Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Benımde oyle canımya.kahvaltımı yarım bıraktm hala fena mıdem bulanıyo

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bende geçer geçmez kahvaltı yapıom şimdi,yoksa canım istemeyecek gün boyu :KK56: tüh kahvaltı da bulanması daha kötü

meraba arkadaşlar bende aranıza katılim dedim. sat 14 mart :)) doğum da Allah ın izniyle 19 aralık :))

biraz oyalanda geçince yersinn :KK50:

Aynen oyle yapıyorum unutmaya calışıyorum yoksa cıkartıcam afedersiniz.hep o kazanıyo bu kez ben kazanıcam😀😀😀inşallah tabi

Aynen oyle yapıyorum unutmaya calışıyorum yoksa cıkartıcam afedersiniz.hep o kazanıyo bu kez ben kazanıcam😀😀😀inşallah tabi

evet bu sefer sen kazannn :KK16: izin verme onun seni yenmesinee

sabaha kadar yatakta uflayıp puflayan,döne döne bi hal olan ama yinede sabah erkenden kalkan şahış yani bennnn erkenden kalktım yinee :KK1::KK1::KK1: günaydın kızlarrr:21:

Günaydin uyuzcan, uykuyla aran yokmu :) biz cok iyi anlasiriz baci kardes gibiyiz ve ayrilmayiz, ne o beni birakir nede ben onu :))

Sayy cnm sayy ben dedim benimm kocisee yavass sur diee amaa nerdee :sly: simdide ustuste soruo gecti mi agrin die neyse cnm tsk hadi kecileri sayslim kaca kadar gitcekk:) Rabbimiz saglik versin bebislerimize:) iyi gecelerr :KK66:

Günaydin cnm ben uyumusum :) sen ne yaptin? agrilarin gectimi? cok güzel bir rüya gördüm. Rüyamda bebisimi kucagima aliyordum, o kadar güzel bir bebektiki kucagimdan indiremedim :) fakat kiza benziyordu yanaklari pempis fln ama erkekmis

X