Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Sonra gaz bebisi rahatsız eder ama bagirsak gazını cikarmasi onlar için daha zor
birde bence bezini degistir canm yaa Allah korusun pisik olur mantar olur evet biraz fazla gidiyor bez haklısın ama bezi doldurmasini beklemek için çok küçük geliyorlar bana

Canm ben altını degistireceim zaman hasta bezi seriyorum pisletecekse ona yapıyor yatak örtüsü filan temiz kalıyor

Aa seninde mi 17 Aralık bebeği :) valla cok derın yatınca emdiğinde bende gaz almayabiliyordum.. Biz 3.pakete gectık valla
Bizde bitirdik üçüncü paketi :)
Biraz cildi alissin bimin bezini kullanacaim kullananlar memnun bi iki ay sonra bi denemek istiyorum

Neden uyumuyorlar yaaa dört bucuktan beri ayaktayiz hala gözler açık

Hep öyleyiz. Uyku neymiş unuttum vallahi. Aynen hamilelik ne basitmiş. Asıl zorluk yeni doğmuş bi bebeği büyütmek. Rabbim sabır ve güç versin hepimize

Canım bebegı malesef yanlış emzırdıgınız için acıyo gogusler. BEN 15 gunlugum ufacık acı yok. Cınku kahverengı bolgenın cogunu agzına vermeye alıştrdım hep. Netten baska pozısyonda emzırmelerı okudum denedım. Mesela ben kolunun altından canta gbı yatırıp emzırıyorum. Kucaktakınden cok daha rahat edıyo. Bunlara dıkkat ettgn halde acıyosa bilemicem malesef

Kızlar ya oğlumun boğazı hırıl hırıl çok üzülüyorum bu sabah başladı napcam bilemiyorum

Canm ben altını degistireceim zaman hasta bezi seriyorum pisletecekse ona yapıyor yatak örtüsü filan temiz kalıyor
Bende seriyorum canım ama bizimki saolsun hiçbirini temiz bırakmıyor.sulu kaka yapıyor ara ara öle olunca foşurt diye heryer batıyor

Neden uyumuyorlar yaaa dört bucuktan beri ayaktayiz hala gözler açık
Ya benim oğluş gündüzler çok iyi bir düzen yakaladı ama gece daha doğrusu 3 den sonra birşeyler oluyor sürekli emmek istiyor uykuya dalamıyor offf ayakda sabahı edşyoruz.kahvaltıyı öle bir hızla yapıyorumki ne yedimi bilmiyorum.

İyi en azından gündüzleri bi düzeni var. Bizim ne gece ne gündüz.. Bi gün diğerini tutmuyor. Düzene girmeyi sabırsızlıkla bekliyorum vallahi

Evet nefes alırken boğaz hırıldıyo. Alayım da bi deneyeyim. Ayy uyumuyo da sabahtan doğru sadece meme istiyo bi orda huzurlu yoksa hep mızmız. Memede uyku moduna geçiyo çekince uyanıyo gaz çıkarıyor yinede rahat değil. Ondan mı acaba
Nefes aliyoken hirildiyosa burnundandir cnm. Fizyolojik serum damlat. Gecer

Olabilir burnu tikaniksa huysuz olur. Serumu gunde 4 5 kere her buruna 3 4 defa damlat. Tek kullanimlik kutulardan al her bir tupu actiktan sonra 24 saat kullanabiliyosun. Benimkinde de vardi sanki icinde sulu sumuk birikmis gibi hirildiyodu seruma baslayunca gecti. Zaten hapsirtiyo sumukleri oldugu gibi disari. Burun aspiratorun varsa onuda kullan. Telas etme her bebekte oluyo

Sağol canım ya. Yarın aldırayım eşime bende. Uyurken zorlanıyor sürekli uyanıyor inşallah işe yarar.

Canım ben komple kahve kısmı koyuyorum yara yok ama acıdan ölüyorum hatta sadece emerken değil gün boyu ağrı çekiyorum

Ben fena grip oldum kızıma geçecek die korkuyorum emzirme dışında kucağıma almıyorum emzirirken de maske takıyorum ama yinede korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…