Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Aynen zor oluyo ama yapcak bisey yok. Basucunda bi kapta su bulundur pamukla pratik olur

Kuzum benim hic 100cc gelmiyo.madallh ya.kiz brnimki doymuyo o zamn.
Seninki kc kg dogdu simdi kac gunluk ne kadar aldii??
Baharcım kıyaslama yapma duygunun bebeği senin bebeğinden büyuk git gide sut ihtiyacları daha da artıyor . Bak benim 12. Güne kadar 2 saatte 50cc falan alıyordu sma artık daha sık emıyor .. Sütun geliyorsa korkma sen bebek her mızıkladıgında vermeye çalış memeni zaten doyunca almıyorlar .. Daha oncede dedim mi hatırlamıyorum ama acaba sütüm yetersiz mi kaldı dıye şüphelendiğimde memeyi bırakınca bebek elimle bakıyorum süt geliyor mı memeden. Dıye . Geliyorsa zaten istemediğinden bıraktığı anlaşılıyor

Dogru diyosun dilek2014 cim.bakalim 1aylik olunca gitcez ne dicek dr umuz. Senle ayni gun dogurduk ya kiz:)
Bi de canolar dun gece bisi denedik emerken uyuyo ya bebito sonra gazini alcaz diye uyaniyodu dun gece haffce sirtina vurup cikarmasa da uyumadan yatirdik ve hep uyudu sadce emmeye uyandi.dogru mu yaptik bilmiyorm ama daha rahattik.bi de bezini sadece 1kez degistirdim oyle yapicam artik.
Ne bez gitti bee;p servet yiyo minisimiz

Kiz bezini sık degistir pisik olur poposu ciltleri cok hassas. Onlarin idrarlari simdi fazla asitli biraz hassas ciltlerini mahveder. Gazini cikarmadan yatirma bagirsaklarina inip daha buyuk sikinti olur hem size hwm bebege gaz sancisindan butun gece uyutmaz

Canoo sik degistiriyom zaten sorma tam degistiriyom hadi bi daha.
Ne biliyim iste dun gece rahatti.boyle olunca ben de iyi oluyorum :)

Canoo sik degistiriyom zaten sorma tam degistiriyom hadi bi daha.
Ne biliyim iste dun gece rahatti.boyle olunca ben de iyi oluyorum :)

Yok kuzum cikarin gazini. Gaz midede baski yapinca doydm sanar bebek yeterlide ememez.

Bizde de dun tam altini actm havalandiriyorm bacaklarni kaldirip kakayi resmen ustume basima fiskirtti. Dun bizde işemeli sicmali ayin vardi yani

Yok kuzum cikarin gazini. Gaz midede baski yapinca doydm sanar bebek yeterlide ememez.

Bizde de dun tam altini actm havalandiriyorm bacaklarni kaldirip kakayi resmen ustume basima fiskirtti. Dun bizde işemeli sicmali ayin vardi yani

Anam bizimki bu hafta full elime üstüme başıma sıçtı.oğlum ıkın diyom pıtırt diye geliyor bir günde 2 defa yatak örtüsü değiştiğimi biliyom.dün akşamda yavrum oburluk yapıp sürekli emdi beni sonunda foşurt diye başımdan aşağıya kustu .neye uğradığımı şaşırdım.ne zormuş bebek bskımı hergünü farklı.

Aa seninde mi 17 Aralık bebeği :) valla cok derın yatınca emdiğinde bende gaz almayabiliyordum.. Biz 3.pakete gectık valla

kızlar benm prenses hiç doymuyor...tam doymaya başladı diyordum bi kaç gündür...yatırıyorum yatağna gözler açık etrafı izliyor bgn bu saate kadar toplasan 3 saat anca uyudu... gaz sıkıntımızda yok çok şükür...mama da vermek istemiyorum..memeyi bırakır die.... meme uclarım çok acıo kremlerde fayda etmiyor.. szde durumlar nedir..ne tavsiye ediyorsunz..

Bugun ilk defa gozumden yaş geldi acidan

hepimz aynı durumdayız yaa... aynen memeden ayrlmak istemiyor..zıplatyor resmen emerken..bnmde gözümden yaş geldi bgn ilk kez...doymuyor bi türlü...kucağmda uyuyor gündüzleeri yatağa koyuyorum uyanıo uyımuo bidaaha 2 gündür böle..etrafı izleyip duruyor..

ben gögüs kalkaniyla emzirdigim icin yara olmadi henüz ama o acinin önüne gecilmesede zamanla alisiyor insan ve bastaki kadar agirmiyor.

tahinin üzerindeki biriken yagi gögüs uclarina sür cnm sonrada emzir hem gazini alir hem yara olmaz

kalkan aklımda ama okudğıma göre memeyi bırakablr diyor..sen ne süredir ve ne sıklıkla kalkanı kullanıyorsun.. tavsiye edermisin...şu tahini bi deniyeyim bakalım..inşalah işe yarar.

kalkan aklımda ama okudğıma göre memeyi bırakablr diyor..sen ne süredir ve ne sıklıkla kalkanı kullanıyorsun.. tavsiye edermisin...şu tahini bi deniyeyim bakalım..inşalah işe yarar.

Cnm meme ucu sikintin yoksa kullanma kalkani hissetsin bebek seni. Bende mecbur sag memede kullaniyorum ucu yok solda kullanmiyorum keske ucu olsada onda da kullanmasam

Yataga koydugun zaman uslu uslubduruyosa doymustur cnm ac olsa kiyameti kopariyolar uyanik kalmak istiyodur

Günaydın annişler ve bebitolar.uykusuz bir güne daha merhaba diyelim.bakalım bugün nasıl geçecek oğluşla çok huysuzus sabah sabah uyumak istemiyor ve benim başım çatlıyor.hamilelik en kolayıymış ye iç yat.uyumuyor ysaaaaa delircem

Gunaydin demek isterdim amaaaa diyemiyorummm uykusuz bir geceydi.kaljip kahvalti yaptim emzirip yine yaticam.ruh gibi geziyoruz esimle.yazik hep beraber ayaktayiz
Silikon uc olmadan emziriyorum bi kac defadir kizlar yaaa goguslerim acimmaya basladi felakat biseyy
Jrem tahin zeytinyagi kalkan hepsini de yapiyom.bapcaz bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…