Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kizlar yusufumun kimi zaman aglamasi beni korkutuyor boyle mosmor oluo nefes alamio nefes aldiktan sonra kendine gelio tabi bendeki korku yu gelin bana sorun bian bogulacak saniyorum demin bi fitil yazmisti dr kusmamasi icin onu 3e boldum koydum daha fena oldu evdede tekim artik oturdum agladim Rabbimize sukurki gecti amaa sizce nie boyle aglioki veya bnm durumumda olan varmii :KK43: :KK43:

oyyy annesi kiyamam size, benimkide ayni cnm memedende olsa mamadads olsa hep yutkunuyor budefa tikaniyor, sirtina vur alnini cek fln nefesini toparliyamiyor ve cok korkuyorum, esim uykudan uyaniyor düsün :KK43:( o nefes alana kadar aynen senin gibi boguluyor Allah'im yardim et diye korkuyorumm icim gidiyor :KK43:(

Hiç kötü düşünme canımm. Çok geçmiş olsun ki eminim gelip geçecek bi durum. Çok yakında kızınla gezeceksin doya doya. Allahım seni ona onuda sana bağışlasın dualarım seninle

amin canm bnm çok sağol...,inşallah o günleri düşünmek tek tesellim...hepimizin yavrusunu rabbim bize bizleride onlara sağlıkla bağışlasın..amin..

Insallah kuzum sen rabbime dua et bol bol. Peki doktorlar kalici olur diyorlar mi? Tabiki yavrunla yaza kadar duzelip yuruyeceksin boooll boll

cnm dualar hep dilimde...inş dediğin gb yaza kadar iyileşirim...bu hastalığın 2 yolu varmış bi iyileşme yüzde 85 gebelikte çıkanlar iyileşiyormş..2. yol ise kemik kireçlemesine giidiyor..ameliyat gerekiyor..kalça kemiğine parça takılıyor...sanırım kalıcı olmuyor ameliyat olursan..

Gunaydin kizlarr
Eda kuzum moralinu yuksek tut.allahim yavrun icin sifani verir insallh.
Kizlar son zamnlarda bebegimin basi cok terliyo ozellikle uyanincs islak buluyorum boyle olan var mi??
Bi de prima premium care kullaniyorym degistirsem mi diye dusunuyorum.prima sktif bebek yesil olan ya da huggies hangisi daha iyi ki??kullanan var mi??

cnm napim takmamak için halimle dalga geçiyorum..geyik yapıyorum.. ama annem filan bi yüüzüme üzüntülü baksın ağlıyorum..yada bebeim emzirirken gözümün içine tatlı tatlı bakınca...dayanamıyırum...bnm bebeiminde başı çoık terlio ben odanın sıcak oldğunu idda ediyorm ewdekiler benim hormonların tawan yaptğnı düşünüyor :)

kızlar biz desitin mavi rengini kullanıyıorz.. çok iyi çıktı e bebekte kampanya var 15 tl ve çok bereketli...bol bol sürüyoz 34 gün oldu hala full neredeyse...içeriği pudralı gb sanki... deneyin bence..biz pişik olmadık..tawsiye ederim...bezde beyaz prima kullanıyoruz...

Kizlar yusufumun kimi zaman aglamasi beni korkutuyor boyle mosmor oluo nefes alamio nefes aldiktan sonra kendine gelio tabi bendeki korku yu gelin bana sorun bian bogulacak saniyorum demin bi fitil yazmisti dr kusmamasi icin onu 3e boldum koydum daha fena oldu evdede tekim artik oturdum agladim Rabbimize sukurki gecti amaa sizce nie boyle aglioki veya bnm durumumda olan varmii :KK43: :KK43:
bi yeri agriyodur kulagi veya gazi vardr katiliyodur oyle oldumu korkma sakin ol ki bebekte acilsin hemen bi cimdik at hafifce bi yerine gecer oluyo bazi bebeklerde kizim oyle aglardi morararak biraz edepsizlik aglamasi bu

2 kere bende yaşadım az ağlarken birden mosmor oldu sallıyorum ağlayamıyorum gibi. Çok korkutucu gerçekden de ama soğuk kanlı olmaya :KK43::KK43: Canndy1052 Canndy1052

Canlar napiyosunuz bakalim??bbenim pamus hepp altini acincs cis kaka...koltuklarim batti :) annem diyo ki sl sana hep duzenli temiz ev:)
Esim sicaklikla kafayi bozmus durumda zaten ev cehrnnem gibi oturdugumuz oda 26 27derecr bi de kapalari kapatiyoz.bu gidisle sicaktan hasta olcak pamuss:)

Canlar napiyosunuz bakalim??bbenim pamus hepp altini acincs cis kaka...koltuklarim batti :) annem diyo ki sl sana hep duzenli temiz ev:)
Esim sicaklikla kafayi bozmus durumda zaten ev cehrnnem gibi oturdugumuz oda 26 27derecr bi de kapalari kapatiyoz.bu gidisle sicaktan hasta olcak pamuss:)
Slm canım benimki de aynen öyle yapıyo ben atılan alt açmalardan kullanıyorum yoksa ben de kv den kovulurdum :) buarada ev çok sıcak oda sıcaklığı 22-24 derece Olmalı biz derece aldık sabit tutuyoruz sıcaklığı bebeği 3. Gün aşırı sıcaktan pişirmiştik baya körü oldu acile götürdük doktor sıcaklığı düşürün dedi

Napalım canımm. Oğlum ıkına ıkına bi hal oldu. Uykudan uyanıyo resmen. Masaj yapıyorum az öle çıkarıyor gazı. Ayy tek isteğim şu gaz olayı bitsin ya. Kız ev çok sıcak olmasın isilik olur doktor bize 24 derece olsun demişti.

oyyy annesi kiyamam size, benimkide ayni cnm memedende olsa mamadads olsa hep yutkunuyor budefa tikaniyor, sirtina vur alnini cek fln nefesini toparliyamiyor ve cok korkuyorum, esim uykudan uyaniyor düsün :KK43:( o nefes alana kadar aynen senin gibi boguluyor Allah'im yardim et diye korkuyorumm icim gidiyor :KK43:(
Aynenn canim yaaa gecer ins esimin bebekligide oboylemis belkide hanii aileden gelen birsey diyorumm gorumcemin cocuklarida boyle oluodu hic aglamaya gelmiolardi

bi yeri agriyodur kulagi veya gazi vardr katiliyodur oyle oldumu korkma sakin ol ki bebekte acilsin hemen bi cimdik at hafifce bi yerine gecer oluyo bazi bebeklerde kizim oyle aglardi morararak biraz edepsizlik aglamasi bu
bilmiyorumkii simayim ama korkuyorum inan dün gece ben ağladım. Göğsumu verdigimde halaa icerlio nie boylee yapio poposunu isirdigimm bi gulegule buyusee isircaam yaa şimdi kiyamiomm

Aylodu
2 kere bende yaşadım az ağlarken birden mosmor oldu sallıyorum ağlayamıyorum gibi. Çok korkutucu gerçekden de ama soğuk kanlı olmaya :KK43::KK43: Canndy1052 Canndy1052
Aylosum o.anda korkuyorum salliyorum artik çok uzuo yaramaz beni bu arada bebisleriniz emzik tutuomu yaa bnmki puuuu edipp atio emzigii :)

X