Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Olacaz tabi 7\24 bebeklerle beraberiz napalım. Ayy az büyüseler agu falan deseler gülseler ne güzel olacak o günlerde
Ahhh o gunlerdr gelicek ins bu defaa konusmasini yurumesini okula gitmesini... oooo beklicezde beklicez o gunlere Rabbimiz saglikla ulastirsin guzellikler icinde ins

Hmm cnm birazz zahmetli amaa guzelmis adetinizz

Aaaaa kiz anneme dedimyazdiklarini bizdede aynisi oluomusdaa bu kaunanamm nie yapmadiiiiiii hihh bende istiyom kirk cicek

Cnm zaten bebis ilk gunlerde kg almio birazcik verio bnm bebis 1 haftalikti 30 gr almisti 2830 gr olmustu simdi masallahhi var
Kizlar moralim cok bozuk.aile hekimligine gittik bugun.kilo boy icin.bebegim 3090gr dogmustu bugun 15gunluk 3400olmus.ebe az dedi.boyle olursa mama takviyedine baslarsin 1ayin sonunda defi.cok cok uzuldum.
Sizce az mi?sizinkiler ne kadar aldi ki

Kizlarr oglum hem oksuruo hemde bogazinda balgam varr galiiba napcam ya bn yarin tatil dr daa yookk

Ayy anam sürpriz yaptı geldi pazara kadar bende. Ama bebiş durmuyo. Yeniyıl da inş. Böle olmaz. Canım sabrediyorum geçecek diye. Ama psikolojim hiç iyi değil en ufak birşeyde ağlamak geliyo içimden bebeğim etkilenecek diye üzülüyorum. Çok değil az bi düzene girse de yeter ya.
Sabir aylosum sabirr.. bu arada bebisim oksuruyor cok uzuluom yaaa ne yapcam yaa

Cnm balgamm yaa oksuruo hapsirio burnu hirtil hirtil kusmaya calisio kusamio minicik yavrumm ayy bide bugun kaka uzerine kakaa yapio hatta uzerime kadar fiskirdii temizlerken kakasii ne oluo bugunn bizee yaaa:+

Cnm balgamm yaa oksuruo hapsirio burnu hirtil hirtil kusmaya calisio kusamio minicik yavrumm ayy bide bugun kaka uzerine kakaa yapio hatta uzerime kadar fiskirdii temizlerken kakasii ne oluo bugunn bizee yaaa:+

Olmadi bi acile goturun kuzum. Aciktir aciller

Kizlar moralim cok bozuk.aile hekimligine gittik bugun.kilo boy icin.bebegim 3090gr dogmustu bugun 15gunluk 3400olmus.ebe az dedi.boyle olursa mama takviyedine baslarsin 1ayin sonunda defi.cok cok uzuldum.
Sizce az mi?sizinkiler ne kadar aldi ki
Canm benm prenses 3.350 doğdu bugün 20 gün 3.750 çıktı
Dr dogumdan sonra üçe düşmüştür 20 günde de 750gr ii dedi
senn bebişin kilosu bizden ii bozma moralini

dilek2014 dün subayevleri çocuk klinigine gittik Şehit Makbule Sokaktaki Orhan Beyi çok övüyorlar
dr ii tecrübeli ama klinik buz gibi sekreterleri bi değişik çok hoşuma gitmedi
muayene ücreti 90lira bizim sağlık guvencemiz emekli sandığı onunla anlaşması yokmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…