Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kızlar acı elma yağını nasıl kullaniyorsnz ?
Netten baktım herkes farklı kullanıyor
seyreltip kullanın diyor ama suyla mi yoksa başka bi yağ ile mi seyreltmek gerekiyor
Canım ben susam yağıyla seyrelttim. 50mg susam yağına bi kapak elma Yağı koydum

Canım ben bebek bırakana kadar aynı Göğüste emziriyorum sonra zaten almıyor diğer göğsü bazen 20 dk bazen 40 dk falan kalıyor sen gayet iyi emzitiyormuşsun bence moralini bozma

Canım brn göğsümü bırakana kadara emzırıyırum zaten almıyorda doyunca.. Göğüsten sut mı gelmıyo diye şüphelendiğinde elle bakıyorum bebem bırakınca gelince anlıyorum ki sut olmadıgından değil istemediğinden almıyor . Baharcım bizdede kaka yapması cok oluyordu hatta sordum Dr a beslendiğini gösterir dedi rahat ol bence her isteginde emzir ve 3 saati kesinlikle asma

Benim bebiş sadece 10 -15 dakka anca emiyor oda gögsümde emerken uyumazsa 1 saatte yada en fazla 1.5 saatte tekrar emiyor.uzman tv de dinledim 12-15 dakka emmesi gögüsün % 90ını boşaltırmış .canım çok takma her söleneni ilk 1 ayda bebek dış dünyaya alışma döneminde kiloda verebilir aladabilir.40 ından sonra bak gör hızla kilo almaya başlıycak .

Sagolun canolar..ayy her kafadan bi sed insan napcani sasiriyo.gicik olfum ebeye zaten

Her cocugun kg vucut anotomısıne gore degısır kg alımı kişiye özeldır alıcaksa alır cok almasının yaradıgı manasına geldıgı yalan kımı sut yarar kımısı yaramaz ben 10 dk dan fazla emzirmiyorum bırakır ama saat basıda memede hızlı emiyo doyuyo kafana takma evet bol emzir ama uzun emmesının bı manası yok 15 dk yeter bıle zaten sık emıyolar kaka yapımı buyudukce azalıcak bole kalmıcak yapmasınlarkı yarasın tabıı kabız olmasınlarda ben agzıyla arandımı verıyorum hemen memede uyumasına ızın vermeyın emzık gıbı kullanrlar benımkk doyunca böghh yapıp memeyı ıtıyo gazını cıkarırken uyuyo bole ıyı kızım emzık gıbı uyurdu memede bole yapmıcam bunda

Anladimmm tecrubeli simayim benimm :)
Peki canim gece saat kurayim mi aglayinca mi kalkayim??
uyuzcan kuzum keske kac cc emdigini bileydik de doyuyo mu doymuyo mu bileydikkk

Ben sagdiklarmdan verince anliyorun baharcim ne kadar icince doydugunu 2 saatte sonra veriyosam 90 cc ile doyuyo ama kurt gibi acikmis 3 saat falan uyuduysa 100 ccyi geciyo bazen. Pompayla sagarken bu sute 15 20 dkda ulasiyorum ama bebekler pompadan daha iyi cektigi icin 10 dk da doyuyo benimki eger gogusum dolmussa. Dolmamissa dönusumlu emziriyorum 20 dk 1 meme 20 dk 1 meme. Bu tomrisin emzirme notlarinda da vardi 20 dk sonra once emzirdigin memeye donunce yagli olan sut gelirmis. Once sulu ve sekerli olan geliyo ya. Kadin uzun sure emzirmenin anlami yok diyo uyuyunca 20 dk sonra uyansada emzirki sutun artsin

Walla meme ucuna kullanmadigim kalmadi kalkan kelebek niplette falan benimde sag gogus problemli kelebekle falan devam ediyoruz ama sut azaldi orda arttirmaya calisiyorum orayi daha sık vererek.

Kuzum benim hic 100cc gelmiyo.madallh ya.kiz brnimki doymuyo o zamn.
Seninki kc kg dogdu simdi kac gunluk ne kadar aldii??

Benmki memede uyuyor canm yaa beni.emzik gibi kullaniyor nasıl engelleyebilirim ?
Birde bu göğüsler ne kadar daha agriyacak

Kuzum benim hic 100cc gelmiyo.madallh ya.kiz brnimki doymuyo o zamn.
Seninki kc kg dogdu simdi kac gunluk ne kadar aldii??
Ya her bebek farkli kiyaslama yapilmaz bebeklerde canim. Benim bi sabah yeni uyandigimda geliyo ikisinin toplami ama gun icinde parca parca sagip birlestiriyorum. Sende memede uzun tutma sık sık emzir ama araliklarla oyle sutun artar. Doymasa cingar cikarir evde. Doyuyodur canim korkma sen.

Benmki memede uyuyor canm yaa beni.emzik gibi kullaniyor nasıl engelleyebilirim ?
Birde bu göğüsler ne kadar daha agriyacak

Canim kardesimin 3 ay oldu dogurali bende ona onu sordum ne kdr daha agricak diye donem donem agriyo. Bide normalde emzirmek aci veren bisey degilmis bebek dogru kavramazsa acirmis ve yara olusurmus. Cabaliyorum dogru vermeye ama yok beyfendi olmayan disleriyle tutup kafayi saga sola ceviriyo bide. Duzelicek ya. Gece yatmadan bepanthol sur cnm bebegin pisik kreminden ama sabaha kdr beklesin o gece sagdiklarindan falan var. Sabaha memeler biraz daha gecmis oluyo

Ayy ucundan alıyor benm prensesde
O ısırıp mememi sündürmesi beni bitiriyor yaa
Dr bepantol anestol ve fucidin kremlerini karıştırıp kullanmami onermisti onları kullaniyorum ama silmeden emzirebilecegim bi krem istiyorum gece zor oluyor ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…