Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kızlar buarada gülücükmü öpücükmü ne atıyosanız telden atıldıgı için gözükmüyo malesef.ben neler atıyorum haberiniz yok.hahaha😃😃

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hahaha😉aynen oyle .herkez hemen hemen aynı yaşlarda burda eglenceli gecıyo gunlerim.hepsi birbirinden enteresan

ohh ne güzel,günleri en azından iş yerinde geçiriyon çabuk geçer,evde vakit geçmiyoo :KK53:

Kızlar buarada gülücükmü öpücükmü ne atıyosanız telden atıldıgı için gözükmüyo malesef.ben neler atıyorum haberiniz yok.hahaha😃😃

bakk yoksa yine beni mi öpüyon :KK19::KK19: seni gidi seni ne atıyosun biizlereee :KK9::KK9:

ohh ne güzel,günleri en azından iş yerinde geçiriyon çabuk geçer,evde vakit geçmiyoo :KK53:
Gec cıkıyorumya biraz akşam gecmek bilmiyo malesef cunku herkez dışarda oluyo tek kslıyorum akşamları.

Valla ben şort askılıya gectim cok daralıyorum gece cunku.

bende cıbıl cıbılım ama yok o bile bunaltıyo beni :KK1: ateş basmalarımız başladı desenee :KK3::KK3: hadi yaa wc ye ben yatmadan gidiom gelmesin gece diye 4 de geliyo yine :KK47:

Biz şimdiden başladık. Yaz daha gelmedi bile napçaz :26:
Hahaha😉aynen oyle .herkez hemen hemen aynı yaşlarda burda eglenceli gecıyo gunlerim.hepsi birbirinden enteresan

Çok eğlenceli geçiyor valla. İşler aksıyor ama olsun :KK1:

Neler yapıyon bize sen :KK9: öpüyon mu , kokluyon mu hıı :KK1::KK1:

Gec cıkıyorumya biraz akşam gecmek bilmiyo malesef cunku herkez dışarda oluyo tek kslıyorum akşamları.

oooo tek zor olur beaa :KK50:
Yok canım şaka yaptm bişey atmıyorum.öpmeleri bıraktım artık😃😃😃

heheheh :KK1::KK1: hadi öyle olsun bakalımm :KK1::KK1:

yok bizde merakla bekliyoruz, ikili teste söyler diye umut ettik ama cok erken dedi, arkadasimda 15haftaliken söylemisler, simdi 15haftaligi bekliyoruz cinsiyeti ögrenmek icin :KK66: doktorda kesin bir cvp icin 20haftalik olmasi lazim dedi
Beklemeye devam o zaman yapcak bişey yok :KK43:(Allah ım sağlıklı bebişler nasip etsin cinsiyet önemli değil ama merak ediyor insan :)

Beklemeye devam o zaman yapcak bişey yok :KK43:(Allah ım sağlıklı bebişler nasip etsin cinsiyet önemli değil ama merak ediyor insan :)

Bende acayip merak ediyorumya.5 - on hafta daha kım sabredıcek cinsiyet için.

ben bugün birazcık yokum aranızda kızlarrr,.ben yokken fazla sohbet etmeyin yetişemem size hee :KK1::KK1::KK1::KK1:

ben bugün birazcık yokum aranızda kızlarrr,.ben yokken fazla sohbet etmeyin yetişemem size hee :KK1::KK1::KK1::KK1:

Yapcak bişey yok yarın okursun artık canımm😁bizi kimse tutamaz biliyosun😃😃

X