuran okunsun diye yaptim. Aman hasta olmayinda. Duani kendin edersin bisver

Ya benmde göğüsler süt geldikçe çatladı yoksa karnimda biyerde var çatlak baskada yoktu
Aynen bende de catlak olmadi ama dogurup memeler sisince catladilar:KK43: olan catlaga maalesef yapacak bisey yok:KK43: kuzumm senin bebis kaka yapti mi? Benimki hala yapmadi. 10 gun oldu:KK43:

X