Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

hahahhah :KK1: öğğğ desen ne yapacaklar acabaa takla falanda atarlar hee :KK1::KK1:
Tek kız benim bide burda 8 erkek var. Alt katta onlar kahvaltı yapıyolardı bi gün lavaboda alt katta.koşarak indm istırfa ettım baktm hepsı yukarı kaçıyo sesten.ozamandan berı istırfa etmemem için ugrasıyolar.hehe hiç biri kahvaltı yapamamıştı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bende öpmek istiyomm ama yapamıom öleee üüühühühüüh :KK43:
Niye yapamıyorsun ki alttaki simgelerde var. Telefondan mı giriyosun sen. Sen iste ben senin yerine de yaparım kuzum :KK19:
meraba arkadaşlar bende aranıza katılim dedim. sat 14 mart :)) doğum da Allah ın izniyle 19 aralık :))
Hoşgeldin.
Bende hıç bişey yıyemedm hala bulanıyo cok fena .

En kısa zamanda geçer bulantılarınız inş Allah. Ben yaşamadığım için sadece size üzülüyorum ama son zamanlarınız artık inş Allah az daha sabredin canlarım.
Günaydin cnm ben uyumusum :) sen ne yaptin? agrilarin gectimi? cok güzel bir rüya gördüm. Rüyamda bebisimi kucagima aliyordum, o kadar güzel bir bebektiki kucagimdan indiremedim :) fakat kiza benziyordu yanaklari pempis fln ama erkekmis
:KK52::KK52::KK52: Biz daha doğmamış bebişler ile kafayı yiyeceğiz :KK1::KK1: İnş Allah kucağımıza alıp sevdiğimiz zamanları anlatırız sonra rüyalarımızı değil :KK9:

Teşekkür ederim. Yok daha bilmiyorum ama çok merak ediyorum. Ne zaman belli olur acaba? Sizin belli mi ?

Malesef benimde belli degıl.iki testte gösterrse olabilir dıyolar ama bilmiyorum net

Tek kız benim bide burda 8 erkek var. Alt katta onlar kahvaltı yapıyolardı bi gün lavaboda alt katta.koşarak indm istırfa ettım baktm hepsı yukarı kaçıyo sesten.ozamandan berı istırfa etmemem için ugrasıyolar.hehe hiç biri kahvaltı yapamamıştı

ayyyy ne güldüm yaaa hahhaha :KK1: naptın kız adamları muma çevirmişsinn :KK52::KK52: ohh sen şimdi bişi istesen midem bulanıyo demenle ne istesen yaparlar onlar tek kusma daa :KK1::KK1::KK1:

:KK9::KK9::KK9: Sen yapamıyorsan onlar da yapamasın zaten. Adalet denen bişi var :KK19:
:KK9::KK9:

Teşekkür ederim. Yok daha bilmiyorum ama çok merak ediyorum. Ne zaman belli olur acaba? Sizin belli mi ?

yok bizde merakla bekliyoruz, ikili teste söyler diye umut ettik ama cok erken dedi, arkadasimda 15haftaliken söylemisler, simdi 15haftaligi bekliyoruz cinsiyeti ögrenmek icin :KK66: doktorda kesin bir cvp icin 20haftalik olmasi lazim dedi

Niye yapamıyorsun ki alttaki simgelerde var. Telefondan mı giriyosun sen. Sen iste ben senin yerine de yaparım kuzum :KK19:

Hoşgeldin.

En kısa zamanda geçer bulantılarınız inş Allah. Ben yaşamadığım için sadece size üzülüyorum ama son zamanlarınız artık inş Allah az daha sabredin canlarım.

:KK52::KK52::KK52: Biz daha doğmamış bebişler ile kafayı yiyeceğiz :KK1::KK1: İnş Allah kucağımıza alıp sevdiğimiz zamanları anlatırız sonra rüyalarımızı değil :KK9:

Amin insAllah cnm ya, sabah kalktim resmen kucagim bebisimi ariyor cok tatliydi masAllah :) etkisindeyim daha

ayyyy ne güldüm yaaa hahhaha :KK1: naptın kız adamları muma çevirmişsinn :KK52::KK52: ohh sen şimdi bişi istesen midem bulanıyo demenle ne istesen yaparlar onlar tek kusma daa :KK1::KK1::KK1:

Canım bişey istesede istemesede soyluyorum 5 dkya masamda oluyo .yoksa kusarım dıyorum şantaj yapıyorumm😀😀

yok telden değil yeni farkettim hiç kullanmıyomuşum ki onu,:KK19::KK19: ahandaaaa yaptım iştee :KK1:
:KK9::KK9::KK9:
yok wc ye bi kere kalkıyorum gece,bunalım style :KK1::KK1::KK1: sıcak basıyo bişiler oluyo :KK52::KK52:
Dün gece bende çok bunaldım valla. Hala ince uyku seti ile örtünüyorum cıbıl cıbıl yatıyorum. :KK1: Gece ateş bastı çok döndüm durdum. Wc ye de çok çıktım gece gece :KK14: Wc ye gitmekten yoruldum :KK9:

Dün gece bende çok bunaldım valla. Hala ince uyku seti ile örtünüyorum cıbıl cıbıl yatıyorum. :KK1: Gece ateş bastı çok döndüm durdum. Wc ye de çok çıktım gece gece :KK14: Wc ye gitmekten yoruldum :KK9:

Valla ben şort askılıya gectim cok daralıyorum gece cunku.

Canım bişey istesede istemesede soyluyorum 5 dkya masamda oluyo .yoksa kusarım dıyorum şantaj yapıyorumm😀😀

amaninnn bizden korkulur vala hee :KK1::KK1: adamları kusmuk fobik yapmışsın hhhhehe:KK1:

bende cıbıl cıbılım ama yok o bile bunaltıyo beni :KK1: ateş basmalarımız başladı desenee :KK3::KK3: hadi yaa wc ye ben yatmadan gidiom gelmesin gece diye 4 de geliyo yine :KK47:

amaninnn bizden korkulur vala hee :KK1::KK1: adamları kusmuk fobik yapmışsın hhhhehe:KK1:

Hahaha😉aynen oyle .herkez hemen hemen aynı yaşlarda burda eglenceli gecıyo gunlerim.hepsi birbirinden enteresan

X