Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

abc3 abc3 kuzum ben de iyi diye dusunuyorum ana vu aile hekimligi canimi sikti.neyse 1aylik olunca bakicax arttik.
uyuzcan uyuzcan canim ben de ayniyim dokunsalar agliyorum.duygular tavann :KK43:
Bu arada kizlar bebisleri kac saatte bir emziriyosunuz??

Atlatcaz canım inşallah . Valla benim değişiyor bazen 1 saatte bazen yarım bazen 2 bazen 4. Oğluşuma kalsa hep emecek :KK55:
abc3 abc3 kuzum ben de iyi diye dusunuyorum ana vu aile hekimligi canimi sikti.neyse 1aylik olunca bakicax arttik.
uyuzcan uyuzcan canim ben de ayniyim dokunsalar agliyorum.duygular tavann :KK43:

Aynen cnm degisiyo ama max 3 saate 1 besle

Kızlar benımkının de ıkınmaktan göbeği fırladı fıtık gıbı gcer ınş para koyduk sardık belını kızımdada olmustu gectı gobek delıgı bıngıl bıngıl bole olan varmı aranızda

Bizimki gayet normaldi föbeği ama doktor fıtık dedi. Geçer hiçbirşey yapma dedi. Ama öle değişik durmuyo canım. Doktora görürseniz daha iyi olmaz mı
Kızlar benımkının de ıkınmaktan göbeği fırladı fıtık gıbı gcer ınş para koyduk sardık belını kızımdada olmustu gectı gobek delıgı bıngıl bıngıl bole olan varmı aranızda

Bizimki gayet normaldi föbeği ama doktor fıtık dedi. Geçer hiçbirşey yapma dedi. Ama öle değişik durmuyo canım. Doktora görürseniz daha iyi olmaz mı
Kafa karıştırıyolar nasılsa gecıcek ama ınsan uzuluyo bu da az nohut kadar fln ama kızıma ameliyat demişlerdı ben evde kendım tedavi etmiştim iilesmişti bızımkıde 40 ından sonra gazlandı yaa

Iki yada iki buçuk saatte bi uyandirip emziriyordum üç dört gündür çok zor uyuyor o yüzden ne zaman uyandirsa o zaman emiyor

Anamm ciddi misin. 40 dan sonrada değişiyor demek. OFF şu gazlardan kurtulmak istiyorum... Evde tedavi de bazen işe yarıyo demekki.
Kafa karıştırıyolar nasılsa gecıcek ama ınsan uzuluyo bu da az nohut kadar fln ama kızıma ameliyat demişlerdı ben evde kendım tedavi etmiştim iilesmişti bızımkıde 40 ından sonra gazlandı yaa

Kızlar acı elma yağını nasıl kullaniyorsnz ?
Netten baktım herkes farklı kullanıyor
seyreltip kullanın diyor ama suyla mi yoksa başka bi yağ ile mi seyreltmek gerekiyor

seyreltip kullanın diyor ama suyla mi yoksa başka bi yağ ile mi seyreltmek gerekiyor

Bana aktar acı ile tatlı elma yağını katıştırıp sür demişti kendisininde bebeği varmış bu şekilde yapınca iyi geldiğini söylemişti.

Kizlarrr uykusuzluk cok koyuyooo:KK43:
Gogusleri aciyanlar ben hala ucunu tutamadigi icin silikon ucla emziriyorum acimiyo cok bi de gogus kalkani ise yariuo sanki alin derim.

Canım ben tatlı elma yağı kullanıyorum . Dr bana topuklarına sur dedi pamuğa alıp topuğuna suruyırum

Kizlarrr bi soru dahaaa bebeginizi gogsunuzde kac dk tutuyosunuz?ben bi goguste en az 20dk tutup digerine geciyorum en az 30 40 dk enziriyorum.yeterli mi bilmiyorum.su aile hekimliginin ebesi kafami karistirdi uzun tut saat basi emzir 2haftada 300gr cok az falan.napcami sasirdim yetiyo mu diye.kaka cok yapiyo gun icinde en az7 8defa bilemedim yaaa:KK43:

X